Hazırlık Maçı | Valencia 2-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Valencia 2-1 Galatasaray | MS | 21 Temmuz | Smart Spor

PSV macını izlememiştim. Bu macı dikkatlice izledim. Baskılı oynuyor görünsek de cok top kaybı yaptık.

Begendiğim oyuncular : Linnes, Sinan, Onyekuru, Dogan can
Begenmediğim oyuncular : Garry, Carole, Maicon, Gomis, Fegouli
Vasat : Donk, Belhanda, Fernando

İyi sinyaller verdiğimiz bi maç defans oyuncularımız tamamlanırsa hazırız , Muslera - Mariano - Denayer - Serdar - Nagatomo defansı mükemmeldi

@Sergen Zeren
https://www.transfermarkt.com.tr/mutlu-aksu-dogan/profil/spieler/470174

Bu adam kim Serginho?? altınordudan gelmiş azerbaycanlı galiba? 10 numaralı pozisyonda oynuyor galiba kİm bu adam bebek yüzlü katil diyebilir miyiz??
470174-1501420185.jpg
303856f1a9394d0c8a64b36cc52f065a.jpeg
altınordudan aldık.potansiyeli çok iyi.lepzig ve atalanta izledi bikaç ay önce tesislerde.forvet arkasında oynuyo ve sol ayaklı.ama henüz hazır degil.

Kalecimizi hic begenmedim. Topu oyuna sokma sekli cok kötü. Sacma sapan yerlere top atiyor, bir iki kere az kalsin verdi toplar yüzünden, karsi karsiya kalacak duruma geliyordu rakip oyuncular.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bunu muslerada yapıyor bazen, topu kenarlara atmaya çalışırken topu dışarı atıyor. Bende Muslerayı çok seviyorum, ama bunu düzeltirse iyi olur. Ayı topu oyuna sokmayı iyi yapıyor

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Özeti izledim az önce. Geçen sezondaki gibi bulduğumuz pozisyonları gole zor çeviriyoruz.
Bir de yediğimiz goller çok basit.

Ben oynadigimiz oyunlari begendim. Bireysel yetersizlikler var. Hala 10.5 kisilik takimiz. Bu sayi 14 e cikmali. En az 14 guvenilir oyuncu sart. Bu da minimum 4 transfer daha demek.

Bunun icin 3-4 oyuncu gitmeli.

Carole
Maicon
Belhanda
Feghouli

Yerlilerden

Tarik
Tolga
Selcuk

Bu coplere senede yaklasik 17 milyon euro oduyoruz!! Yazik gunah!

Üst Alt