Helvacı'dan iki yıldız! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Helvacı'dan iki yıldız!

Cevap: Helvaci'dan iki yildiz!

1-
yildiz.jpg

2-
yildiz.jpg

Alın size iki yıldız

2 yetmez başkaan 3 5olsun ayrıca şampiyon yap bizi cehennemde yak bizi öl de ölelim uğruna.

Mehmet Helvacı yönetimdeyken Galatasarayın hayırına ne yaptı ki baskan olunca yapsın? Ali Dürüst zamanında müthis islere imza attıgı icin suan adaylıgını acıklasa rakiplerini eze eze baskan olur.

Daha 2. basamaktayken 10. basamaga atlamak diye birsey yok.

Cevap: Helvacı'dan iki yıldız!

6 yilda 4 sampiyonluk hedefi de nedir? Canaydin'in da boyle bir lafi vardi. Bu kadar sacma bir vaat olamaz.

Helvaci'nin ceketi girse secime seçilir.

14 mayis saat 18.22

Son dakika Haber: Mehmet Helvaci 5102 oyla Galatasaray'ın yeni başkanı.

Gazete mansetleri:

Mehmet Helvaci Ben Buradayım ! Dedi

Mehmet Helvacida ''fark'' var

2 degil, 22 yildiz transfer etse bu adami desteklemiyorum... destekleyemiyorum.

Prensip meselesi oldu artik.

adama transfer die soruolar 10 tane diyo anlaştık bazılarıyla diyo..ama teknik direktörü sorunca aklımda bi kaç isim var diyo nerde plan program??

Bu yönetimdeki herkes kendini sezgin sanıyor, virüs bulaşmış bunlara,seneye düzelteceğim diyor başkan,bu çıkmış yıldızları topluyor :) :) :) Acaba paralel evrendekiler bizler miyiz? Doğrular diğer evrende mi? Evrenimiz ne zaman kaydı?

bir zamanlar baskan adayi özhan canaydin vardi. baskan secilirsem 3 dünya yildizi getirecegim demisti. dünya yildizi diye getirdikleri: ümit davala, h.ünsal, almaguer, prates, bratu, tamas vs.

simdi "efsane" baskan, gs etiklerini ve degerlerini simgeleyen efendi baskan olarak aniliyor. üstelik heykeli bile dikildi.

demek istedigim, transfer vaadi ile yakin zamanda secilen bir baskan var. lakin verdigi vaadler bos cikmasina ragmen ne hikmetse "kahraman" ilan edilmistir.

endisem helvaci eger secilirse onun gibi yalan vaadlerde bulunmasi. gerci suanki durumdan kötüsü olamaz, dibe vurmusuz ama canaydinin ekibinden geldigi icin endise duymuyorum degil.

sonucta özhan canaydin polat'i baskan olarak göstermisti ve sonuc ortada.

Özhan Canaydın'ın efsane başkan olmasının nedenini herkes biliyor.

Onun yarısı kadar insan olan bir kişi bile yok şu anda camiada.

Ayrıca Ümit Davala dediğimiz adam,oynadığı dönemde Avrupa'nın en iyi futbolcularından biriydi kendi bölgesinde.

Üst Alt