Henry Onyekuru'nun Maliyeti Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Henry Onyekuru'nun Maliyeti Belli Oldu

Demekki neymiş, maaşı uyguna adam alınabiliyor muş. Üstelik başka takımın potansiyel vaad ettiği için 6-7 milyon euro yatırım yaptığı bir oyuncuyu.

Geçen Fatih Terim açıklama yapmıştı. Bonservis bedeli olan oyuncuları oyuncu satmadan alamıyoruz ama kiralık veya bonservisi olmayanları alabiliyoruz diye.

yok be abi , sakasina soylemiyorum .. mugdat iyi cikar mi bilmem ama bazen boyle oyuncular buyuk takimlarda is yaparlar .. rodri de paok ayarinda bir adamdi ama gecen senenin yildizi oldu .. mugdat in tek ozelligi surati ama surat da ligimizde en cok aranan ozellik

bu olusturulan takimi 2004 civarinda ersun un milli takimda uygulamaya calistigi sisteme benzetiyorum biraz .. nihatli tuncayli tekkeli .

boyle yetenekleri kisitli ama hepsi suratli pire gibi adamlarla zaman zaman tas gibi takimlar kuruldugu olmustur

Keşke satın alma opsiyonh olsaydı ama koydurmayacaklarından emindim zaten.

Bence gayet uygun bir anlaşma. Donk olayı hariç iyi gidiyor yönetim şu ana kadar sözleşmelerde.

sent via GSC

Akıllı adam opsiyon koymazdı zaten.Adamda müthiş bir potansiyel var.O potansiyeli yakaladığında 50-60 milyona satabileceği adama neden 7-8 milyon opsiyon koysun?

Valla tertemiz iş oldu.
Kiralama bedeli yok,
Yıllık 1.2,
Maç başları galibiyet üzerinden.

Planlama aslında Everton'un. Hem sakatlık sonrası düzelme sürecini hem de çalışma izni alana kadarki süreci oyuncuya ihtiyacı olan bi takımda geçirtmek istiyorlar. Kiralama bedeli bu yüzden yok heralde. Win-win gibi.
Opsiyon olmaması da bu anlama geliyor.

Hadi hayırlı olsun.

Valla tertemiz iş oldu.
Kiralama bedeli yok,
Yıllık 1.2,
Maç başları galibiyet üzerinden.

Planlama aslında Everton'un. Hem sakatlık sonrası düzelme sürecini hem de çalışma izni alana kadarki süreci oyuncuya ihtiyacı olan bi takımda geçirtmek istiyorlar. Kiralama bedeli bu yüzden yok heralde. Win-win gibi.
Opsiyon olmaması da bu anlama geliyor.

Hadi hayırlı olsun.

Nasıl yok yav 800.000 kiralama bedeli var

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt