Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Napoli 3-1 Galatasaray | MS | 29 Temmuz | Smartspor

bızım ılerı hattımız ıyı gecen senede bu durum boyleydı bu sene basında da farfan nani konustuk durduk..solbek ve performansı kesin ve iyi olacak bi stoper almalıydık herseyden once..o kafa topunda sadece dany degıl riera nın da hatası var..dany zaten oyun zekası ve onsezılerıyle oynayan bi adam degıl hızdan baska bı ozellıgı yok ve hazırda degıl oyunu yıktıgımız içerdeki maclar dısında dusunulmemeli..keske bi stoper daha alsak dıyecegım ama ımkansız :D

elimizdeki oyuncularla tek forvete gecemeyız maalesef...bi kanata arda diger kanada naniyi yazıyorsunuz ama yabancı sınırlaması + ardanın bonservısı ımkansız o kadro..gelecek sene belki..tek forvet istiyorsanız solda amrabat sagda hamit oynayacak...amrabat hamit e de sene içersinde neler dedigimizi unutmayın lutfen..

düzelme olmazsa bu sene defanstan çok çekecez gibi geçen seneyi mumla ararız defansı inş yanılırım

10 milyon Euro

2 stoper

dani ve şedyu

evet inanması zor ama gerçek!

dünyanın fiyat/kalite/performans olarak en kötü seçimidir

6 yabancı kısıtlamasını da düşününce.

Ferdinand+serdar taşçı veya ömer toprak alınabilirdi misal o paralara..

veyahut bambaşka bir planlama yapılabilirdi..

mecburen sabrinin veya hakan baltanın da oynamak zorunda kalacağı bir defans kurgusu ve 15 milyon euroyu geçen bonservislerle kurulan en iyi ihtimali balta-şedyu-semih-eboue olabilen bir planlama bu..

fatih hoca düşmanı vs suçlamadan bu tercihlerin ve kurulan 4 lü defans kurgusunun "mantığını" anlayan ve bana anlatabilecek var mı?

her maç ististanıs her maç hangi sistemle oynarsak oynayalım her takımdan gol yeme şansımız rakibin beceri ve şans durumuna göre artıyor veya azalıyor.sahada itinayla planla savunma yapabilme ihtimalini sevmeye başladım artık gerçek olma ihtimali fatih hocayla bence yok..

realden barçadan bayernden daha zayıf bütçen varsa onları geçme hedefinseysen şapkadan tavşanla değil "önce sağlam" bir takımla gerçek olur bu rüya..

sabri Gökhan dani riera...bunlar alternatif 4 lü kurgumuz ve "sağlam takım" hayalim!!! çok zor bence...

Drogbanın nesi beğenilmemiş onu çok merak ettim ben. Adama 1 milyon tane faul yapıldı zaten penaltı yaptırdı verilmedi. Zaten çoğu zaman sol kanatta oynadı. 35 yaşındaki adam hem defans hem ofans mı yapsın. Orta saha göbeğinden top çıkardı. 27 yaşındaki Buraktan çok daha fazla koştu emin olun..

Ayrıca şu hocanın gereksiz hamleleri öldürüyor beni. Yav 4 hazırlık maçında 7 gol yemişiz 7 golüde resmen Dany yedirdi. Kenarda otursun bi maçlığına ne bu ısrar ? Adam resmen kaç maçtır belimizi kırdı. İkinci yarı Selçuk oyundan çıktı hiç katkısı olmayan Hamit hala oyundaydı. Sneijder çıktı Hamit hala oyundaydı. Umutla-Elmander girmek zorunda mı oyuna ? Ne bu Hamit ısrarı bu kadar ? Engin ne güzel bulmuş kendini al işte Engini oynat. Melo çıktı Hamit çıkmadı ne zamana kadar. Her ne kadar hazırlık maçıda olsa insan böyle maçlarda galibiyet bekler..

Bugün Sneijder adına çok sevindim. Her yerdeydi az daha yazıyordu yine. Riera kademelerde iyiydi,Melo dikine iyi gidiyor biraz daha zaman lazım. Chedjou 2.yarı toparladı. Selçuk çok defansif oynadı pek bişey yapmadı,Drogbada gayret vardı iyi top dağıtıp kontrol ediyor. Engin ve Amrabat mutlu etti beni,Amrabat iyiydi. Diğer herkeste leşti (Muslerayı saymayalım)

boşuna kasmayın transfer felan olmaz zaten imkanımızda yok demirören gerçeği diye birşey var kanatsız beksiz kanserli bir sezonu devam spor toto leş ligde yine şampiyonluğa oynarız ama cl de gruptan çıkmak başarıdır

beyler superonlıne saolsun 9.5 saat kesinti oldu nasıldı maç bi özet geçin

bir kez daha ALLAH belanı versin demirören diyorum hayalim bu takımdı

-----------------------Muslera-----------------------

Eboue--------Semih---------Rami--------Kolarov

----------------Selçuk-----------Melo---------------

Nani------------------Sneijder-----------------Arda

------------------------Drogba-----------------------

tüm yaz bu kadroyu yazarak geçti :sad007:

forumda gördügüm en akilli kadrolardan biri. kontenjan olmasa burak/drogba'yi degismeli kullanirdik. bu da burak'a daha fazla calismasi gerektigini hatirlatirdi, kanatlar islerdi. semih'in bu seneki durumuna göre bir sezon sonra rekabet edecek adam alinabilirdi

Eger napoliyle aynı torbada değilsek Napoli clde bizim gruba gelecek fmde bi bug vardı kimle hazırlık maçı yaparsan clde o geliyordu onun gibi olabilir:asd:

Eger napoliyle aynı torbada değilsek Napoli clde bizim gruba gelecek fmde bi bug vardı kimle hazırlık maçı yaparsan clde o geliyordu onun gibi olabilir:asd:

yanliz napoli son torbada. biz bunlardan birak puan almayi gol bile atamayiz bunlara resmi macta. pepe reina, albiol, higuain falan büyük yildizlar forma giymedi bile dün gece

insallah güzel bir kura cekeriz, son torbadan da napoli gelirse vay bizim sansimiza.

Chedjou ve Melonun hala hazır olmamalarından ötürü defans hattında sıkıntı yaşıyoruz. Tabi Semihi de dahil edelim bu listeye. Aşılamayacak bir sorun değil. Yeter ki sol bek transferi yapılsın. iyi bir sol bek ve hazır durumda ki oyuncularımızla Türkiye'nin en iyi defans hattına sahip oluruz. Chedjou'a biraz sabretmek lazım. Eleştiriye açık bir oyuncu değil. (Şimdilik.)

Üst Alt