Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor

bir kez daha ALLAH belanı versin demirören diyorum hayalim bu takımdı

-----------------------Muslera-----------------------

Eboue--------Semih---------Rami--------Kolarov

----------------Selçuk-----------Melo---------------

Nani------------------Sneijder-----------------Arda

------------------------Drogba-----------------------

tüm yaz bu kadroyu yazarak geçti :sad007:

Bu arada bundan sonra kimse başka ülkelerde hiç başkanı görüyor musunuz? İşte şu takımın Başkanı kim biliyor musun hiç görünmüyor falan demesin Napoli başkanını en az 20 kere gösterdi kanal...

ya bilmiyorum ama ben geçen sene daha çok zevk alıyordum oyunumuzdan şu cedju mu nedir geldikten sonra böyle tad tuz almamaya başladım snejder reisde iyi oynamaya başlarken adam 3 kere geri gelip defas yaptı helal 10 numara bu adam bir de

bir kez daha ALLAH belanı versin demirören diyorum hayalim bu takımdı

-----------------------Muslera-----------------------

Eboue--------Semih---------Rami--------Kolarov

----------------Selçuk-----------Melo---------------

Nani------------------Sneijder-----------------Arda

------------------------Drogba-----------------------

tüm yaz bu kadroyu yazarak geçti :sad007:

Gerçekten benim de hayalim de bu kadro vardı belki sol bek duruma göre Coentrao , Adriano veya Clichy'de olabilirdi hiç olmadı yine Kolarov olurdu.

Tek sevindiğim olay Chedjou , Rami'nin adı dahi geçmedi bizle , Chedjou'da ona yakın ve kaliteli bir oyuncu alabileceklerimiz arasında en iyisini aldık diyebileceğimiz iki isim var zaten Melo ve Chedjou. :yenieek:

Sol bek , yabancı kanat Tüpçü ile yalan oldu zaten , Arda'nın da askerlik mevzusu falan var deniliyor ancak gelme ihtimali de söz konusu bakalım o hala büyük soru işareti. :yenieek:

Gerçekten benim de hayalim de bu kadro vardı belki sol bek duruma göre Coentrao , Adriano veya Clichy'de olabilirdi hiç olmadı yine Kolarov olurdu.

Tek sevindiğim olay Chedjou , Rami'nin adı dahi geçmedi bizle , Chedjou'da ona yakın ve kaliteli bir oyuncu alabileceklerimiz arasında en iyisini aldık diyebileceğimiz iki isim var zaten Melo ve Chedjou. :yenieek:

Sol bek , yabancı kanat Tüpçü ile yalan oldu zaten , Arda'nın da askerlik mevzusu falan var deniliyor ancak gelme ihtimali de söz konusu bakalım o hala büyük soru işareti. :yenieek:

gelmez arda parayı basarsan gelir atl öyle bırakırki bizimkiler vermez çok para

Gol atarken ye atmiyoken 'hazirlik macinda' düsman kesil adam yok öyle sacmalik.Sen dogru alisiksin Galatasarayda Messiler Ronaldolar görmeye ondan elestiriosun sana da hak veriorum
burada yorum yazanlar ne bir yonetici nede kulupte profesyonelce calisan kisiler falan degil,buradakiler taraftar.kizar bagirir cagirir golu atincada sevinir.taraftarlik boyle birseydir.bu taraftar tek kurus menfaati olmadan ustune para vererek bu takimi destekliyor ve Galatasarayin o hafta aldigi sonuca gore 1 haftasi ya cok iyi yada cok kotu gecebilecek kadar takimina hayatini endekslemis insanlar var.ister elestiririm ister bagirir cagiririm,gol atincada sevinirim,bunu hic bir allahin kulu yadirgayamaz.ayrica tuttrumussun bir yeme isi,cok seven varsa yemeyi atarkende atmazkende yesin banane yav

Bu arada bundan sonra kimse başka ülkelerde hiç başkanı görüyor musunuz? İşte şu takımın Başkanı kim biliyor musun hiç görünmüyor falan demesin Napoli başkanını en az 20 kere gösterdi kanal...

Takımın sahibi o galiba bizdeki sistem gibi degil

ortasahamız süper

forvet uyumsuz

defans leş seneye deseler ki defansta sadece semih kalacak gerisi gidecek kabulüm. ayrıca bize en az 1 adet hırçın forvet, yardıran sol bek, iyi bir top kesici stoper ŞART

Malesef mevcut yabancı kuralıyla zor..

Seneye 5'e düşecek Muslera,Sneijder,Melo oynayacağını sayarsak Drogba sözleşmesi bitiyor.. Chedjou, Eboue ikilisi var.. Sol Bek ve Forvet alınırsa 7 yabancıdan sadece 5'i oynayacak ve kalanı yedekte bile olmayacak tribünde olacak ayrıca..

Stoperde kim oynayacak, Sağ bekte Sabri ne kadar yeterli olacak..Malesef yabancı kuralı düzelmeden eksiklerimiz azalmayacak aksine artacak..

arkadaşlar yorum yaparken bunun bir hazırlık maçı olduğunu unutmayın. çok gereksiz yükleniyorsunuz oyunculara.

çok üst düzey kanat olmamasına rağmen amrabat oyuna girdiğinde yarattığı etkinliği gördünüz. bu nedemek kanatsız olmuyor bu oyun . adam gibi 2 kanat alsınlar ya.......

tek yol var bu takımda o da devrim Adnan Polar göreve volkan yaman sol beke tek kurtuluş :yenieek:

sneijder kendi koşan efsane mütevazi efsane

kanatlı oyunda sneijdere hayal gücüm yetmiyor :D

Ynt: Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor

Her zamanki gibi abartiyosunuz :)

Ne zaman su takima gereksiz elestiri yapmak yerine gonulden destek verecegimiz an bu takim gercek anlamda basari kazanir.

GT-S5830i cihazımdan gönderildi

Danny müthiş bir hazırlık kampı geçiriyor.5 gole sebebiyet,2 maç üst üste kırmızı kart ve 1 tane kendi kalesine gol:ayatollah:

Allah'tan fener maçı öncesi Emirates Cup var. Orada hoca iyice anlar çift forvetle bir halt olmayacağını . Yoksa ayni sistemle devam edeceğine adım gibi eminim ben.

Emirates cup ;

muslera

eboue semih chedjou riera

melo selcuk

engin amrabat

sneijder

yok vazgectim kesin aynı sistem oynarız

Üst Alt