Hocam Vakit Geldi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hocam Vakit Geldi

Hocam futbol senden gecmis artik. Gunumuz futbolu biraz daha yaraticilik gerektiriyor. Ornek olarak 2011-2012 sezonu attigimiz gollere bir bakiver. Istek, arzu, yaraticilik, ver-kaclar... hepsi vardi.

Bu sene gule oynaya sampiyon olmaliydik. Kadro en iyi degil ama senin de bir sey ekledigin yok. Her mac hakem hatalarinin arkasina siginmakla sezon bitmez.

Gonul ister ki sampiyon olalim, kupayi da alalim oyle helalleselim. Ama olmayacaksa da sen guzel guzel emekli ol sezon sonu. Az saygimiz, sevgimiz kaldi onu da yok etme.

Not: Yardimcilarini da yaninda gotur lutfen.

Sene sonu şampiyon olduğumuzda aynı fikirde olacak mısınız bakalim
Takım min seviye de oynuyor ama sağlıklı yapılanmadi bu takım. Az buçuk herkesin yapabileceği şeyler belli. İyi analiz eden her takım bizden puan alır. Alanya da ilk yarı top oynatmamisti mesela. Konya da aynısını yaptı. Ona rağmen erken gol bulsak çok rahat maç olurdu. Olmadı yapacak bişey yok ama elseyi karartmaya da gerek yok.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Su konuda herkes ama herkes durust olsun, Terimci olsun veya olmasin farketmez. Eger boyle konusup sezon sonu sampiyon olursak ve "Imparator" veya bu tarz mesajlarin arkasinda durmayan kendini nasil bir ifade ile aciklayacak merak ediyorum.

Ya hacilar su savunmalar bana komik geliyor bu takimin iyi oynamasi icin kuracak adam bu adam degil mi?
Kos koca ilk yari kondisyoner almamak icin direnip cogu seyin bok olmasinin sebebi degil midir.
Sampiyon olsak ne olacak sevinecegiz elbette niye surekli ayni sey oluyor lan niye yani hep bir zora sokma niye yani şu sene gule oynaya şampiyonluk sarkilari soylememiz gerekiyordu ya. Israrla hep yanlis transferler, ihtiyacimiz olmayan adamlari almalar, bokunu yiyim gitme sen olmadan yapamam diyip heriflerin gotunu kaldirmalar.

Hoca eski hoca degil artik ya degil.

Ben de istiyoruz sampiyon olalim. Kim istemez ki?

Fernando bu sezon Henry'ye en AZ uc tane assist yapti benim hatirladigim. Hepsi defansin arkasina sarkan toplardi. Nerede hani niye yok? Niye vazgectik? Belhanda varken ayri, yokken ayri oynuyoruz hatta bazen daha da iyi oynuyoruz. At topu Feghouli'ye bir sey yaparsa iyi. Baska neyimiz var?

Yönetim tff mhk ve siyasi her tarafta savaştı bu takım bu sene.
Buralarda olmamız mucize gibi biseydi. Ha hala şampiyonluk şansımız var ise bu da FT sayesindedir. Biraz öngörü. kim olursa olsun bu kadar aksilige potada tutamazdi takımı. 17 hafta forvetsiz oynattı bu takımı yönetim. Ve ardından gelen birsuru kaos halleri. Neyse göreceğiz neler olacak. Ben hocaya da takıma da güveniyorum.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt