Hazırlık Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | 10 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | 10 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | 10 Ağustos | Maç Sonucu

teknik, dikine giden, yardıran berkinde böyle. bu tip oyuncular lazım artık.
Gökhan Töre iyi oyuncu çok da yetenekli, Hamburg'a bu yaz 1.3 milyon euroya transfer oldu.

Chelse yeteneğine güvenerek almıştı ama istediği verimi alamadı anlaşılan. Ne kadar çok teknik, çabuk ve dikine oynayan bir oyuncu olsa da bencilliği ve konsantrasyon sorunu onun için eksi bir yön. Bugün izlediğim kadarıyla bu sorunlarını yavaş yavaş aştığını söyleyebilirim.

Bu arada Chelsea'ye gittikten sonra fiziğinde Türk oyuncularda görülmeyecek derecede yüksek bir gelişme olmuş.

ntvspor şu gıcık reklamına hemen ardayıda eklemiş

messi cristiano ronaldo mehmet topal

kaka ahhh kaka :D

şu guntoyla rıdvonun tıraş bıcağı reklamlarına bitiyorum ya :asd:

Mehmet Ekici'yi beğendim ben yalnız, oyun kurucu olarak görev alabileceği gibi iyi bir 10 numaraya da benziyor.

Milli Takım'ın kalan maçları Ali Sami Yen Arena'da oynanırsa 2012'ye gideriz bence.

ulan emre dediğiniz ş*** hepinize hareket çektiğinde hepiniz anti emreciydiniz. fenere geldi hepiniz emreci oldunuz pislik basın.

nontvspor hemen ayrı bi haber yapmış

edit: özgür buzbaş böyle konuşursan fazla barındırmazlar seni orda. helal olsun sana... :)

alıntı<Galatasaray'lılığından şüphe etmediğimiz Murat Bereket günün yorumunu yapmıştır. Teşekkürler Murat Bereket !

İşte O Tweet ;

"Milli formayla kol cikarinca GS'li kimliği ile eleştiriliyor ama o forma icinde protesto edilince milli formaya ayıp oluyor HADİ ORDAN" < alıntı

emreyi yuhlamak ne güzeldi ya rahatladım valla ama hak etti .. maçtan önce tribüne şut çekti arka arkaya..

Maca fazla bakamadim. Emreye tepki vardi,neden acaba? Yine ne halt yedi bu adam?

şu ulaşıma da bi çözüm bulsunlar tam bir rezalet çıkışlar

Haklısın abi hatta kayalıkların üstünden cıkıp yola atlamak zorunda kaldık. Gelen gecen birbirine dirsek, tekme Allah ne verdiyse vuruyo suratım kan oldu. :)

Bu arada bizim taraftarlar mac cıkısı bir BJK'lıyı dövdü yakısmadı böyle bir macta.

Üst Alt