Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Unterhaching 1-1 Galatasaray | 10 Temmuz | Maç Sonucu

O kadar degil. 1 oyuncu sart. Selcuk´un yanina cok kaliteli bir yabanci sart. Ceyhun gayet yeterli yedek olarak. Yekta da yedek olur. Sorun yok. Sorun, sag bek, sol bek, kaleci, pozisyon yaratabilen futbolcu, adam eksilten futbolcu yok. Pozisyon yaratamiyoruz biz. Eskiden sagdan soldan ortadan yardirirdik biz. Türkiye´nin en baskili takimiydik herzaman. Kalite sorunumuz var gercekten.

Caglar Maglar, Sabri filan yetersiz. Modern futbolda beklerin is yapmiyorsa, yenilmeye mahkumsun. Sag bek, sol bek, orta saha alsinlar, forvete filan gerek yok. Muslera´yi gelmis sayiyorum.

her harfine katılıyorum ,

1-selçuğun yanına bir orta saha kesinlikle şart ve yeterli . ( cambiasso olmasa bile kallström de cuk oturur )

2-bir sol bek kesinlikle şart .

3-hücum kalitesini tek başına 1 seviye arttıracak bir oyuncu da şart . ( bu pozisyon için diego harika olurdu )

anlaşılan takım pek ışık vermemiş. zaten bunları görmemek için kör olmak lazım. baltayla,zanla,saprlarla,ayhanlarla bu iş olmaz fatih hocam. koy ağırlığını gönder şu adamları. yöntimde artık gerekeni yapmalı. takım kalitemiz yerlerde, bu takımla bırakın şampiyonluğu ilk 5 bile sıkıntı olur. sabriyi herkes övmüş burda, tamam çocuk mücadele veriyor ona lafımız yok ama bir sezonu sabriylemi götüreceğiz, ortasahada selçuk dışında adam yok 11 de oynayacak ve biz hala oyuncu transfer edeceğiz. kamp bitiyor nerdeyse halen alınması gereken 4-5 futbolcu yok ortada.

Hasan Şaş 4-5 takviye daha lazım dedi mi maç öncesi yada sonrası?

H. Balta nasıldı beyler ? İzleyemedim maçı ve şu .... performansını bilmek istiyorum.

Golü izledim golde yine hatası vardı, topu kaptırmış sanırım geriye koşmuyordu. Gitmeli bu adam artık ?

Ne Volkan Şen i ya ..Defans SOS veriyo siz hala hücumcu istiyonuz hey Yarabbim yaa!!

Kardeş Ujfalusi'nin neyini gördünde beğeniyosun...Hem Sabri dün gayet iyiydi...

Kaslar dinlenmeden kendine gelemez, belli aralıklarla dinlenmesi lazım, ilk antrenmanlardan itibaren çok çalıştırtırdılar kaslarını, hemen o antrenmanların sonunda maçlara çıktılar gayet normal bu bence.

üstten aşağı 31 post var, ve 31 sayfa konuşulmuş bir konu :D haberiniz ola

Arkadaşlar

Bu maçın tamamı yada geniş özetini izleyebileceğim

bir yer var mı?

Elmander,Baros,Selçuk falan biraz bakalım

Beyler,

Ben FC Twenteye karsinin macimiza gitmek istiyorum. Burda bir gurbetçi renktas var midir nasil ve nerden ticket alabilmek imkani bilen? Tee Amsterdam'dan geliyorum ondan, bos bosuna gelmeyelim, verilen benzine/paralara yaziktir.

Birisi beni bu konuda yardim edebilirse sevinirim..

Hazirlik Maci icin bile agliyorsunuz ya , ne alemsiniz siz :D

Beyler,

Ben FC Twenteye karsinin macimiza gitmek istiyorum. Burda bir gurbetçi renktas var midir nasil ve nerden ticket alabilmek imkani bilen? Tee Amsterdam'dan geliyorum ondan, bos bosuna gelmeyelim, verilen benzine/paralara yaziktir.

Birisi beni bu konuda yardim edebilirse sevinirim..

o değil de bu arkadaş ne yaptı acaba :D

Üst Alt