Hazırlık Maçı | Olimpija Ljubljana 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 1 Ağustos - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Olimpija Ljubljana 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 1 Ağustos

Cevap: Hazırlık Maçı | Olimpija Ljubljana 1-1 Galatasaray | M.S | 1 Ağustos

arkadaşlar neti yeni açabildim maçı izleyen biri özet geçebilir mi nasıl oynadık

gördüğüm kadarıyla hamit eboue kanadı tam uyumlu değil orada hamitin yeri geldiğinde defansif oynayıp ebouenin bindirmelerine izin vermesi lazım engin bunu iyi yapıyordu ... yekta ve culio verimsiz ve kaçak oynamışlar - boşa çıkmıyor yekta ve pasları organize edip yeri geldiğinde ileri çıkamıyor culio ise ataklarda yavaş kalıp ayağında top eziyor üstelik kanadın işlemesini engellemiş culio hakan verimsiz duruyor o yüzden

gecen sene sezon boyunca engine uyuz olmustum ama super finallerde cok iyi oynamaıstım bugunku hazırlık macında gene bildigimiz engin vardı aklında calım topu ayagında tutmaya calısan engin bu huyundan vazgecmiyecek anlasılan

ilk yarı iyi oynadık.2-0 3-0 bitebilirdi..2.yarı durgun başladık.takım olarak kötü değildik.hazırlık maçları çok önemli ritim açısından.fiorentina maçı ölçü olur.melo amrabat elmander cok iyi bir takım oluruz

Ön liberosuz oynuyoruz artık Melo bir an önce gelmeli

Genel olarak idare ederdi. Durun hele canım ilk bunlar daha. Burak formunda yenilerden. Normal olarak iyi gerisi. Yektaya yüklenilmeli olacak gibi. Culio idare eder. Sercan finished:mad: Necati gösteremedi kendini. Galatasaray değildik maçta ama,önemli değil dediğim gibi. Amrabat , Elmander , Melo geldiği ve takım oturdugu goruntuyu cok merak ediyorum. Hayırlısı inşallah..

Bugün bence iyi top oynadık, yakaladıklarımızı atsaydık daha farklı olurdu, önümüzde 3 tane önemli maç var, takımı asıl o zaman göreceğiz.

bu takımda selçuk gibi frikikte kendini ispat etmiş biri varken hamit ve burak'ın frikikleri kullanmasını anlayamıyorum...

umarım sadece hazırlık maçlarında kalır bu istekleri,resmi maçlarda hamit ve burak'ın kullanması uygun değil

bu takımda selçuk gibi frikikte kendini ispat etmiş biri varken hamit ve burak'ın frikikleri kullanmasını anlayamıyorum...

umarım sadece hazırlık maçlarında kalır bu istekleri,resmi maçlarda hamit ve burak'ın kullanması uygun değil

Hazırlık maçlarının amacı budur zaten :) Ama Burak da hiç fena kullanmamış :b5:

Hamiti hic begenmedim Cok yavas kanatta sanki verim veremicekmiş gibi geldi gerci daha ilk mac belki toparlar

daha çok hazırlık maçı yapılmalı...

Üst Alt