Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmalıyız"

Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmal

Beyler sakin olun ve hakaret iceren kelimeler kullanmayin. Bu adam sonucta bizim yöneticimiz sayilir.

Cevap: Haznedaroğlu: "Şike operasyonunda yönetim olarak Fenerbahçe'nin yanında durmal

Valla uefa noktayı koydu şikebahçeyi niye almadığımızı herkes görecek...

Yorumsuz cafcav tüp ve her yönetimde bi şekilde olan haznedar.... bommbed olucaklar.Fenerasyonu saymıyorum bile.

Anlamadığım bir şey var. Galatasarayın yönetiminde olan koca koca adamlar bunları nasıl diyebilir anlamıyorum. Fenerbahçe yüzünden adalet ters mi işlersin. bu ülkede ünlüysen, güçlüysen, zenginsen adalet sana işlemesinmi. ben yavaş yavaş hukuk devletiymiş, türk adaletiymiş inanmamaya başladım. Suç işleyen takım galatasaray bile olsa bile en ağır cezaların verilmesini isterim.

Anlamadığım bir şey var. Galatasarayın yönetiminde olan koca koca adamlar bunları nasıl diyebilir anlamıyorum. Fenerbahçe yüzünden adalet ters mi işlersin. bu ülkede ünlüysen, güçlüysen, zenginsen adalet sana işlemesinmi. ben yavaş yavaş hukuk devletiymiş, türk adaletiymiş inanmamaya başladım. Suç işleyen takım galatasaray bile olsa bile en ağır cezaların verilmesini isterim.

Birde Cemal Nalga skandalindan sonra fb: Bu pohun takibindeyiz

dediklerini ne cabuk unutuyorlar anlamadim.

Allah Allah delimidir nedlr.nalga olayını unuttu galiba

yaslar gittikce af etmiyor!Haznedaroglu kaymaya baslamis :D :D

bu kaçıncı verdiği demeç ? şu operasyon başladığından beri 4 5 oluyor bu yeter artık t...sakmı geçiyosunuz taraftarla!

benim annemde fenerbahçeli beyler :( ayıp oluyor adnan öztürk yapma etme analar aglar

İlk kez yapsa yöneticimizdir dersin bişey demezsin. kaç keredir aynı açıklamaları yapıyor? sen kimsin be adam ?

aslolan Türk futboluludur bu tür adamlar Türk futbolundan temizlenmedikçe biz bir adım öteye gidemeyiz futbolda..

Cavcav,la ne farkı var şimdi bu zatın.Zihinler aynı yani.Kafalar aynı yapacak birşey yok:eek:

Beyler sakin olun ve hakaret iceren kelimeler kullanmayin. Bu adam sonucta bizim yöneticimiz sayilir.

hocam kusura bakma ama bizim camiamızı diğerlerinden ayıran hata yapana hata yapıyorsun kardeşim diyebilmemizdir

fenerde olsa aziz yıldırım peygamber gibidir ne derse desin kabuldür

ama bizde bir yönetici tabiri caizse çuvallarsa taraftar yavaş ol der

çünkü bizde demokrasi var diktatörlük değil

Üst Alt