Hazırlık Maçı | Sakaryaspor 0-3 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | GSTV - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sakaryaspor 0-3 Galatasaray | MS | 25 Temmuz | GSTV

Dogan Can gibi isimleri bence 2. Takimda falan tutmasinlar. Bir oyuncu 20 yasina geldimi bize yedek olarak bile yardim edemiyorsa, bedavaya (ve 100-200 bin tl falan geri alma opsiyonuyla) 2. Ligi falan satsinlar.
Öylesine daha genc oyuncularin yerini kaplamasin.

Leverkusen ve Leipzig 2. Takimini öylesine kaldirmamisti. U19 dan sonra birinci takima yardim edemiyorsan, adamlari postalamalisin. Biz türkiyeye bakarsak, biz 21 yasindaki hic birinci ligde performans göstermemis oyuncularda bile onlara daha zaman lazim diyoruz...

ahmet sivrinin vuruşuna bak

nasıl genc topcusun sen ya bacaklarında gün yok

kim nasıl yetisitriyor bunları bilmiyorum hic mi protein vermiyorsunuz bunlara?!

donk kesinlikle stoper oynamalıdır

elimizdeki en iyi stoper zira
maicon ve ahmetten önde ama ilk 11 olamaz şuan ama stoper yedeği düşünüyo hoca bence en mantıklısı bu zaten serdarın yanına savunma şefi getirmeliyiz ortasaha merkezi değiştirip orayı tempolu ,pas yapan ve rakibi bozan hale getirirsek savunmayada faydası olacaktır şuan ne savunma ne ortasaha istediğimiz durumda değil..

Yunus iyi.Ts deki abdülkadir gibi bir yıldız olabilir.Ona benziyor stili.Ligde a takıma alınıp alıştırılmalı yavaş yavaş.

Üst Alt