Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa ! - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Uefa'nın Birilerini Kızdıracak Final Maddesi

Adamlar eğer final oynarsak stadlarında final oynandığına pişman olacak.

Cevap: Bana herşey seni hatırlatıyor! | Tesadüfün Böylesi

Sol Bek Hakan Balta - Hakan Ünsal

Buda tesadüf sayılıyor :D

Cevap: Bana herşey seni hatırlatıyor! | Tesadüfün Böylesi

Bu sezon kocaeli'den, 2000 yılında bursa'dan 5 yemiştik :)

20 Eşleşmede 1 Kez

Bu akşam düşündüm avrupa kupalarında ilk maçtan yenilmeden döndüğümüz deplasman maçından sonra sami yende kaybettiğimiz bir eşleşme oldu mu diye.düşündüm düşündüm bulamadım.sonra internetten araştırma yaptım ve böyle bir sonuç çıktı ortaya.ilk maçı deplasmanda oynayıp yendiğimiz yada berabere kaldığımız bir maçtan sonra istanbulda oynadığımız 20 eşleşmenin 19'unda turu geçen biz olmuşuz.sadece 73/74 sezonunda atletiko madrid ile ilk maçta deplasmanda 0-0 berabere kaldıktan sonra kendi sahamızda normal süresi 0-0 berabere biten maçı uzatmalarda yediğimiz golle 1-0 kaybetmişiz ve elenmişiz.onun dışındaki 19 eşleşmede de turu geçen biz olmuşuz.hamburg maçı öncesi umutlandırıcı bir istatistik.işte maçlar

Bordeaux-Galatasaray İlk Maç:0-0 Rövanş:4-3 TURU GEÇTİK

S.Koprivnica-Galatasaray İlk Maç:1-2 Rövanş:2-1 TURU GEÇTİK

Saint Gallen-Galatasaray İlk Maç:1-2 Rövanş:2-2 TURU GEÇTİK

Mallorca-Galatasaray İlk Maç:1-4 Rövanş:2-1 TURU GEÇTİK

B.Dortmund-Galatasaray İlk Maç:0-2 Rövanş:0-0 TURU GEÇTİK

Bologna-Galatasaray İlk Maç:1-1 Rövanş:2-1 TURU GEÇTİK

Rapid Wien-Galatasaray İlk Maç:0-3 Rövanş:1-0 TURU GEÇTİK

FC Sion-Galatasaray İlk Maç:1-4 Rövanş:4-1 TURU GEÇTİK

Constructorul-Galatasaray İlk Maç:0-1 Rövanş:4-0 TURU GEÇTİK

Avenir Beggen-Galatasaray İlk Maç:1-5 Rövanş:4-0 TURU GEÇTİK

Manchester United-Galatasaray İlk Maç:3-3 Rövanş:0-0 TURU GEÇTİK

E.Frankfurt-Galatasaray İlk Maç:0-0 Rövanş:1-0 TURU GEÇTİK

Katovice-Galatasaray İlk Maç:0-0 Rövanş:2-1 TURU GEÇTİK

Eisenhuttenstadt-Galatasaray İlk Maç:1-2 Rövanş:3-0 TURU GEÇTİK

AS Monaco-Galatasaray İlk Maç:0-1 Rövanş:1-1 TURU GEÇTİK

Kuusysi Lahti-Galatasaray İlk Maç:1-1 Rövanş:2-1 TURU GEÇTİK

AIK Stockholm-Galatasaray İlk Maç:1-2 Rövanş:1-1 TURU GEÇTİK

A.Madrid-Galatasaray İlk Maç:0-0 Rövanş:0-1 ELENDİK

A. Magdeburg-Galatasaray İlk Maç:1-1 Rövanş:1-1 (kura ile) TURU GEÇTİK

D.Bükreş-Galatasaray İlk Maç:1-1 Rövanş:3-0 TURU GEÇTİK

BURASI SAMİ YEN BURDAN ÇIKIŞ YOK SÖZÜ BOŞA DEĞİL YANİ

Cevap: 20 Eşleşmede 1 Kez

Güzel istatistik, Hamburg maçı için cidden umut verici. Ayrıca, deplasmanda yenilmemize rağmen burada turu geçtiklerimizi de unutmayalım; 88-89 sezonunda Şampiyon Kulüpler Kupası'nda yarı-finale çıktığımız sene 3-0 dönüşündeki Neuchatel Xamax'ı 5-0 yenişimiz efsanedir örneğin...

Böyle konulara gıcık oluyorum ve ugursuzluguna inanıyorum kayseri örnegi sivas örnegi eskisehir örnegi kocaeli örnegi vs vs vs ALLAH KORUSUN böyle bişeyi aklımın ucundan bile gecirmiyorum böyle haberler essegin aklına karpuz kabugu kacırıyor:eek:

Böyle haberlerin amacı zaten aynısı olacagından degil. Maksat bilgi vermek. Yoksa bunlara bakarak turu geçtik diyemeyiz ki. Geçmemiz yüksek bir ihtimal ama futbolda hersey var.

Böyle konulara gıcık oluyorum ve ugursuzluguna inanıyorum kayseri örnegi sivas örnegi eskisehir örnegi kocaeli örnegi vs vs vs ALLAH KORUSUN böyle bişeyi aklımın ucundan bile gecirmiyorum böyle haberler essegin aklına karpuz kabugu kacırıyor:eek:

bu bir haber değil zaten kendi çapımda yaptığım bir araştırma.bu zamana kadar öyle oldu diye bu sefer de öyle olacağının bir garantisi değil elbet ama yine de insana güven veren ve yenik duruma düşsek bile umutsuzluğa kapılmamayı sağlayabilecek bir istatistik.nazar boncuğu smaylı olsa koymak isterdim başlığa ama yok malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt