Hazırlık Maçı | Kartalspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 10 Eylül - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Kartalspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | 10 Eylül

Cevap: Hazırlık Maçı | Kartalspor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu | Lig Tv

Bugün maçtaydım güzel maç oldu fatih hocanın yekta'ya biraz daha şans vermesi gerektiğini düşünüyorum ayrıca amrabat'da artık 11 oynamalı.

Amrabat artik banko ilk11 oynamasi lazim.

Hamit icin Antlaya maci son sans. Artik bi illerleme göstermisi lazim.. yoksa bizi Manchesterde yakar, tecrübe fln hikaye.

hakan'ın sezon sonu sözleşmesi bitiyor mu :confused:

tff nin sitesine göre

Hakan-Çağlar-Gökhan-Cris-Engin-Aydın-Baros-Ujfa sözleşmeleri bitiyor sezon sonu

ayrıca kiralık Melo ve Umut ta var :yenieek:

Amrabat artik banko ilk11 oynamasi lazim.

Hamit icin Antlaya maci son sans. Artik bi illerleme göstermisi lazim.. yoksa bizi Manchesterde yakar, tecrübe fln hikaye.

Yahu Arif bak ben Hamit'e her zaman karsi cikmistim, kanat oyuncu olarak asla istememistim, ama yinede 11'de olmasini isterim. Son sans diyorsun da kim oynasin yerine? Aydin Yilmaz'mi ? Dalgami geciyorsunuz Hamit 11'de kalsin ve kalacak.

Yahu Arif bak ben Hamit'e her zaman karsi cikmistim, kanat oyuncu olarak asla istememistim, ama yinede 11'de olmasini isterim. Son sans diyorsun da kim oynasin yerine? Aydin Yilmaz'mi ? Dalgami geciyorsunuz Hamit 11'de kalsin ve kalacak.

Aydin bile daha formda, ve Kanat özeligi daha cok.

Ben olsam Emre veya Engini oynatirim. Tamam Engin opsiyorun biraz azaldi, adam match onyamiyor, test maclar haric.

Bende Hamiti destekliyorum, ne kalitede oldunu hepimiz biliyoruz, ama ne billim adam sanki ilk profesyonel sezonu oyniyor gibi bi gösteris sergiliyor, ve üstüne cok kötü kop kapdiriyor 2,3 mac'dir, ve milli mac'da.. ne olacak, görecez.

aslinda 433'de Hamiti sag ic de oynamasi lazim iste...ama napalim, bukadar iyi forvet ile 442 oynamak gerekiyor..

[video=youtube;o7jPQGJzYSc]https://www.youtube.com/watch?v=o7jPQGJzYSc&feature=player_embedded[/video]

Yekta ve Amrabat öne çıktı. Gerisi bildiğimiz gibi. Antalya maçına ideal 11imiz çıkar:

-----------------------Muslera---------------------

Eboue----------Semih-----------Dany---------Balta

Hamit----------Selçuk-----------Melo--------Amrabat

---------------Burak------------Umut---------------

Aydin bile daha formda, ve Kanat özeligi daha cok.

Ben olsam Emre veya Engini oynatirim. Tamam Engin opsiyorun biraz azaldi, adam match onyamiyor, test maclar haric.

Bende Hamiti destekliyorum, ne kalitede oldunu hepimiz biliyoruz, ama ne billim adam sanki ilk profesyonel sezonu oyniyor gibi bi gösteris sergiliyor, ve üstüne cok kötü kop kapdiriyor 2,3 mac'dir, ve milli mac'da.. ne olacak, görecez.

aslinda 433'de Hamiti sag ic de oynamasi lazim iste...ama napalim, bukadar iyi forvet ile 442 oynamak gerekiyor..

Aydin'mi`Dalga'mi geciyorsunuz siz. Adam kosmaktan baska ne yapar.

Aydin'mi`Dalga'mi geciyorsunuz siz. Adam kosmaktan baska ne yapar.

Hamit, top kapdirmakdan baska ne yapiyor?

Bende Hamiti desteklyiorum, ve ne kalitede oldunu biliyorum... ama bukadar uzun bekleyecemiz bilmezdim.

sabir sabir... Hamit ligin ikinci yarisina mi form tutacak ?

Isim degil, en iyi performansi sergileyen oynar. Terim Hamiti oynatirak, mac eksikligi kapatirmak istiyor...biliyoruz, ama bakalim nereye kadar.

Umarim Hamit cabuk form tutar..

Ya iyide Aydin ne yapiyor onu anlat. Hamit Aydindan bu durumda bile daha faydali.

amrabatın goldeki ve golden önceki çalımları cok iyiydi ya. 5-6 senedir hazretini çektiğimiz bir kanat oyuncusu(Keitayı saymazsak) artık takımımızda var :)

Ya iyide Aydin ne yapiyor onu anlat. Hamit Aydindan bu durumda bile daha faydali.

Aydini, öylesine yazdim.

A7 den önce, Emre hakkediyor. Aslinda, Kanat'da Engin> Hamit... ama Enginin durumu belli :eek:

Hamitin bu formu ile..

Tercihim. 1.Engin(ceza olmasaydi..), 2.Emre 3. Hamit olurdu.

Formda bi Hamiti tabiki oynatman lazim, buna birsey demiyorum zaten.

Yekta ve Amrabat öne çıktı. Gerisi bildiğimiz gibi. Antalya maçına ideal 11imiz çıkar:

-----------------------Muslera---------------------

Eboue----------Semih-----------Dany---------Balta

Hamit----------Selçuk-----------Melo--------Amrabat

---------------Burak------------Umut---------------

Bence hamit yerine sağ kanatta yekta oynamalı:b5:

Aydini, öylesine yazdim.

A7 den önce, Emre hakkediyor. Aslinda, Kanat'da Engin> Hamit... ama Enginin durumu belli :eek:

Hamitin bu formu ile..

Tercihim. 1.Ening, 2.Emre 3. Hamit olurdu.

Formda bi Hamiti tabiki oynatman lazim, buna birsey demiyorum zaten.

Engin cezali bildigin ve yazdigin gibi ondan gec. Emre sag kanat nasil olur bilemem.

Aydın da Yekta da şuan ilk 11i hakediyor.Hamit şu formuyla ikisinden de kötü

Üst Alt