Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Unterhaching - Galatasaray | 10 Temmuz | 18.00 | Euro Futbol

Şimdi maçı GSTV verecekmı ?

Cevap: Hazırlık Maçı | Unterhaching - Galatasaray | 10 Temmuz | 18.00 | Euro Futbol

Arda o yazdığın kadroda değişiklikler olur.Semih,Serkan,Zan,Serdar,Batdal, falan oynayacaktır. Hoca bu oyuncuların son durumlarını görmek istiyor.

Ayrıca semih her hazırlık maçında sans bulmalı. İlk maçta çok beğendim. İyi bir alternatif kazanabiliriz.

Eurofutbolda eski üyeler maçı şifresiz izleyebilir. Açılış ve hannover maçını izlediyseniz bunuda izlersiniz.

Maçlar artık GS tvde olmayacak. GS tv zaten o kamera ile maç verecekse hiç vermesinler. Netten bile zor izlemişdik.Görüntü kalitesi "0" dı

Akşamki maçı emre tilev anlatacaK.

benim için sorun değil maç saati geldiğinde özel mesajlaşırız panpalar :D

Arda o yazdığın kadroda değişiklikler olur.Semih,Serkan,Zan,Serdar,Batdal, falan oynayacaktır. Hoca bu oyuncuların son durumlarını görmek istiyor.

Ayrıca semih her hazırlık maçında sans bulmalı. İlk maçta çok beğendim. İyi bir alternatif kazanabiliriz.

Semih zaten kaptan olarak cikti maca.

Fatih hoca cok güveniyor.

Mac tahmini 5-0

2 gol elmander

1 gol baros

1 gol arda

1 gol pino

ortasahada göbekte ceyhun-yekta sağ kanatta serkan sol kanatta serdar eylik forvet arkasında okan forvette anıl dilaverimiz oynamalı :)

facebook galatasaray fan page yine maçı verecekmi acaba :/

Üst Alt