Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Pas Hamedan | 18 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 4-0 Pas Hamedan | 18 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 1 - 0 Pas Hamedan | 18 Temmuz | 20.00 | GS TV

modoretörlerden özel izin istiyorum link vermek için izin vermezlerse atmam çünkü banlanmak istemiyoruum tek tek de istemeyin çok uzun iş

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 1 - 0 Pas Hamedan | 18 Temmuz | 20.00 | GS TV

Mustafa Sarp şu takımda bile sırıtıyor inşallah sene içinde fazla görmeyiz kendisini :)

Adamdan ne ses çıktı be :D inş önemli bieşyi yoktur ..

adamın acı çekerken ki bağırışlarına koptum ya :asd: geçmiş olsun

Link paylaşmak, istemek, özel mesaj yoluyla ya da profil mesajıyla link yayınlamak yasaktır. Uyarılara rağmen buna devam edenler 1 Gün MYC alacaktır...

Harbi adama acıdım ne inledi öyle,bu arada biz transfer bekliyoruz ama ednan bey maç izliyo :D

Sanki korku filmi izledim 1dakika içinde.

ya ne bu kel herkes kimin ne olduğu belli değil ne gelenekmiş bi bitmedi

Üst Alt