Hazırlık Maçları Takip Başlığı - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçları Takip Başlığı

Millet 4 ay sonra gelip ŞL'de kastırıyor, daha son resmi maçının üstünden 1 ay geçmemiş takımların topçuları ayaklarına ilk defa top değiyormuş gibi davranıyorlar. Hakikaten bu ülkede futbol filan yasaklanmalı. Şu oyuna, organizasyona harcanan paralar, mesailer ekonomiye harcansa belki bugün dolar 7 liraydı.

Millet 4 ay sonra gelip ŞL'de kastırıyor, daha son resmi maçının üstünden 1 ay geçmemiş takımların topçuları ayaklarına ilk defa top değiyormuş gibi davranıyorlar. Hakikaten bu ülkede futbol filan yasaklanmalı. Şu oyuna, organizasyona harcanan paralar, mesailer ekonomiye harcansa belki bugün dolar 7 liraydı.

Bilmiyorum da, simdi yabancinin biri gelip

„Futbol sizin neyinize ulan“ dese

Pek de haksiz sayilmaz degil mi?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok ciddi konuşuyorum yatabareden iyi topçuyum bu kadar özelliksiz niteliksiz beyinsiz bir herif nasıl para kazanabiliyor

Bilmiyorum da, simdi yabancinin biri gelip

„Futbol sizin neyinize ulan“ dese

Pek de haksiz sayilmaz degil mi?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yani Avrupalı onu demek yerine 4-5 tane sallamayı tercih ediyor genelde. Dünyada en az oyun gösterip üzerine en çok konuşulan futbol bizim ülkede oynanıyordur heralde.

Onu bir Katarlılar dedi, ligi TRT Belgesel'de yayınlayacaklardı neredeyse.

Rıza çalımbay yıllardır kendini geliştiremedi. İleri bi tane uzun forvet atmayla işin bittiğini sanıyor herif yıllardır. Saçma sapan bir oyun stili var

Rıza çalımbay yıllardır kendini geliştiremedi. İleri bi tane uzun forvet atmayla işin bittiğini sanıyor herif yıllardır. Saçma sapan bir oyun stili var

Aşırı yetersiz td geçen sene oyuncu değişikliğini 85 den önce yapmazdı skor ne olursa olsun

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sivas tamamen çöp gözüküyo 10 kişilik bjk daha üstün taraf eskaza sivas finale çıkarsa fb 5 atar gibi görünüyor

Üst Alt