Hiç Dayak Yediniz mi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hiç Dayak Yediniz mi?

Hiç Dayak Yediniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Olur, tokat, canta, topuklu ayakkabi hatta ruj firlatma gibi aksiyonlar.

O zaman yedim.
Sene 2016 Gaziantep’te ortalama üzeri sayılacak bir mekanda oturdum kahve içip aldığım bir kitabı inceliyordum. Yine berbat bir dönemden geçiyoruz fabrika olarak. Neyse bir telefon geldi. Sevkiyat iptal olmuş vs. Bende kafam takıldı. Dalgın dalgın bakınıyorum. Neyse 10 dk falan sonra bir hatun masaya geldi. Bir saattir bakıyorsun. Konuşmaya gelecek özgüvenin yoksa ne bakıyorsun dedi. Kafamı kaldırdım. Ciddi ciddi kızı ilk görüşüm farkında bile değilim yani, dedim kusura bakmayın hanımefendi kafam dalgın rahatsız ettiğim için özür dilerim.
Hatun yarım dünya bildiğin en boy bir.
Neyse dedim gerçekten bakmıyordum. Bakacak olsam kalkar gelir konuşurum. Hepsini geçtim bir kendine bak bir bana bak. Sence sana bakacak yaştamıyım dedim.
Pis terbiyesiz dedi ve Tokat attı. Teşekkür edip oturdum :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O zaman yedim.
Sene 2016 Gaziantep’te ortalama üzeri sayılacak bir mekanda oturdum kahve içip aldığım bir kitabı inceliyordum. Yine berbat bir dönemden geçiyoruz fabrika olarak. Neyse bir telefon geldi. Sevkiyat iptal olmuş vs. Bende kafam takıldı. Dalgın dalgın bakınıyorum. Neyse 10 dk falan sonra bir hatun masaya geldi. Bir saattir bakıyorsun. Konuşmaya gelecek özgüvenin yoksa ne bakıyorsun dedi. Kafamı kaldırdım. Ciddi ciddi kızı ilk görüşüm farkında bile değilim yani, dedim kusura bakmayın hanımefendi kafam dalgın rahatsız ettiğim için özür dilerim.
Hatun yarım dünya bildiğin en boy bir.
Neyse dedim gerçekten bakmıyordum. Bakacak olsam kalkar gelir konuşurum. Hepsini geçtim bir kendine bak bir bana bak. Sence sana bakacak yaştamıyım dedim.
Pis terbiyesiz dedi ve Tokat attı. Teşekkür edip oturdum :)

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
En cok da alttan almaya, kibar davranmaya ragmen yenilen dayak bayaga komik oluyor.

Ortaokulda o. çocugunun birinden dayak yemistim. Benden yasça büyük oldugundan karsilikta verememistim piçe. O zamanlar biraz da pisiriktim tabi, onu da ekleyim.

Yine ortaokulda iki kisi üstüme saldirmisti, biraz hirpaladilar sonra diger artist bana uçan tekme atmaya kalkti beceremeyip yere düstü ve kafayi asfalta çarpmisti. Digeri de arkadasi yere düsünce bana vurmayi birakip arkadasini ayaga kaldirdi ve defolup gittiler. Kafasi yarilmisti itin.

Geçmiş olsun kardeşim, polis sana bir şey yapamayız demiş doğru çünkü mevcut kanunlar yetersiz, polis alsa savcılığa sevk etse savcı bırakacak, savcı mahkemeye sevk este mahkeme bırakacak, polis alıp 2 gün nezarette tutsa tinerci oldukları için yine iflah olmayacaklar.

Taksim demişsin aklında bulunsun Taksim'de de Talimhanenin arka tarfından yarım daire şeklinde geçen Abdülhakhamit Caddesi üzerinde de özellikle caddenin Tarlabaşı tarafına doğru tinerci riski yüksek olur, olur da yine Taksim'e gidersen dikkat et.

Birde senin olayın olduğu gün maça kadar zaman geçirmek için sahilden Yeniköy'e kadar gittim dönüşte Ortaköy de durup sıkıntı olmaz diye gaza gelip bisikletin arkasına bayrağı astım dalgalana dalgalana gidiyor, Beşiktaş'a yaklaşınca bir de ne göreyim sen tut BJK'ın akşam orada maçı olduğunu hesaba katma adamlar kazandan çıkmış gruplar halinde sağ kaldırımdan stada yürüyor.

Lan dedim inşallah sıçmayız çünkü bir kişi çıkıp kalabalığı gaza getirse yola atlasalar linç ederler. Stada kadar hızla bastım farkındayım bakışlar üzerimde neyse stadın orada trafik ışığına falan da çok şükür takılmayınca bir kaza geçirmedik.

Tekrar geçmiş olsun.

Evet ama tam manasiyla okkali 1 dayak denemez

Hem de bu sene Mayis ayinda yedim

Hem de sampiyonluk maci (Goztepe maci) gunu yedim

Hatta yedigim an foruma girip konusunu acmayi dusunmustum ama anin siniri ve heyecaniyla unuttum, zaten sonra mac sampiyonluk falan derken iyice yalan oldu.

Bu baslik acilmisken anlatayim. Uzun suredir gorusmedigim bir arkadasimla sampiyonluk macini izlemek icin sozlestik. Ben daha evvel hic Nevizade'de mac izlememistim, bu da izlememis, bir tanidigi falan da varmis bir yer ayarladi orada bulusup izleyecektik.

Umraniye'den Nevizade'ye dogru yola ciktim. Giydim formami, aldim atkimi Uskudar'a indim. Yolda her takimdan adam goruyorum tabii herkes son mac sampiyonluk veya baska umutlarla formasini giymis cikmis disari. Neyse Uskudar - Besiktas motorlarindan birine bindim, Besiktas'ta Kabalci'nin oradan dolmuslarla Taksim'e cikip Nevizade'ye gececegim, arkadasim da zaten orada beni bekliyor. Biraz gecikme huyum vardir forumdaslar da bilir, her yere son saniyede varirim hali sahaya da son dakikada varmistim yaptigimizda maci. Neyse, konu disina cikmayayim.

Besiktas'ta motordan indim dolmuslara dogru yuruyorum. Deniz Muzesi'nin oradaki isiklardan karsiya gecip dolmusa binecegim. Muzenin yaninda kaykaycilarin takildigi parktan gecerken, ki Ramazan oldugu icin kocaman da bir iftar cadiri kurmuslar oraya, biri kosa kosa yanima geldi. Atkimdan cekmeye basladi.

Donup baktim, tinerci oldugu cok belli biri. Hem sozluk anlamiyla, hem de mecazen tinerci yani. Ben de basima bela almamak adina, zaten gotum de yemediginden olabildigince kibar davranmaya basladim. Pardon ne oluyor abi falan gibi seyler diyorum. Bu tabi asilmis atkiya cekiyor, hicbir sey demiyor, ben de inat ettim birakmiyorum atkiyi. O sira biri daha kosa kosa geldi, herhalde kavga saniyor, ayiracak diye dusundum. Basladi bagirmaya cagirmaya "Burada kutlayamazsin" falan diye, bir yandan da vuruyor. Ben de hem atkiyi cekerek kaciyorum, hem zaten kutlamiyorum gidecegim falan diyorum, ama tabii atkiyi cektikce bunlar da geliyor. Cevreme bakiyorum bir suru insan var, hicbiri araya girip durun ne yapiyorsunuz falan demiyor.

Neyse bunlar birdi ikiydi derken 6-7 kisi oldular. Kilik hep ayni, bazilari forma falan bulmus ama yuzde yuz tinerci. Aralarina alip vurmaya calistikca ben atkiyi ceke ceke kaciyorum ama dayagi da yiyorum kacarken. En son baska bir tinerci geldi, yasi biraz daha genc sakali cikmamis, dedi ki "Abi atkiyi biraksana kac git". Dedim olmaz. Dedi o zaman yiyeceksin dayagi.

O sirada biri sirtima sert vurunca kendimi korumayi, kacmayi falan birakip arkami donup bir dirsek savurdum, o da oturmus olacak ki "Vaaay bizim semtimizde bizi doveceksin ha" falan diyip gaza gelmeye basladilar. Biri bicak cekti. Biraktim atkiyi kostum iftar cadirina. Pesimden geliyorlar tabii. Iftar cadirina girmediler, orada da polis var anlatiyorum boyle boyle o da diyor ki bir sey yapamayiz burasi Besiktas bunlar boyle.

Sonra yasli bir amca geldi. Utana sikila ozur diliyor. Diyorum amca niye ozur diliyorsun, diyor ki kusura bakma bunlar boyle serseri Besiktas'imiza yakismiyor ama bunlar boyle falan. Dedim abi hic canini sikma senin gunahin degil ama bunlar bedel odemeli. Dedi onlara hayat yapacagini yapmis zaten. Amca aldi beni o sahildeki rastgele bir belediye otobusune bindirdi. Bunlar da it gibi pesimde bu arada ama adama saygilari olacak ki bir sey demiyorlar. Arkamdan kufur falan ediyorlar, buraya giremezsin, burasi bizim, hadi uza falan diyorlar.

Ben olayin sokunu atlatmamis bir sekilde otobuse bindim. Otobus de daha kalkmamis ama doluyor yavas yavas. Icerideki herkes de olaylari gormus. Bir tinerci otobusun kapisindan iceri bana laf edecek oldu ki otobusun icinden bir kadin ayaga kalkti kapiya yurudu. Ulan o... cocuklari biz de Besiktasliyiz bizi rezil ediyosunuz hepinizin a..s.. burasi Turkiye degil mi bu cocuk da Turk degil mi istedigini yapar diye bagirmaya basladi. Tinerciler bir soka ugradi. Biri bisey diyecek oldu ki kadin yeniden bagirmaya basladi lan p... oraya gelir gebertirim seni s... git falan diye. Bunlar da dagildi.

O sirada ben arkadasimla konusuyorum abi gecikicem kusura bakma falan diye ki otobuste bir tartisma cikti. Biri e sen de Besiktas'a gelmeseydin formayla diyecek oldu ki tum hincimi adamdan cikardim. Bu ulke bu zihniyetten dolayi bu hale geldiye kadar getirdim muhabbeti. Zaten daha secim de olmamisti onun da gerilimiyle 2 dakika bagirip cagirdim. Kadin aferin oglum merak etme kurtulacagiz falan diyor. Komik bir andi geri donup bakinca.

Otobusun nereye gittigini bilmiyorum tabii alelacele bindigimden. Nisantasi'na gelince indim. Osmanbey metrosuna yuruyup Taksim'e gececegim. O sira yururken gozlerim falan dolmus olacak ki bir kadin sokakta beni gorup "Aglama degmez" dedi. Niye dedi anlamadim ama komikti. Keyfim yerine geldi. Bindim metroya gittim Nevizade'ye.

Arkadasimla bulusacagim yere gelince bir baktim bu 10 kisi falan orgutlemis. Hadi Besiktas'a gidiyoruz falan diye. Dedim yavas ya ne gerek var siktir et zaten bir sey de olmadi. Cidden pek bir hasar da almamistim, gerci sol bacagim felaket agriyordu sonra da cok morardi ama o an o da cok hissedilmiyordu.

Gece uA Besiktas'a gitmis galiba. Icimi sogutmustu.

Bu da boyle bir animdir.

Üst Alt