Hazırlık Maçları Takip Başlığı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçları Takip Başlığı

Fener 6 yıl sonra ilk kupasının zapından tuttu. Tatlı bir telaşe var sahada. İnşallah kutlamalarda kimseye bir zarar gelmez.

Fener 4'ü attı. Thiam hatrick yaptı. En büyük özelliği direğe koşular yapması.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fener 6 yıl sonra ilk kupasının zapından tuttu. Tatlı bir telaşe var sahada. İnşallah kutlamalarda kimseye bir zarar gelmez.

Yok ya daha gecen sene kupa kaldirdilar ya. Fener'in basarisina gölge düsürmeni hic yakistiramadim.

kralspor6457.jpg

Şaka bir yana, kadroları iyi olmasa da , iyi bi gaz yakaladılar ve süper ligde gaza gelmek, sinerji yaratmak büyük bir güç. Bizde td konusmuyor, yönetim boş cümleler, trqnsferde yaprqk kumıldamıyor, orta saha yok, ibre fenerden tarafa olarak başlıyor. 3 orta saha geldiği anda ibre bize döner. Ama bu yönetim ooof ooooffffff

bu antalya bizim devre arasına girmeden 5 attıgımız antalyadan daha felaket idi yalnız. thiam reis sallasın golleri lig başlayana kadar :D

Şaka bir yana, kadroları iyi olmasa da , iyi bi gaz yakaladılar ve süper ligde gaza gelmek, sinerji yaratmak büyük bir güç. Bizde td konusmuyor, yönetim boş cümleler, trqnsferde yaprqk kumıldamıyor, orta saha yok, ibre fenerden tarafa olarak başlıyor. 3 orta saha geldiği anda ibre bize döner. Ama bu yönetim ooof ooooffffff

Geçen seneki gs gazını hatırlar mısın rengim

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beşiktaş: Utku, Necip, Roco, Welinton, N'Sakala, Dorukhan, Oğuzhan, Mensah, Lens, N'Koudou, Larin
Sivasspor: Samassa, Goiano, Barış, Camara, Uğur, Claudemir, Hakan, Felix, Ninga, Erdoğan, Yatabare

Üst Alt