Hazırlık Maçı | Kartalspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 10 Eylül - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Kartalspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 10 Eylül

Cevap: Hazırlık Maçı | Kartalspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | Lig Tv

eleştirmek için eleştirenler var görüyorum :D

cris'in geldiği gün adama ağır saydırdılar , şimdi kötü bi yanını bulmak için fena kasıyorlar kendilerini :D

Stoperlerin basit oynamasi tercihim. Ayrica hic strese girdigini görmedim. 1 pas hatasi bile yapmadi.

Öyle saga sola 2 metrelik paslar da atmadi. Ileriye dogru cok pas atti ve hic karavana atmadi yani. Gayet iyiydi.

Agir oldugu dogru, hizli demiyoruz zaten. Ama tecrübesiyle bunu kapatiyor kesinlikle. Bunu gördüm ben.

Nasil diyoruz bu siralar? Moda oldu ya. Haddini bilerek oynuyor

Sen Berkin gibi bir oyuncunu yollarsan sonra niye Mertan böyle diye ağlarsın yazık günah ya adam kaç ay boşta bekledi :eek: Mertan olacaktır zamanla ama olan Berkin'e oldu..

cris'in geldiği gün adama ağır saydırdılar , şimdi kötü bi yanını bulmak için fena kasıyorlar kendilerini :D

Yahu keşke iyi oynasa da beklenileni verse.

Oyunu önde düşünen takımlar için mesela BİZ için Cris kabul edilemez.

Pas tercihleri iyi olabilir,hava toplarında iyi olabilir oyun da kurabilir ama bu hızla bizim için anca yedek olabilir.

bahsettiğin kişi ben isem ki benim crisin alındığı gün foruma yazdıklarımı buraya dökerim insan içine çıkacak yüzün kalmaz utanırsın. bilip bilmeden sallamayın. ben gördüğümü söylüyorum genelde yanılmadım 2 3 gün sonra karabüklü shelton dalga geçer gibi goller atarsa burada sızlanmayın

A2'deki cakma yildizlarin arkasindan aglamaya gerek yok, görüyoruz ki en iyi halden Bank Asya'da oynuyorlar. Olmuyor onlarla. Cem Sultan falan filan onlarda bile is yoktu. A2'deki adamlari kim abartiyor yahu böyle. Hepsi vasat.

cris manchester deplasmanında iyi gider ama, arena da oynadığımız lig maçlarında çok ciddi sıkıntılar yaşarız

ee burda aksini mi söyledim ?

Macin ikinci yarisinda ben takimin hepsini cöpe atardim acikcasi. Berbat sikici bir ikinci yariydi.

Cris icin pesin hükümlü olmamalisin. Agir oldugunu alindiginda da söylemistik zaten. Ama Cris hep agirdi. 4 sene evvel de agirdi, ama en iyilerinden biriydi.

Farkli olumlu yönleri var Cris´in. Buna da bakmak lazim. Ciddi bir macta da durumunu görmek lazim.

CL maclari icin aldigimiza göre, Antalyaspor macinda oynamali bence.

Cris'in ağır olduğunu zaten biliyorduk.. Kafa toplarında çok iyi -ki son hafalarda duran toplardan yediğimiz golleri düşününce bu iyi bir haber- paslarıda son derece yerinde , zaten çok çok tecrübeli bir oyuncu.. şu anda tek sorunu ağır olması ancak ujfa ya da gökhan ne kadar hızlı ki??

cris-semih iyi ikili olur bence. semih mevkisine göre hızlı bir oyuncu , cris'in açıkları kapatabilir :yenieek:

Berkin Urfa'da henüz bir dakika bile oynamamis (Ptt 1.Lige yeni yükselen bir takim, 3.lig denilebilir hatta.)

A2'deki cakma yildizlarin arkasindan aglamaya gerek yok, görüyoruz ki en iyi halden Bank Asya'da oynuyorlar. Olmuyor onlarla. Cem Sultan falan filan onlarda bile is yoktu. A2'deki adamlari kim abartiyor yahu böyle. Hepsi vasat.

Kaç A2 maçı izledin de hayatında konuşuyosun.. Emre ile Semih yumurtadan mı çıktı ? Emre ile aynı dönemde Berkin takımın en iyisiydi.. Mertan, Berkin ve Serdar'ın yedeğiydi şimdi ikisini de şutladık.. Cem zaten kendi akılsızlığından kaybetti aslında yetenekli bir adam..

Macin ikinci yarisinda ben takimin hepsini cöpe atardim acikcasi. Berbat sikici bir ikinci yariydi.

Cris icin pesin hükümlü olmamalisin. Agir oldugunu alindiginda da söylemistik zaten. Ama Cris hep agirdi. 4 sene evvel de agirdi, ama en iyilerinden biriydi.

Farkli olumlu yönleri var Cris´in. Buna da bakmak lazim. Ciddi bir macta da durumunu görmek lazim.

CL maclari icin aldigimiza göre, Antalyaspor macinda oynamali bence.

doğrudur izlemediğim için ilk devreyi bilmiyorum. bir de şöyle bakalım cris in oynadığı bu oyunu aslen stoper olmayan tüm bekler oynayabilir. cris semih ikilisinde toplara ilk müdaheleyi, top çalmaları, geri koşmaları hep semihten bekleyeceğiz. hakan balta sence bu kadarını yapar mı yapamaz mı ? bence fazasıyla yapar

bahsettiğin kişi ben isem ki benim crisin alındığı gün foruma yazdıklarımı buraya dökerim insan içine çıkacak yüzün kalmaz utanırsın. bilip bilmeden sallamayın. ben gördüğümü söylüyorum genelde yanılmadım 2 3 gün sonra karabüklü shelton dalga geçer gibi goller atarsa burada sızlanmayın

senin ne yazdığın hakkında en ufak fikrim yok ama üzerine alındığına göre "eleştirmek için eleştirmişsin"

şimdi de haklı çıkmak için cris'in kötü oynamasını bekliyorsun , aferin sana :tiphat:

Üst Alt