Hazırlık Maçı | Sk Sigma Olomouc 0-2 Galatasaray | MS | 16 Temmuz | Spor Smart - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sk Sigma Olomouc 0-2 Galatasaray | MS | 16 Temmuz | Spor Smart

Bu emin bayrami ben hic dikkate almamistim

Bu cocukdan NET olur

Ayagi iyi
Kafasi calisiyor
Sezgileri iyi
Kaptan durusu var
Dominant
Fizigi iyi

NET 11 oynar bu cocuk

Serdar saatci fln yada muadili stoperlerden bi 10 gomlek ustun

Bizim altyapidan sorumlu arkadaslar ozellikle @Sergen Zeren sen bu adami niye gece gunduz yalamiyorsun

Tam bir cevher bu cocuk
Demis idik emin iyi bir yedek olur hatta ilk 11i zorlar diye. Gecen sezon bolunun en iyi oyuncularindan biriydi rating olarak ve yasi daha 19

3 dakikada adam sorumluluk almıyor yazanlar var. Herşeye öyle yorum yapmadan önce bi okuyun yazdıklarımı. Taylandan daha çok futbolcu benim gözümde. Bana terim gözünü kör etmiş diyen sen takmışsın bana. Görmezden gel laf söylemek zorunda değilsin sevgili admin

Ha. Pardon o zmn. Sarf ettiğim Lafları senden alıp sallayanlara doğrultuyorum.

Yunus müthiş oyuncu yani meziyet olarak bence kadromuzda muadili yok bu sezon için büyük beklentim var Yunus'tan. Oğulcan ve Barış Alper'i hazır ve istekli gördüm belki rotasyonda katkı sağlayabilirler. Oliveira tam bir usta izlenimi verdi ama henüz tam hazır değil hemde takımla uyumu yok haliyle. Cicaldau 6 numara gibi oynadığında daha etkili göründü sanki, Akbaba ise ne kadar gole yakın olsa da maç içinde yine etkisiz görüntüsünü sürdürüyor. Gomis ve Mostafa normal oynadılar ama şu ikiliden biri oynayacaksa sırf pozisyon bilgisiyle bu Gomis olur gibi duruyor. Kerem hala geçen sezonun yorgunluğunu taşıyor gibi ama daha iyi olacaktır yetenekleri ortada. Nelsson bildiğimiz seviyesinde oynuyor bu sene liderliği alacaktır defansta. Emin Bayram stoper rotasyonunda kesinlikle olmalı o mevki için tek transfer yeterlidir. Genel olarak faydalı maçlar oluyor umarım gereken hamleleri kısa sürede yapabiliriz.

sevgili can,
kanimca, maca yonelik cok yerinde tespitler genel anlamda. ellerine saglik.

*okan hoca ozelinde, kendi basligina da yazdim.
B plani baglaminda 2.yariya farkli on alan oyun ve yerlesme konusunu bir kac oyuncunun yerinin degismesi ve kaydirilmasi ile gelen gollerin oldugu 53~70 arasi periyod nazarimda onemli bir done benim gozumde.

*yunus konusunda kiraya verilmesi hata olur demistim. yeri gelmisken, ayni seyi bu sefer *emin icin belirteyim.
rotasyonda yer almasi gerekir. kendi altyapimizin degerleri olan evlatlarimiza guvenelim yahu.

Bu emin bayrami ben hic dikkate almamistim

Bu cocukdan NET olur

Ayagi iyi
Kafasi calisiyor
Sezgileri iyi
Kaptan durusu var
Dominant
Fizigi iyi

NET 11 oynar bu cocuk

Serdar saatci fln yada muadili stoperlerden bi 10 gomlek ustun

Bizim altyapidan sorumlu arkadaslar ozellikle @Sergen Zeren sen bu adami niye gece gunduz yalamiyorsun

Tam bir cevher bu cocuk
Galatasaray'ın 2003 Jenerasyonu Performansıyla Göz Dolduruyor! emini 3 sene önceden haber verdiydim.

Üst Alt