Hazırlık Maçı | Türkiye 3-1 Moldova | MS | 27 Mart | TV8 - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 3-1 Moldova | MS | 27 Mart | TV8

Tarafftar müthişti tek kelimeyle helal olsun hepsine

Kadro iyiydi bence. Tamam rakip iyi değil ama çok genç,yeni ve birbiriyle oynamamış oyuncular fena görüntü vermedi

Çift yönlü tempolu orta saha konusu bizim için önemli bir sorun. Çift yönlü tempolu 1-2 orta saha çıkarsa gelecekteki kadromuz iyi işler yapabilir.

C78W0oqWkAIkeGg.jpg

İyiymiş

Osman Şenher: "Size yemin ediyorum bire bir şahit oldum. Mustafa Denizli, gidin bu Emre Mor'a 2.500.000 € bonservis verip ve alın dedi. Gitmediler."

Sorun su ki ,dembele cyprien gibi oyunculari kacirmamiz buyuk problem ama bu oyunculara ne istendigi ,gelmeye sicak bakip bakmadiklari cok net degil ,yani cabalansa alinabilirdi belki ama belki de gelmezlerdi

bu oyuncular da iyidir illa ki ,piyasa degerleri cok yuksek olabilir ama emre mor bir baska ,gercekten 25 senedir iyi kotu futbol izlerim , bu stilde bir adam gormedim

fakat her oyuncu yas ilerledikce ileri gitmeyebilir ,yasi ilerleyip vucut gelistikce bugunku halini kaybedebilir

fakat eger kaybetmezse dunyada ilk 10 a girebilecek bir adam

ekstrem bir oyuncu hakikaten ,erken dusunuyor , spektakuler isler yapiyor , dar alanda hem cabuk hem hizli

tek tesbit ettigim eksik bazen oyunda kayboluyor ,ama o zaman bile top ayagina geldi mi rakibe hemen kart filan gostertebilir

seyirciye gelince ,konya antalya milli maclara surekli gidiyorum ,baska stadyumlara da milli mac disi gidiyorum ,eskisehir seyircisi bandonun da etkisiyle cok cesitli tezahuratlari yapiyor ve kendi tezahuratlarini da milli takima uyarlamislar

Üst Alt