Hazırlık Maçı | Olimpija Ljubljana 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 1 Ağustos - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Olimpija Ljubljana 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 1 Ağustos

Cevap: Hazırlık Maçı | Olimpija Ljubljana 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Ağustos

Ben Hamit'i beğendim açıkçası.

Eboue ile iyi ikili olacaklar.

Gol atsaydı farklı yorumlar olucaktı ama şansı yanında değildi.

Cevap: Hazırlık Maçı | Olimpija Ljubljana 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Ağustos

Hemfikir olduklarım söylemiş de bi de ben diyeyim. Allah korusun da, oldu ki Selçuk'la ilgili bi sıkıntı yaşandı. Sakatlandı veya cezalı durumda. E bu takım Selçuk'suz frikik kazanmayacak diye bir kaide yok. Yani hazırlık maçlarında Selçuk'un yedeği olacak frikikçinin denenmesi kadar doğal bir şey olamaz. Ha Burak olmadı dersiniz, Hamit olmadı dersiniz, Culio olmadı dersiniz. İlla ki denene denene biri bulunacaktır. Kaldı ki ben Hamit'in de Burak'ın da frikiklerini beğendim. Her şey gol demek değildir. Selçuk sahadayken, resmi maçlarda, tabii ki Selçuk kullanacak o frikikleri. Fatih Terim bunu bilecek kadar t.direktörlük deneyimine sahip emin olun :)

Maçla ilgili söyleyebileceğim ilk şey; kusursuz bir Selçuk&Burak uyumu. Culio'nun bu takımda yer bulmasına kimsenin şaşırmaması lazım. Yenilen golde defanstaki senkron sorunu dikkat çekiyor. Ama bunun sebebi de henüz yakalanmamış olan uyum olarak açıklanabilir. Attığımız golde Emre'nin vuruşu kadar Sercan'ın rakibi şaşırtmaya yönelik atağı ve sonra da geri çekilişini alkışlamak lazım. Bir de Hakan sakattı, ameliyat olacaktı falan deniyordu ama dün tek devre oynamış. Vazgeçilmiş olabilir mi ameliyat olayından yoksa daha sonra mı?

Üst Alt