Hazırlık Maçı | Sturm Graz 2-0 Galatasaray | MS | 18 Temmuz | GS TV - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Sturm Graz 2-0 Galatasaray | MS | 18 Temmuz | GS TV

Çok şükür bitti. Berkan’ın ileri doğru tek bir doğru pası olmayabilir. Bir Berkan oynayabilir ama miçöyle iki Berkan oluyorlar ve orta saha çöküyor. Yunus topa şöyle 3-5 defa dokunmadan iş yapamıyor yaptığı da soluna çekip geriye oynamak teklif varsa yollanmalı. Mertens geçen senenin yıldızlarından biriydi ama kesinlikle 11 düşünülmemeli

orta saha komple alternatif oyuncu.
hucum 4lüsünün 2si alternatif.

yani ideal ilk onbirin 4 oyuncusu yoktu. ikameleri ayni seviyede degil malesef.

bu oyuncular, torriera, icardi, rachica ve oliviera.

sonra zaten yedekler iyice oyuna girince, skor falan bir onemi kalmiyor.

bu mactan cikarilacak yegane sonuc, bir an önce icardi, raşit, dinamik 8 no ve efektif 10 no transferlerini bitirmek olmali.

Neyse iyi oldu bu yenilgi, tüm defolar ve eksikleri gördük bu sayede. Adamların kaç şutu ve pozisyonu vardı sayamadım, bizim adam akıllı bir tane bile yoktu koca doksan dakika. Okan hoca ve yönetim görmüştür sanırım neyin ne olduğunu

Baya kotu oynadik.Ofans yonunden asiri zayifiz.Icardi gelse besleyecek oyuncu yok neredeyse.Bi kerem diyebilirz.Ortasaha ya 2 tane kaliteli oyuncu sart.2 de kanat lazim.Gerekirse 10 numara ve sag kanata bassinlar parayi.Bide bu mac cop ve takimda asla tutulmamasi gereken oyuncularida gorduk.Yunus,mertens,hamza,midjso,emre kilinc fln bunlarin oynamasi rakibe oyuncu kazandirir.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçen sene sadece ligdeydik. Geç transferler normaldi ama bu sene öyle değil.

Takıma yüklemede yapılmış belli. Futbolcular dengesini zor sağlıyor. Zalgris bir sürü maç yapmış ama izlediğim kadarıyla hoşaf bir takım. Stum Graz iyi takım geçen sene 2. Olmuşlar. Zalgris öyle böyle gecerizde transfer yapın artık.

Ne orta sahan var ne forvetin ne 10 numaran

Üst Alt