Hazırlık Maçı | Türkiyemspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiyemspor 1-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Türkiyemspor 1-2 Galatasaray | 8 Temmuz | Mac sonucu

Osman tek senin sesin geldi. Başka rakibi baskı altına alacak şekilde ses gelmedi. Sevgiler.

zaten rakip baski altina alma derdinde degildi millet. Fener/Bjk ile john benjamin gecip durduk. TESEKKüRLER.

Bu arada kamera benim "görünen sike klavuz istemez" pankartimi gösterdimi :D?

zaten rakip baski altina alma derdinde degildi millet. Fener/Bjk ile john benjamin gecip durduk. TESEKKüRLER.

Bu arada kamera benim "görünen sike klavuz istemez" pankartimi gösterdimi :D?

O pankart senin miydi? Evet gösterdiler hatta seni zoom yaptılar ve Spiker Veli: ''İşte takımını yalnız bırakmayan ve pankartı ile destekleyen genç taraftar'' diye övdü seni. Vay be tebrik ederim bende seni. Sevgiler.

O pankart senin miydi? Evet gösterdiler hatta seni zoom yaptılar ve Spiker Veli: ''İşte takımını yalnız bırakmayan ve pankartı ile destekleyen genç taraftar'' diye övdü seni. Vay be tebrik ederim bende seni. Sevgiler.

güleyimmi aglayayimmi simdi anlamadimki

Osman bende bunu yazarken yayın kalitesine gönderme yapmak istemiştim. O yüzden yanlış anlama güzel kardeşim. Sevgiler.

Osman göstermedi. Zaten maçta seni gösterecek kamera yoktu. Görüntü kalitesi çok kötü idi
atesli taraftar var dedi stadda ama sonra bu goruntuleri resmi sitenin indexine koyucaz dedi. kendini görücekler deid. şimdi boşuna el sallıyolar dedi maçta.

ateşli taraftar olarak osmanı gosterdi. ama kamera dandikti zumlamadı

Beyler maç nasıldı? Futbolcuları değerlendirebilecek olan var mı?

Beyler maç nasıldı? Futbolcuları değerlendirebilecek olan var mı?
genel olarak les kelimesi takimdaki cogunlugu tanimlamak icin ideal olurdu ,hani hep 2. bolge derler ya top orada donup durdu ne bizim kalemize geldi ne de biz adamakilli pozisyon uretebildik.Yuzumuzu gulduren tarafsiz Semih Kaya oldu ,Okan Derici idare etti diyebiliriz ama Serdar Eylik,Musa ,Batdal ,Anil gibi isimler hic varlik gosteremedi.

genel olarak les kelimesi takimdaki cogunlugu tanimlamak icin ideal olurdu ,hani hep 2. bolge derler ya top orada donup durdu ne bizim kalemize geldi ne de biz adamakilli pozisyon uretebildik.Yuzumuzu gulduren tarafsiz Semih Kaya oldu ,Okan Derici idare etti diyebiliriz ama Serdar Eylik,Musa ,Batdal ,Anil gibi isimler hic varlik gosteremedi.

Çağlar ve Serkan'da hareketlenme var mıydı peki hiç?

Kadro yaparken hangi oyuncuları yazıyorsan onlar oynamadı:D

Gidecek oyunculara bakıldı. Semih Kaya kaptan çıktı. Gayet güzel oynadı. Kalabilir. Batdal,Ayhan,Sarp gerisini sen düşün:D

Zaten bu maçın kadrosuna bakıp merak ettiğim bikaç oyuncu vardı. Demekki birtek Semih dikkat çekmiş :/

Semih Kaya'nın performansından ötürü bende çok memnun oldum. Takımda kalacağını düşünüyorum, 5 yıllık da sözleşme yapılır. Okan Derici idare ederdi, çok daha iyi olabilir.

fanatik ve maraton.com.tr ayni haberi kaynak vermeden kullanmislar ve son kismi -mactan notlar- kismi %90 sallamasyon.

Fanatik

Semih Kaya'nın performansından ötürü bende çok memnun oldum. Takımda kalacağını düşünüyorum, 5 yıllık da sözleşme yapılır. Okan Derici idare ederdi, çok daha iyi olabilir.

Semih Kaya ile bu sezon 1 senelik anlaşma imzalandı bildiğim kadarı ile sezon ortasında falan kendini belli etmiş olur iyice umarım bu şekilde devam eder. Ersan Gülüm falan hikaye olur yanında...

bu formayimi giycez bidahaki sene, yoksa daha belli degilmi :)

Fatih hoca Semih'e güveniyor ki kaptan olarak cikardi.

Insallah bu sezon ilk 11 de izleriz.

Üst Alt