Her Şeye Rağmen Asist Kralı : Lincoln - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Her Şeye Rağmen Asist Kralı : Lincoln

Cevap: Her Şeye Rağmen Asist Kralı : Lincoln

Takima bugüne kadar gelmis en yetenekli futbolculardan biri. Sanirim bu konuda hemfikiriz. Ama gelirken hakkinda söylenen seyleri bir cogumuz duymazdan

geldik, bu bir cogumuza da yönetim dahil maalesef. Basinda ´sorunlu`ya da ´bela` tarzi ifadeler cikinca, cekemiyorlar ondan yaziyorlar dedi cogumuz. Keske

öyle olsaydi. Evet iyi yönetilebilseydi bize cok büyük basarilar yasatabilirdi belki bu adam. Ligin ilk devresi bunu gördük. Ama Galatasaray kimsenin kaprisleriyle,

simarikliklariyla ugrasmamali. Adamin pohpohlanmaya ihtiyaci varmis, duygusalmis morali cabuk bozulurmus, morali bozukken oynayamazmis.. Bu tarz oyuncular

bu takimin bir parcasi olmamali. Bu takimin en yetenekli oyuncusu, 10 numaranin sahibi, en cok kazanan futbolcusu olabilirsin ama bu takim sana bagli degil. Sen

olmadan da bu takim sampiyon oldu. Gene de olacak. Bu takim sensiz daha güzel Lincoln, bu takim sensiz daha TAKIM. Senin sucun degil gelinen nokta. Sana

yapilan elestirilerin coguna da katilmiyorum. Yilda 3.5 milyon kazaniyorsun diye elestirdiler sanki zorla aliyormussun gibi bu parayi. Sakatken gol atip asist

yapmani beklediler. Ama 3 yildir bu takimda ne yaptigi belli olmayan bir Hasan Sas'a yeni sözlesme önerilmedi diye vefasiz oldu bu yönetim. Sen asist krali olup

ligin yarisinda takimi sirtlamissin ama futbol hayatinin sonlarina dogru, gece kulübü acan ve 1 sene boyunca hic birsey yapmadigi icin dünyanin parasini alan

adam bile senin kadar elestirilmedi. Neden belli aslinda, herkes senin bu takimi sirtlamani istiyordu, onlardan böyle bir seyi kimse beklemiyordu. Isteseydin

sirtlardin da ilk yari yaptigin gibi, de 2. yari zaten kim ne yapti ki sana kizayim?! Ama sen Hagi ya da Kewell kadar profesyonel olabilseydin bu kadar kötü

oynayan bir takimi bile 2. yari sampiyon yapabilirdin o ayri. Demek ki istemedin. Dedigim gibi senin sucun degil sen böylesin, hep böyleydin. Bize uymadigini

aslinda biliyorduk, görmek istemedik. Gene de zaman zaman sundugun güzellikler icin tesekkürler, umarim geri gelmezsin.

Gerekirse bonservis parasından fedakarlık yapalım şu adamdan kurtulalım.

Galatasaray formasının içinde bu herifi bir daha görmek istemiyorum.Sırtına bir daha geçirmesin Galatasaray formasını.Bir an önce, kendisini daha fazla sevdirmeden, gitsin; gitmezse zorla gönderilsin.

https://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/1260//aufeinenblick.html

Hesap ortada Ligde 8 gol 15 asist, Uefa kupasında 1 gol 6 asist. Bu adamı verimli kullandın mı çok takımın canını yakarsın yeterki oynatmayı bil. Sözde disiplin gösterilerine karnımız tok bizim, biz adam gibi göze hoş gelen futbol görmek istiyoruz. Daha iyisini getiremediğine göre Lincoln kalacaktır. Konunun başında da dendiği gibi. Lincoln yarım sezon oynadı laflarına rağmen asist kralı, hergün medyada abuk sabuk haberler çıkmasına rağmen asist kralı, her yurtdışına çıktığında gelmeyecek denilmesine rağmen asist kralı. Yarım sezon performansı buysa, tam sezon oynatabilen bir teknik direktörle Uefa Avrupa liginde finale çıkarız seneye.

Bu adam madem bu kadar süper yetenek

-Neden Almanya Bundesliga'da Schalke 04 onu bırakma gereksinimi duydu.

-Neden satışa çıkarıldığında Almanya Liginden Energie Cottbus,Arminia Bielefeld gibi takımlar bile almaya yanaşmadı.

-Hadi onların maddi durumları yetersiz diyelim.Almanya Ligi'nde her parlayan oyuncuyu alma adetine sahip Bayern Münih neden girişimde bulunmadı.

-Neden Stutgart,B.Leverkusen,B.Dortmund,Wolfsburg,W.Bremen gibi zirve adayı takımlar ilgilenmedi.

-Neden Premier Lig,Serie A,La Liga gibi liglerden talibi çıkmadı.

-Neden hiçbir zaman Brezilya milli takımında düşünülmedi.

-Neden Bobo,Edu gibi adamların bile çağrıldığı hazırlık maçlarında dahi hiçbir hoca tarafından kadroya alınmadı.

-Neden bu sezon satmak istediğimizde fotomaç,fotospor gibi gazetelerde bile Zenit ve Magath'ın istediği haberleri dışında hiç haber çıkmıyor.

-Neden kendi ülkesindeki takımlardan bile ilgilenen yok.

-Neden Katar,Birleşik Arap Emirlikleri,Suudi Arabistan gibi futbolcuları paraya boğan ülkelerden bile isteyen yok.

Tüm soruların yanıtı:Geçimsiz,sorumsuz ve ukala bir futbolcu olması.Kimse böyle bir derdi başına almak istemiyor.

Ligde 11 asisti var diye biliyorum.

https://www.transfermarkt.co.uk/en/spieler/1260//aufeinenblick.html

Hesap ortada Ligde 8 gol 15 asist, Uefa kupasında 1 gol 6 asist. Bu adamı verimli kullandın mı çok takımın canını yakarsın yeterki oynatmayı bil. Sözde disiplin gösterilerine karnımız tok bizim, biz adam gibi göze hoş gelen futbol görmek istiyoruz. Daha iyisini getiremediğine göre Lincoln kalacaktır. Konunun başında da dendiği gibi. Lincoln yarım sezon oynadı laflarına rağmen asist kralı, hergün medyada abuk sabuk haberler çıkmasına rağmen asist kralı, her yurtdışına çıktığında gelmeyecek denilmesine rağmen asist kralı. Yarım sezon performansı buysa, tam sezon oynatabilen bir teknik direktörle Uefa Avrupa liginde finale çıkarız seneye.

-Neden satışa çıkarıldığında Almanya Liginden Energie Cottbus,Arminia Bielefeld gibi takımlar bile almaya yanaşmadı.

-Hadi onların maddi durumları yetersiz diyelim.Almanya Ligi'nde her parlayan oyuncuyu alma adetine sahip Bayern Münih neden girişimde bulunmadı.

-Neden Stutgart,B.Leverkusen,B.Dortmund,Wolfsburg,W.Bremen gibi zirve adayı takımlar ilgilenmedi.

-Neden Bobo,Edu gibi adamların bile çağrıldığı hazırlık maçlarında dahi hiçbir hoca tarafından kadroya alınmadı.

-Neden bu sezon satmak istediğimizde fotomaç,fotospor gibi gazetelerde bile Zenit ve Magath'ın istediği haberleri dışında hiç haber çıkmıyor.

-Neden Katar,Birleşik Arap Emirlikleri,Suudi Arabistan gibi futbolcuları paraya boğan ülkelerden bile isteyen yok.

Tüm soruların yanıtı:Geçimsiz,sorumsuz ve ukala bir futbolcu olması.Kimse böyle bir derdi başına almak istemiyor.

:007: Dusuncelerimi aktarmissin .

Schalke onu neden bıraktı?Güzel soru.Lincoln Schalke şampiyonluğa giderken Schneider'e tokat attığı için 5 maç ceza aldı ve takımı kendisinden mahrum bıraktığı için şampiyonluk kaçtı.Fatura ona kesildi ve gönderildi.Energie,Bielefeld kim Lincoln kim?:asd:Bayern'in onun için girişimde bulunmadığını söylemek yalandır yalan.Lincoln yılın futbolcusu olduğu sezon sadece Bayern'i değil Real'i bile peşinden koşturmuştur.Ya bilmiyorsun ya da işin gücün bu adama sallamak olduğundan bilmek istemiyorsun.Bremen,Stuttgart neden istememişmiş.Alamayacakları için istemiyor olmasınlar?:asd:Ayrıca Lincoln Brezilya ümit milli takımında görev almıştır.Hatta bize transfer olduğu yaz Copa America kadrosuna çağırılmış ve transfer olayı olduğu için gidememiştir hatırladığım kadarıyla.Schalke de gönderdiğine göndericeğine pişman olmuştur.Rakitic Lincoln'ün 10'da 1'i kadar oynayamadı.Schalke taraftarı hala onun arkasından ağlıyor.Ayrıca sen de o kadar yetenekli olsan o kadar ukala olurdun.

Schalke onu neden bıraktı?Güzel soru.Lincoln Schalke şampiyonluğa giderken Schneider'e tokat attığı için 5 maç ceza aldı ve takımı kendisinden mahrum bıraktığı için şampiyonluk kaçtı.Fatura ona kesildi ve gönderildi.Energie,Bielefeld kim Lincoln kim?:asd:Bayern'in onun için girişimde bulunmadığını söylemek yalandır yalan.Lincoln yılın futbolcusu olduğu sezon sadece Bayern'i değil Real'i bile peşinden koşturmuştur.Ya bilmiyorsun ya da işin gücün bu adama sallamak olduğundan bilmek istemiyorsun.Bremen,Stuttgart neden istememişmiş.Alamayacakları için istemiyor olmasınlar?:asd:Ayrıca Lincoln Brezilya ümit milli takımında görev almıştır.Hatta bize transfer olduğu yaz Copa America kadrosuna çağırılmış ve transfer olayı olduğu için gidememiştir hatırladığım kadarıyla.Schalke de gönderdiğine göndericeğine pişman olmuştur.Rakitic Lincoln'ün 10'da 1'i kadar oynayamadı.Schalke taraftarı hala onun arkasından ağlıyor.Ayrıca sen de o kadar yetenekli olsan o kadar ukala olurdun.

Güzel yazı milli takıma neden seçilmedi diyecek bir insana ne diyeceğimi şaşırdım.Ronaldinho, Kaka, Robinho, Diego bilmem ne varken ki bunların hepsi hep oynamıyor milli takımda.Brazilya'da piyasası olsun diye milli takıma alırlar gençleri 4-5 maç yedek oturur ya da göstermelik oynar hazırlık maçı vs. Lincoln'ün böyle birşeye ihtiyacı yok.İvan Ratikic berbat bir futbolcu Lincoln'ün tek ayağı etmez.Bayern çok uğraştı başında Magaht varken satmadı Schalke lütfen biraz objektif olalım.

yok, gerekesiz disiplin sorunu, yok işte küstürüldü de, gençlerle oynatılır mı diye bahane sunanlara hakikaten gülüyorum. Birincisi 30 yaşında adam gerçekten bunlara takıyorsa durum bence daha vahim. Ortada hiçbir problem yok bence ne maç seçiyor ne de, t.d. ne de küstüğü için maçlarda oynamıyor. Bu adam ikinci yarı geldiğinde sahada yürüyecek hali yoktu bunu görmek bu kadar mı zor? Çıktığı ilk maçta sakatlandı bu herif. Sonrasında ne çok övüğünüz Skibbeyle ne de Bükent Hocayla 1 tane iyi maç çıkarmadı. Bunların tek nedeni de çalışmamasıydı. İşte ben çoluk çocukla oynamam atrenman yapmam dersen 2. fener maçındaki gibi arkandan koşan adamın rüzgarıyla uçar bir de sen utanmadan bizi yerin dibine geçirerek kart istersin, komedi gibi. Kartı kendisine istediyse bilemem tabii o zaman haklıdır. Maalesef bunun gibi yüzlerce pozisyon sayılır ikinci yarıda. Hamburg maçları tam fiyaskoydu. Bülent Hoca yı eleştiriyor millet anlamak mümkün değil. Zaten ilk maç 10 kişiyiz kewell stoperde kimi çıkartsın? Barış,ayhan,hakan balta? belki nonda ama tercihini yüzde elliden yana kullandı zira lincoln bir pas dışında hiçbirşey yapmadı o gün. İkinci maçta da 2-0 öndesin rakip orta sahayı boşaltmış, tam lincoln ün maçı biraz sürüp araya bırakacak topları, fark gelecek. Odurumda bile hiçbirşey yapamadı gene. Sonra maç 2-2 oldu hamburg a direnç geldi defansa çekildi. Bomboş hamburg savunması be orta sahasına karşı birşey yapamayan bu adamın(haaa pardon 2. golde perde yaptı) dirençli ve yerleşmiş hamburg savunmasına karşı top kaybından başka birşey yapmasını beklemek hayalcilik olurdu zaten

birisi bana açıklasın, nasıl bir yönetimsel zaaf, nasıl bir teknik direktörlüktür ki bu(toplamda 3 t.d. deiştirdi ceat hocayı saymazsak)

ilk yarı:8 gol 19 asist

ikinci yarı: 1 gol 1 asist

???????

yahu bu hırsızın hiç mi suçu yok????

Brezilya milli takımı öyle alelade bir yer değil,kim çağrılmışda gitmemiş:eek:.Kulüp de izin verirdi çünkü aldığımız futbolcu Brezilya milli takımında oynadı havası da olacaktı.Yani geçiniz o işi.

Şunu belirteyim,Lincolncüler 8 gol 11 asist diyor.Bunu biz de biliyoruz.Biz zaten buna kızıyoruz.Sen bu kadar iyiysen ikinci yarı neredesin arkadaşım.Yok neymiş çoluk çocukla antrenmana mı çıkacakmış,çıkacaksın tabi yoksa topa vuramaz hale gelirsin böyle...

Brezilya milli takımı öyle alelade bir yer değil,kim çağrılmışda gitmemiş:eek:.Kulüp de izin verirdi çünkü aldığımız futbolcu Brezilya milli takımında oynadı havası da olacaktı.Yani geçiniz o işi.

Şunu belirteyim,Lincolncüler 8 gol 11 asist diyor.Bunu biz de biliyoruz.Biz zaten buna kızıyoruz.Sen bu kadar iyiysen ikinci yarı neredesin arkadaşım.Yok neymiş çoluk çocukla antrenmana mı çıkacakmış,çıkacaksın tabi yoksa topa vuramaz hale gelirsin böyle...

yok cidden çağrılmıştı hatta kampına falan da gitti ama sonra sakatlığı çıktı kadrodan çıkarıldı. Belki bize yaptığını brezilya milli takımına da yapmıştır. GS yi buldum sözleşmeyi kaçırmayayım falan diye sakatlığım var deyip kaçmış olabilir:D

kaç tane deplasmana gitmiş ve gittiği deplasmanlar hangileriymiş?

İşin garip tarafı bu adam bu kadar verimsiz gözükürken asist kralı acaba verimli hali nasıldır?

anlaşılması gereken konuda o boşa tartışıyorsunuz..daha verimli olabilir ama oda farkında olsamda olmasamda taraftar arkamda paralar cukkada;)

bakın ben fenerbahçeliyim ama lincoln ün kalmasını çok istiyorum,bu kadar söyleyim..

anlaşılması gereken konuda o boşa tartışıyorsunuz..daha verimli olabilir ama oda farkında olsamda olmasamda taraftar arkamda paralar cukkada;)

bakın ben fenerbahçeliyim ama lincoln ün kalmasını çok istiyorum,bu kadar söyleyim..

Lincoln'e sempatin olduğun için mi geliyorsun bu foruma?

Millette bu dolmuşa hemen geldi!Ona bakarsak bende Guiza, Carlos, Ali Bilgin, Kazma Kazma Richard, Deniz Barış kalsın isterim.14 asist 9 gol yazmış bir adam hakkında böyle konuşmak haksızlıktır.Lincoln varken tabi Kadıköy'deki maçlarda her an tehlike var frikik, pozisyon bilmem ne atıyor.Hakem abilerimiz sağolsunlar Kadıköy'de pansuman yapıyorlar maç sırasında fenere.

Milleti burada gaza getirmeye çalışman çok çirkin bu forumdaki üyeler saf değil tam tersi çok akıllı insanlar...

Millette bu dolmuşa hemen geldi!Ona bakarsak bende Guiza, Carlos, Ali Bilgin, Kazma Kazma Richard, Deniz Barış kalsın isterim.14 asist 9 gol yazmış bir adam hakkında böyle konuşmak haksızlıktır.Lincoln varken tabi Kadıköy'deki maçlarda her an tehlike var frikik, pozisyon bilmem ne atıyor.Hakem abilerimiz sağolsunlar Kadıköy'de pansuman yapıyorlar maç sırasında fenere.

Milleti burada gaza getirmeye çalışman çok çirkin bu forumdaki üyeler saf değil tam tersi çok akıllı insanlar...

ben neyden bahsediyorum sen bana ne anlatıyorsun:)

sen benim guiza şöyle iyi kazım böyle yetenekli dediğimi okudunmu?

bu nasıl bir savunma piskolojisidir?

ayrıca ben kimi gaza getirmeye çalışayımki ben yazmadan önce zaten bu forumdaki büyük çoğunluk yazmış lincoln hakkındakileri?

sen beni sorgulamadan önce bu kadar yetenekli bir adamın neden canı isteyince oynayıp oynamadığını sorgula,yada neden taraftarınızın lincolncüler ve antilincolncüler olarak kutuplaştığını sorgula o zaman kafanda daha net cevaplar oluşmuş olur?

şuraya adam gibi geliyoruz objektif yorumlar yapıyoruz direk saldırıya geçiyorsun,ben demedimki bizim futbolcularımız çok iyi lincoln kötü diye kendin yazıp ben yazmışım gibi yorum yapıyorsun bide bana atıfta bulunuyorsun milleti gaza getirmeye çalışma burdaki herkes akıllı diye..

o zaman soruyorum sana burda lincoln hakkında olumsuz yazanlar damı milleti gaza getirmeye çalışıyor yada birilerini salak yerine koymaya çalışıyor ama bunu yazan bir fenerli olunca aha gaza getiriyor oluyor..

ama görünen köy de klavuz istemiyor be..

yetenek olarak 10 numara bir futbolcu ama mantelite olarak 10 luk sistem üzerinden 0.bunu hem geçmişine hemde burdaki yaptıklarıyla anlayabilirsiniz..

ayrıca birileri birilerini salak yerine koyuyorsa o kişi ben değilim,yetenekli fakat sorumsuz,işini bilen lincolndür...3-4 maç oynayıp göz boyayıp,bir kaç boş pozisyonda no look paslar atarak senede milyonları götürerek aslında ne kadar zeki biri olduğunu gösterende lincolndür..

ki ben burdakileri gaza getirmek isteseydim lincoln çok iyi topçu, Gs ye çok yararlı gibilerinden birşeyler yazardım,fakat görüyorumki elin brezilyalısı gelmiş Tr nin en büyük kulüplerinden birini oyuncak sanmış elinde,yazık sadece yazık....

ben neyden bahsediyorum sen bana ne anlatıyorsun:)

sen benim guiza şöyle iyi kazım böyle yetenekli dediğimi okudunmu?

bu nasıl bir savunma piskolojisidir?

ayrıca ben kimi gaza getirmeye çalışayımki ben yazmadan önce zaten bu forumdaki büyük çoğunluk yazmış lincoln hakkındakileri?

sen beni sorgulamadan önce bu kadar yetenekli bir adamın neden canı isteyince oynayıp oynamadığını sorgula,yada neden taraftarınızın lincolncüler ve antilincolncüler olarak kutuplaştığını sorgula o zaman kafanda daha net cevaplar oluşmuş olur?

şuraya adam gibi geliyoruz objektif yorumlar yapıyoruz direk saldırıya geçiyorsun,ben demedimki bizim futbolcularımız çok iyi lincoln kötü diye kendin yazıp ben yazmışım gibi yorum yapıyorsun bide bana atıfta bulunuyorsun milleti gaza getirmeye çalışma burdaki herkes akıllı diye..

o zaman soruyorum sana burda lincoln hakkında olumsuz yazanlar damı milleti gaza getirmeye çalışıyor yada birilerini salak yerine koymaya çalışıyor ama bunu yazan bir fenerli olunca aha gaza getiriyor oluyor..

ama görünen köy de klavuz istemiyor be..

yetenek olarak 10 numara bir futbolcu ama mantelite olarak 10 luk sistem üzerinden 0.bunu hem geçmişine hemde burdaki yaptıklarıyla anlayabilirsiniz..

ayrıca birileri birilerini salak yerine koyuyorsa o kişi ben değilim,yetenekli fakat sorumsuz,işini bilen lincolndür...3-4 maç oynayıp göz boyayıp,bir kaç boş pozisyonda no look paslar atarak senede milyonları götürerek aslında ne kadar zeki biri olduğunu gösterende lincolndür..

ki ben burdakileri gaza getirmek isteseydim lincoln çok iyi topçu, Gs ye çok yararlı gibilerinden birşeyler yazardım,fakat görüyorumki elin brezilyalısı gelmiş Tr nin en büyük kulüplerinden birini oyuncak sanmış elinde,yazık sadece yazık....

Arkadaşım dertse bizim derdimiz Ali Sami Yen maçlarda Lincoln diye inliyor bunun sebebi o'na duyulan sevgi adama çamur atman çirkin burada.14 asist 9 golü olan adama yok milleti aptal yerine koyuyor bilmem ne diyorsun iş mi bu?Avrupa kupalarında sahada döktürdü bu adam unutma ve bir fenerli olarak Galatasaray'ın en iyi oyuncusuna düşman olmanı anlayabiliyorum.

Üst Alt