Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 Slovakya | Maç Sonucu - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 Slovakya | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 Slovakya | Maç Sonucu | 29 Şubat | A Haber

arkadaslar.. hedef sampionlar ligi ise.. simdiden transfer adaylari belirlenmeli ve ilk temaslar kurulmaliki, sezon öncesi kampina full kadro cikak

Demek form degil, Gokhan´in kapasitesi bu.

gökhanın alternatifi yok neyse de bu arda önümüzdeki zamanlarda çok can sıkacak demedi demeyin

Şu Gökhan takıntısından vazgeçin.Gökhan bu ülkenin en iyi sağ bekidir.Serdar kesimal,caner falan ne derseniz deyin ama Gökhan kaliteli bir oyuncudur.

emin ol senden daha çok beğenirim gökhanı.Ben 2. bir sağbek bulamamıza kızıyorum.Solbekte hasan,ziya falan ama sağda bi tek gökhan yokmu bu ülkede yedek sağbek sabri hariç

------------------------------Tolga---------------------------------

Gökhan-------------Semih----------------Ömer----------------Hasan

----------------------------S.İnan----------------------------------

G.Tore-------------------------------Nuri---------------------A.Turan

----------------------------E.Çolak-----------------------------------

-------------------------------------Burak Y.-------------------------

Fenerbahçe alt o dönemlerde 20 tane Messi bulsa yine fark etmez .Fenerbahçe'de alt yapıdan oyuncu kullanma kültürü yok.O yüzden o u15 17 19 lar falan 20'yi görmeden kaybolur gider .Bizim kötü gözüken 15 16 lar yıldız olur .Sadece doğru bir planlama lazım .Hem transfere fazla para harcanmaz hem Milli Takım başarılı olur.

doğru.müfit erkasap altyapıya transferden söz ediyo. aslında parası neyse verek alak fenerden.. ibrahim serdar aydını.o çocuğa yazık olacak. bizim berk yıldızında kankisi .ikna etmeye bakar.ama almanya ve hollandadan gurbetçi bulurlar.

Gençleri destekleyen, iyi niyetli yorumlara bir diyeceğim yok. Gençlere her zaman destek ama gençler takıma birer ikişer monte edilir. Böyle gençlerden oluşan bir takım yaratırsanız büyük riskleri göze alırsınız. Gençlerin pişmesini beklerken İngiltere, Almanya, İtalya nın karşısına çıkamazsınız. Gençleri pişmeden bitirirsiniz...

Hasan Ali su an Turkiye´de en iyi beklerden. Musa Nizam´da cok iyi olabilecek seviyede. Ama Hasan Ali cok yetenkli. Akilli bir bek. Defansi gayet iyi, ofansi cok iyi. Cok isabetli ortalari olan bir topcu. Fizigide gayet iyi.

musa nizam bildiğim kadarıyla altyapılarda ofansif kanat oyuncusu olarak oynuyodu. stoperle alakası yok.ne olduda stoper oyandı anlamadım..

bugünkü hali neydi o zaman

Bugünkü haline bakarak, alınmasın mı yani milli takıma.Biraz daha geniş açıdan bakalım olaylara.Hatta oyuncu değerlendirirken o oyuncunun fiziksel,teknik,mental tüm özelliklerine dikkat etmeliyiz.

Mesela bana göre caner topçu falan değil.Aklını kullanmayan ,dağınık adamın milli takımda işli yok.Hatta büyük takımlardada işi yok.

Mesela bir Semih ve Serdar azize bakıyorum birde serdar kesimala bakıyorum arada dağlar kadar fark görüyorum.Yhau stoper dediğin hamleli ve sert olmalı,hava toplarında çok iyi olmalı,yani topları iyi karşılamalı.Stoperdeki en önemli özellik bu olmalı.Ondan sonra topu oyuna sokmak falan gelir.Zaten bu adamlarda o kadarda kazma değiller çok rahat öndeki adamlara topları atıyorlar.Ama Serdar kız gibi .Ne hamle var ne hava topu.Tamam ayağı iyide o da tek başına yeterli olmuyor.

Bu arada Serdar Aziz mutlaka alınmalı.Şunu net olarak söylemeliyim bizim Semihten bir tık yukarıda bu adam.

Avcının çıkardığı kadro baştan yanlış bir kere Nuri-Topal orta sahası olmaz. ikiside yaratıcı değil ve yumuşak. Caner asla sol bek olmaz. defalarca test edildi onaylandı. M.Ekici Almanyada yuhalanan bir oyuncu çok büyük hayal kırıklığı yaşattı. Keza Mevlütte öyle. Bunlardan milli takımda medet ummak büyük hata. Tabiki daha ilk maç ama A.Avcının mantalitesi bana yetersiz gibi geldi. bir dahaki sefere adam gibi bir milli takım kurmalı.

Üst Alt