Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa ! - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: 20 Eşleşmede 1 Kez

Manchester United-Galatasaray İlk Maç:3-3 Rövanş:0-0 TURU GEÇTİK

şu maçı youtube dan hergün izliyorum. bu gururu yaşayan başka takım yok bu ülkede. manchester united ı elemek. eliyorsun ya, hadi yürü git sen işine bak diyorsun :)

Hamburg-Unirea İlk Maç:0-0 Rövanş:0-2 TURU GEÇMİŞLER

Hamburg-Osasuna İlk Maç:0-0 Rövanş:1-1 TURU GEÇMİŞLER

Hamburg-FC Copenhagen İlk Maç:1-1 Rövanş:0-1 TURU GEÇMİŞLER

bunlar da hamburg'un son 7 yılda ilk maçı kendi evinde kazanamayıp deplasmanda turu geçtiği maçlar.3 kez böyle bir durumla karşılaşmışlar 3'ün de de turu geçmişler son 7 yılda daha gerisini bilemem.bunu da bozmak dileğiyle.

Hamburg-Unirea İlk Maç:0-0 Rövanş:0-2 TURU GEÇMİŞLER

Hamburg-Osasuna İlk Maç:0-0 Rövanş:1-1 TURU GEÇMİŞLER

Hamburg-FC Copenhagen İlk Maç:1-1 Rövanş:0-1 TURU GEÇMİŞLER

bunlar da hamburg'un son 7 yılda ilk maçı kendi evinde kazanamayıp deplasmanda turu geçtiği maçlar.3 kez böyle bir durumla karşılaşmışlar 3'ün de de turu geçmişler son 7 yılda daha gerisini bilemem.bunu da bozmak dileğiyle.

önemli bir ayrıntı bu renkdaş ama bir başka ince ayrıntıyı atlamışsın GALATASARAYIMIZ hamburgun elediği o 3 takımdan da büyük....

hamburg maçını geçersek kupayı alırız, çünkü hamburgdan daha iyi bi takım kalmadı bence varsa söleyiniz.

zenit kendi liginde 9'uncu citiy 10'nuncu içlerinden sadece marsilyaya inanırsam inanırım.

yaa ona bakarsan bizde kendi ligimiz de 5.yiz lig ile avrupa farklı şeyler zenitin cl deki futbolunu gördük çok iyi oynuyor zenit marsilyada özellikle kendi sahasında çok etkili en azından hamburg dan aşağı bir takım değil m.city de tamam kendi liginde iyi değil ama kadrosu 16 takım arasındaki en iyi ve en pahalı kadro...

zenit 9. diyorsunuz da adamlar daha 1 maç yaptı ligde durun daha :)

beni düşündürek tek takım city şu an

Cevap: Hedef Kadıköy ; Hedef Kupa !

Kulaga hos geliyor ama pek kolay degil , sahsen Cska ve Manchester City'i bizden bir adim daha önde görüyorum.

Amma velakin stoper sorununu halledersek , Servet ve Emre'ler takima dönerse aman diyorum.

Kadiköy'de Uefa kupasi..Gözümün önüne yurtta toplu intihar görüntüleri geliyor , sakin cocuklar kiymayin bu ezeli rekabete , bitirmeyin.

Vol. 2 Ulubatli Arda , anladin sen onu. :f68.gif:

Saraçoğlu'nda İsim Değişikliği

1232788829-saracoglu.jpg

Saraçoğlu'nda isim değişikliği

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'ndaki tribün isimleri UEFA Kupası finali için değişiyor. Yeni isimler şöyle olacak...

20 Mayıs Çarşamba günü UEFA Kupası finaline ev sahipliği yapacak Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda final gecesine özel tribün isimleri şu şekilde değişecek.

Fenerium tribünü: West (Batı)

Maraton tribünü: East (Doğu)

Migros tribünü: North (Kuzey)

Türk Telekom tribünü: South (Güney)

Ayrıca, ikram alanları da şöyle isimlendirilecek:

Protokol tribününde hazırlanacak olan ikram alanına, "UEFA Honorary Lounge",

1907 tribününde hazırlanacak olan ikram alanına "UEFA VIP Club",

Finalist A için hazırlanacak olan ikram alanına "Bosphorus Lounge",

Finalist B için hazırlanacak olan ikram alanına, "Istanbul Lounge",

özel blokta hazırlanacak olan ikram alanına ise "Topkapı Lounge" adı verilecek.

Cevap: Saraçoğlu'nda İsim Değişikliği

Finale çıkmadan ne kadar acı çekiyorlar :D Çıkmayı garantilediğimizde neler düşünecekler kim bilir!

Cevap: Udinese çıkarsa Emre Aşık oynamayabilir!

Anlamadığım olay, X bir ülke, Y bir ülkenin vatandaşını hangi hakka, hangi hukuku dayanarak tutuklayabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt