Hazırlık Maçı | Sk Sigma Olomouc 0-2 Galatasaray | MS | 16 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sk Sigma Olomouc 0-2 Galatasaray | MS | 16 Temmuz | Spor Smart

Yunus müthiş oyuncu yani meziyet olarak bence kadromuzda muadili yok bu sezon için büyük beklentim var Yunus'tan. Oğulcan ve Barış Alper'i hazır ve istekli gördüm belki rotasyonda katkı sağlayabilirler. Oliveira tam bir usta izlenimi verdi ama henüz tam hazır değil hemde takımla uyumu yok haliyle. Cicaldau 6 numara gibi oynadığında daha etkili göründü sanki, Akbaba ise ne kadar gole yakın olsa da maç içinde yine etkisiz görüntüsünü sürdürüyor. Gomis ve Mostafa normal oynadılar ama şu ikiliden biri oynayacaksa sırf pozisyon bilgisiyle bu Gomis olur gibi duruyor. Kerem hala geçen sezonun yorgunluğunu taşıyor gibi ama daha iyi olacaktır yetenekleri ortada. Nelsson bildiğimiz seviyesinde oynuyor bu sene liderliği alacaktır defansta. Emin Bayram stoper rotasyonunda kesinlikle olmalı o mevki için tek transfer yeterlidir. Genel olarak faydalı maçlar oluyor umarım gereken hamleleri kısa sürede yapabiliriz.

Emre Kılınç da kafada bizi bitirmiş bence. Hem kendi hem bizim için yolları ayırmak lazım. Gerçekten hiçbir izi olmadı adamın.

Ya bu adam sanki 30 yaşındaymış gibi oynuyor yazık gerçekten milli takıma yükselebilecekken ne kadar geriye gitti
Oynamak istemiyorsan git kardeşim seni kabul edecek bir sürü kulüp var Başakşehir’de oyna kendine gelirsin en azından

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dursun Özbek ikinci yarıdaki takımı çok beğendim giden oyuncular olacak, Sezona az kaldı hazırlanıyoruz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yine yanlış, yunusun bireysel yeteneği 2 gol getirdi takım yine aynı aslında. Yunus geçen yılki kerem gibi şu anda yani tek gol silahımız, bu takım çok yetersz umarım transferler çok gecikmez.

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yunus banko 11. Söylenecek söz yok.

Baranda ışık var, top ayağına yakışıyor. Aferin Baran.

Emin Bayramı bu maç beğendim. Aferin Emin.

Ali Turap'ı aradı gözler malesef yoktu.

Mami yerine düzgün biri gelecekse satılabilir. Kafayı Mısır'da bıraktı, hala getirmemiş

Ömer nefretimsin. Tez zamanda get, yeri.

Hamza ve Emin Bayram takıma hemen monte edilmeli. Emre Kılınç, Ömer Bayram, Taylan, Berkan, Mohamed ise acilen şutlanmalı. Sadece kuru kalabalık yaratıyorlar.

Okan Hoca'nin orta sahada yeni bir şeyler denemesini ve Yunus 'u beğendim.Kerem'den de iyi bir yedek olur, sürekli top kaybetmesinden sıkıldım.Emin 4. stoper, Emre Kılıç ve Barış Alper 4-4-2'nin kanadı oluyormuş gördük.Emre Akbaba +Gomis olunca ön alan baskısı hiç olmuyor, ikisinden birisi oynar.Oliviera güven verdi,Ömer Bayram diri kaldı,Hamza Akman heyecanlandırdı, Taylan ise sıçtı.

Üst Alt