Hazırlık Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | 10 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | 10 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiye 3-0 Estonya | 10 Ağustos | Maç Sonucu

Maca fazla bakamadim. Emreye tepki vardi,neden acaba? Yine ne halt yedi bu adam?

arkadaşın dediği maç öncesinde sut çalışması yaptılar burak ve kazım attıkları her şutta gol bulurlar..emre çirkefi bırak kaleyi bilerek topu tribünlere attı sert bi şekilde..kalıbımı basıyorum bilerek ve isteyerek yapmadıysa gscimbom uyelıgımı sona erdiririm !

arkadaşın dediği maç öncesinde sut çalışması yaptılar burak ve kazım attıkları her şutta gol bulurlar..emre çirkefi bırak kaleyi bilerek topu tribünlere attı sert bi şekilde..kalıbımı basıyorum bilerek ve isteyerek yapmadıysa gscimbom uyelıgımı sona erdiririm !

cevap icin tsk ederim. Kendi kasinmis. Peki Emre beyin alip veremedigi ne ki sutlari seyirciye cekiyor?

Maca fazla bakamadim. Emreye tepki vardi,neden acaba? Yine ne halt yedi bu adam?

cevap icin tsk ederim. Kendi kasinmis. Peki Emre beyin alip veremedigi ne ki sutlari seyirciye cekiyor?

zaten bir kere yapmadı o olayı..üstüste 3-4 kere yaptı..ondan sonra zaten seyirciler heyelana geldii..selçuk ve emre den başka kimsede yuhalanmadı zaten maç boyu..Gökhan gönülü kaç kere alkışladık mesela neden sadece o cocuk ınsan deılmı.demekkı bı hak gercek var ortada

Hiddink geldikten sonra kesin zihniyet değişmiştir de Emre'yi artık milli takımda görmeyiz diyordum ama zihniyet hala aynı. Hatta aynı şeyi Selçuk için de söyleyebiliriz. Nuri oynamaz Emre oynar, Topal-Necip oynamaz Selçuk oynar hala aynı tas aynı hamam. Elin Almanya'sı Ballack'dan vazgeciyor, İngiltere Beckham'ı oynatmıyor biz hala bitmişlerden kemik oluşturma derdindeyiz. Hadi tamam turnuvalarda basarılı oluyoruz da yakında o da olmayacak. Artık bazı oyunculardan vazgeçmek lazım.

Edit.

Olayin bu tarafini bilmiyorduk vallah.

tepkilerin artmasının en büyük sebebiydi zaten emre geldi bi kere yuhlandı ama diğer fenerlilere hiç bir şey yapılmadı daha sonra şut çalışmasında emre bütün topları tribüne yolladı bilerek.. kaleye bi kere bile topu gitmedi birisi yanımdaki çocuğun suratında patladı hatta tepkilerde giderek arttı sonrasında

Takım toparlanmış ve rakip takımda zaten iyi değildi takımda 4-5 oyuncu dikkatleri üzerine çekti gençler kendilerine güveniyor bu güzel haber Gökhan Töre ve Mehmet Ekici 2. yarı da takımı biraz daha ataklara götürdü ama Burak Yılmaz günün de değildi...

tepkilerin artmasının en büyük sebebiydi zaten emre geldi bi kere yuhlandı ama diğer fenerlilere hiç bir şey yapılmadı daha sonra şut çalışmasında emre bütün topları tribüne yolladı bilerek.. kaleye bi kere bile topu gitmedi birisi yanımdaki çocuğun suratında patladı hatta tepkilerde giderek arttı sonrasında

Fitratina tukurdugumun ....

Maçtaydım ve herşey çok güzeldi. Ama Emrenin neden yuhalandığını bilmediğim için tepkiyi maç esnasında yersiz bulmuştum. Hatta yanımdaki fenerli arkadaşımla baya da eleştirdik bizim tribünleri.. Şimdi duyuyorumki ısınmalar esnasında tribüne kasti şut çekmiş.. Çok ince bir ayrıntıdır, neleri doğurabileceği ortadadır. Ama basın bunu yazmaz, Rıdvan bunu konuşmaz.. İyiki yuhalamışlar dedim şimdi, biraz erken gitsem maça benim de haberim olurdu bir ıslık da ben çalardım.. emreyi bu karakteriyle oralarda oynatanlar, milli takım kaptanlığı verenler suçludur. Kışkırtılınca tepki veren Galatasaray taraftarı değil.. Bu ara da Gökhan Töreyi de çok beğendim fakat onu da maç esnasında fenerli arkadaşım: "bizim furkan o, altyapıdan" dediğinde baya bi kıskanmıştım Gökhanı daha önce hiç görmediğim için. Allahtan Gökhan Töreymiş o, nasıl kaçırmışız çok da ucuza gitmiş :(

Kazım döktürdü ama maçta çok durağandık.Rakip bizden daha çok pozisyona girdi.Savunma ve orta sahanın savunma kısmı biraz zayıftı bu maçta ama yine de tebrik etmek lazım takımımızı.

Bence ilk yarı berbat oynadık. Onlarda doğru düzgün adam olsaydı ilk yarı 3-3 biterdi. En azından yendik. Bu şekilde oynarsak Kazakları da yeneriz ama Avusturya'yı bilmiyorum artık.

İkinci yarıyı izleyemedim elektrik kesildi.

Keyifli maç oldu. Keşke resmi bi maç olsaydı da işe yarasaydı. Kazım konusunda yanılmak beni çok mutlu ediyor itiraf etmek gerekirse. Adını anmamaya devam edeyim ben :D Arda'nın TT Arena'daki son maçı görüşüne katılmıyorum. Daha ne milli maçlar oynanacak ve biz onu daha kaç kez izleyeceğiz kimbilir..

Bi de şu Emre konusu var. Islıklanması yanlışmış da, İstanbul'da milli maç mı olur muymuş da.. Geçin bu işleri. O sahada Gökhan Gönül vardı. Hiç olmaması gereken adam Selçuk Şahin vardı. Onlara neden kimse laf etmiyor? Kaldı ki Emre, penaltıyı atmak için sarfettiği çabayla, penaltıyı gole çevirmesinin ardından verdiği tepkiyle, tribünlerin neden onu yuhladığını da ispat eder gibiydi. Emre'nin savunulacak bi tarafı yok.

Darısı resmi maçlara. Ve nice nice gollere..

Öncelikle Gökhan töre inanılmaz. Resmen eski Arda'yı gördüm, içeri girişleri , adam geçmesi, superdi. Milli takımın banko değişmesi olur, olmalı.

Necip nerede? Cenk Tosun nerede? Hasan Ali kaldırım nerede?

Su anda milli takımın kadrosu su olmalı.

Volkan

Gökhan gönül

Serdar kesimal

Servet çetin

Hasan Ali kaldırım

Necip uysal

Selçuk İnan

Kazım

Nuri sahin

Gökhan töre

Cenk tosun

Yedekler:

1) cenk yada onur kivrak

2) Emre Güngör

3) Emre Belözoğlu

4) Arda Turan

5) hamit Altıntop

6) Hakan balta

7) Burak Yılmaz

Rezerv:

8) Mehmet ekici

9) Volkan şen

10) Semih Şentürk

11) Ceyhun gulselam

Hala selçuk sahin falan oynuyor, bu Hiddink ne yapıyor? Ne Selçuk sahini? Aslanlar gibi Necip var. Ne Selçuk sahini?

Maçı değil sadece Arda'yı izledim o statda son kez..

Ya bırakın bu Arda islerini , Florya'da Fatih terim hariç herkes ne kadar mutlu biliyormusunuz Arda'nın gidişinden dolayı?

Ben de diyorum neden yuhalandı yine bu emre. Gerçi yuhalanmayı hak etmiş her zamanki gibi :sopa:

Volkan Demirel (Sinan Bolat)

Gökhan Gönül (Sabri Sarıoğlu)

Egemen Korkmaz (Gökhan Zan)

Servet Çetin (Serdar Aziz)

Hakan Balta (İsmail Köybaşı)

Selçuk İnan (Mehmet Ekici)

Nuri Şahin (Emre Belözoğlu)

Mehmet Topal (Hamit Altıntop)

Kazım Kazım (Sercan Yıldırım)

Arda Turan (Gökhan Töre)

Cenk Tosun ( Semih Şentürk)

Benim ideal 11'im ve alternatiflerim bu, milli takım ile ilgili.

Üst Alt