Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 Slovakya | Maç Sonucu - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 Slovakya | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 1-2 Slovakya | Maç Sonucu | 29 Şubat | A Haber

ah ulan ah şu vladamir weisi alabilsek varya negüzel olur.

espanyola giden zihniyet bize ispanyadan ingiltereye uğramadan koşarak gelir

cityde milner,silva,nasri felan var forma şansı bulması imkansıza yakın

bu gibi hamleleri bekliyorum ben yönetimden

Bugünkü haline bakarak, alınmasın mı yani milli takıma.Biraz daha geniş açıdan bakalım olaylara.Hatta oyuncu değerlendirirken o oyuncunun fiziksel,teknik,mental tüm özelliklerine dikkat etmeliyiz.

Mesela bana göre caner topçu falan değil.Aklını kullanmayan ,dağınık adamın milli takımda işli yok.Hatta büyük takımlardada işi yok.

Mesela bir Semih ve Serdar azize bakıyorum birde serdar kesimala bakıyorum arada dağlar kadar fark görüyorum.Yhau stoper dediğin hamleli ve sert olmalı,hava toplarında çok iyi olmalı,yani topları iyi karşılamalı.Stoperdeki en önemli özellik bu olmalı.Ondan sonra topu oyuna sokmak falan gelir.Zaten bu adamlarda o kadarda kazma değiller çok rahat öndeki adamlara topları atıyorlar.Ama Serdar kız gibi .Ne hamle var ne hava topu.Tamam ayağı iyide o da tek başına yeterli olmuyor.

Bu arada Serdar Aziz mutlaka alınmalı.Şunu net olarak söylemeliyim bizim Semihten bir tık yukarıda bu adam.

Topu oyuna sokmak bir stoper icin olmazsa olmazlardandir. Uzerinize alinmayin ama bugunki mac sonrasi yapilan yorumlardan cikardigim sudur: Futboldan anlamayan, herseyi cok iyi bildigini sanan uyeler fazlasiyla var. Serdar Aziz uzun zamandir Bursaspor'da banko oynuyor, Semih'ten suan daha iyi olabilir bilemem kendisini fazla izlemedim ama Semih iyidir, candir! Semihle yan yana oynarlar alinirsa, guzel de olur. Once yedek bekler muhtemelen Ujfa birakana kadar.

Ulan Stoch sutu vurdu top havalandi ben kapattiydim. Simdi ne göreyim o sut gol olmus :(

Çok fazla yeni oyuncu vardı. Yenilmemiz gayet normal. Abdullah Avcı nın milli takım iskelet kadrosunu yavaş yavaş oturtması lazım oyuncuların birbirleriyle uyumlu olması çok önemli.Her maç ayrı ayrı yeni oyuncular denemek zaman kaybı olur.

Mehmet Topal out Necip Uysal in

Nuri Şahin out Emre Çolak in

Yenilmezdik!

Katılıyorum.Ayrıca oturmuş bir sistemde,iyi bir takımda Mehmet iş yapar.Kalitesi var.Kısacası milli takımda yeri var.

Mehmet Topal'dan bahsediyorsan. Oturmuş ve kaliteli takımlardan başka bir takımda iş yapamaz foyası hemen meydana çıkar.(yani çok vasat olduğu) :D

nuri sahinin esprisi nedir hakkaten

Maci tekrardan izleme firsati buldum da gozuken o ki yine hicbir cacik olmayacak bizden, kimi koyarsan koy takima.

hemen birseyler beklemeyin milli takim bu uyum süreci uzun sürer,zamana ihtiyacimiz var,kalibresi yüksek bir takimiz,biraz hocaya ve ekibe güvenin,zamanla kadro sistem oturucaktir,ben avciya güveniyorum.

Nuri icin elestirelere katilmiyorum adam oynamiyor,nurinin biran önce tuttugu takim Galatasaraya gelmesi lazim,yazik formsuzluktan topa vurucak derman kalmamis,emre colak konusuna katiliyorum suan alinmamasi büyük hata.

İlk gol tam bir komediydi.İyi başlayamadık ama devamı iyi olacak inş.

bu macda takımın en iyisi bence mehmet topaldı ama ya ben baska macı izledim yada beğenmeyenler.. adam oyun kurdu hücuma katıldı ve kendini bu anlamda gercekden gelistirmis ben mehmeti cok beğendim macda

Bu oyuncu grubuyla devam edilmeli resmi maçlara daha çok var uyum sağlamaları için zamana ihtiyaçları var..

canerle gökhanla olacak is degil bu , bunlar hazirlik macinda bile mac satiyor..

--------Tolga Zengin-------

Sabri--Semih--Ömer--Hasan

Arda--Mehmet--Selcuk--Olcan

---------Engin Baytar--------

--------Burak Yilmaz---------

kadro budur.

Topal takımın en iyiysiydi neyin kafasını yaşıyorsunuz siz.

--------Tolga Zengin-------

Sabri--Semih--Ömer--Hasan

Arda--Mehmet--Selcuk--Olcan

---------Engin Baytar--------

--------Burak Yilmaz---------

kadro budur.

kadrona katılıyorum ama iki değişiklikle sabri nin yerine gökhan mehmet in yerine de formda bir nuri yada hamit in olması gerekiyor bana kalırsa

Üst Alt