Hazırlık Maçı | Türkiyemspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiyemspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiyemspor 1-2 Galatasaray | 8 Temmuz | Mac sonucu

rehberden baktıgımda saatleri dedigm gibiydi ama artık beklelim bakalım şansımıza ne çıkcak :)

Şu maçın gollerini ve fotolarını yükleyecek bir kardeşimiz varmı? :)

Yahu bizim Türk kanalları hariç her yerde 01:15 olarak gözüküyor.

Batdal, Aydin, Serkan, Musa, Sarp, Caglar, Stancu kesinlikle gönderilmeli. Hicbiri Galatasaray´in futbolcusu degil, olamaz, olmayacak. Bu macta bile 50 tane pas hatasi yapti Caglar ya. Hic begenmiyorum. Digerleri zaten gönderilmesi gereken futbolcular. Terim´in verecegi raporda bu isimler mutlaka olmali. Artik yeter.

Okan Derici´nin üstünde durursa Fatih Terim, cok önemli bir futbolcu kazanabiliriz. Cok teknik, oyun zekasi üst düzeyde, paslari cok yerinde.

Semih Kaya da ilerde cok önemli bi stoper olabilir. Kritik bir mevki oldugu icin ne kadar sans bulur bilmiyorum ama kadroda olmali bence. Kolay kupa maclarinda oynayabilir simdilik. Yavas yavas olacak.

Anil Dilaver, erken konusmak istemem ama galiba olmayacak

Maçsızlıktan 5.lig takımı ile oynanan hazırlık maçı bile 123 sayfa konuşuluyor :D

Çağlar maçtaki en büyük hayal kırıklığı oldu benim açımdan, 5.lig ekibine karşı bile çok basit pas hataları yaptı. Sol bek yine Hakan Balta'ya emanet olacak gibi gözüküyor, o kendisini toparlayabilse bari.

İlk 20 dk'ya bakma şansım oldu. Çağlar'ı hiç beğenmedim. Semih iyiydi. M. Batdal gider.

Sarpinho maç başlarken, elleriyle direktifler vermeye başladı, kapadım televizyonu, içim acıdı.

Ben Çağlar'ı beğenmem ama daha ilk maç,bir kaç maç daha oynansın o zaman karar verilir.Ben bu senenin yıldızının Semih olacağını düşünüyorum.Çünkü bu çocukta potansiyel var.

As kadroda bu yıl Semih'i düşünüyor mu acaba ? Oynatıldığına göre A2'ye yollanmayacak çok iş yapar.

beyler macdan geliyorum. taraftarin sesi tv ye geldimi :D ?

Bu yedeklerden bir cacik olmaz. Dua edelimde cogu yabanci oyuncumuz ve kaliteli Türklerimiz sakatliksiz bir sezon gecirsinler.

Üst Alt