Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

Cevap: Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

Artık 4-3-1-2 sisteminden bir mucize beklemeyelim.

4-2-1-3 sistemi bile 4-3-1-2'den daha iyidir dedim 2 tane caktık :)

4-3-1-2 sisteminin leşş ötesi bir sistem oldugunu artık Fatih Hoca görmeli.

Kanat Bindirmelerini sadece bekler ile yapamayız hocam.2 kisinin isini 1 kisiye yıkarsak,kanatlarımız Otoban olur :(

Cevap: Hazırlık Maçı | Notts County 1-2 Galatasaray | M.S | 16 Temmuz | Smartspor

Çok bariz ortada olan birşey var ki, bu 4-1-3-2 veya 4-3-1-2 her neyse, biz bu sistemle ciddi anlamda sorun yaşarız..İlk yarıda ki oyunumuz bile daha iyiydi diyebilirim. 6 net pozisyon kaçırdık o vasat oyuna rağmen.. 2.yarı tüm yıldızlar sahadaydı pozisyona giremeden maçı kazandık. Sneijder ciddi anlamda çok verimli bir oyun oynadı, onun dışında kimse göze çarpmadı.. Hele hele Chedjou.. Hani şimdiden birşey demek istemiyorum ama bu adamda saatli bomba olabilme potansiyeli Dany'den daha yüksek gibi geldi bana. Umarım yanılırım.

hakan balta çok kötü eskiden iyi kötü idare ediyodu ama şimdi oda yok çok düşmüş

arkadaşlar lig tv bağlatacamda bu konu ile ilgili bilgiye nasıl ulaşırım tüm takımların maçları lazım bana aylık kaç lira?

Bence dekoderiyle falan alıp aylık bir ton para verme. Digiturk Play al. Ben öyle yapıyorum ve tüm maçları da sorunsuz izliyorum pc yi televizyona bağlayıp. Görüntü de gayet net. Normal televizyon gibi.

Bence dekoderiyle falan alıp aylık bir ton para verme. Digiturk Play al. Ben öyle yapıyorum ve tüm maçları da sorunsuz izliyorum pc yi televizyona bağlayıp. Görüntü de gayet net. Normal televizyon gibi.

Hocam hangi şehirde yaşıyorsunuz ve internetiniz hakkında bilgi verir misiniz , dediğiniz şey mantıklı gibi :)

18 yaşına geldik kardeş yüzünden aileye bağlıyız ya digiturk ya internet diyorlar

Sol bek için İsmail köybaşı'yı alsak,biliyorum sakattı ama başka alternatif yok :confused:

-----

Selçuk iyi başlamadı sezona. Bana mı öyle geliyor... Kötü demiyorum ama iyide değil...

Üst Alt