Hocam Vakit Geldi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hocam Vakit Geldi

Hocanın hatası Ndiaye'yi 10 da kullanmamasıdır. Önde oynasa daha etkili olacak.
Su maclarda gol lazimken badouyu öne atmak yerine oyundan cikartiyor sagolsun. Sal su adami gitsin ortaligi karistirsin. Biz demiyoruz ki badou muthis oynuyor ama cift forvet sacmaligindan, selcuk-fernando ikilisinden daha iyi bir sonuc elde etme ihtimalin yuksek.

Su maclarda gol lazimken badouyu öne atmak yerine oyundan cikartiyor sagolsun. Sal su adami gitsin ortaligi karistirsin. Biz demiyoruz ki badou muthis oynuyor ama cift forvet sacmaligindan, selcuk-fernando ikilisinden daha iyi bir sonuc elde etme ihtimalin yuksek.
Katılıyorum renktaşım, illa bunu görüyordur. Lakin artık güzel futbol beklemiyorum kalmış 4 hafta hepsini kazan şampiyon ol.

Biz de onu diyoruz. Su ligin icinden gecmeliyiz. Rakiplerin sefil futbolunu goruyorsunuz. Bizim gecmisimiz de malum. O zaman neden hic bir sey denememeyi tercih ediyoruz?

Sürekli teknik direktör değiştirmenin iyi bir fikir olmadığını düşünüyorum. 2013 senesinde, Fatih Terim gittikten sonra yaşadıklarımız malum. Bir sürü teknik direktör değişikliği oldu, sonuçlarını da gördük. O nedenle ben şu an için Fatih Terim'le devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bırakalım yaz transfer sezonunda kendi takımını kursun. Sonuçlarını ondan sonra değerlendiririz.

Sürekli teknik direktör değiştirmenin iyi bir fikir olmadığını düşünüyorum. 2013 senesinde, Fatih Terim gittikten sonra yaşadıklarımız malum. Bir sürü teknik direktör değişikliği oldu, sonuçlarını da gördük. O nedenle ben şu an için Fatih Terim'le devam edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bırakalım yaz transfer sezonunda kendi takımını kursun. Sonuçlarını ondan sonra değerlendiririz.

Dogru, sureklilik gerekli. Ama hoca bir bucuk sezondur bu takimi yonetiyor. Hic transfer yapmadi da degil. Benim derdim kendimizi gelistirmeyisimiz. Bir istikrar yakalayamamis olmamiz.

Geçen sezon, yok sayılmış ve 6 ay futbol oynamamış Donk' tan muazzam katkı alması, Nagatomo transferiyle takımın en eksik bölgesini mükemmelen takviye etmesi, mevcut şartlarda takım ruhunu canlandırmak suretiyle, pek iyi futbol ortaya konmamış olsa da şampiyonluğa ulaşmamızı sağlamasına laf eden pek yoktur herhalde...

Ancak bu sezona gelince, ortada pek parlak bir grafik göremiyorum doğrusu. Bizim bütçe-transfer vs sorunlarımızın çok daha fazlasını ezeli rakiplerimiz yaşıyor, BŞ önceki 2-3 yıl oynadığı futbolun çok uzağında. Belki ve inşaallah yine şampiyon olacağız ama takımın sergilediği futboldan memnun olan var mı peki?. Şahsen hiç mi hiç memnun değilim. Totalde harcanan para da ligimiz ölçeğinde az buz bir şey değil; sonuç bu kepaze futbol olmamalıydı...

Dogru, sureklilik gerekli. Ama hoca bir bucuk sezondur bu takimi yonetiyor. Hic transfer yapmadi da degil. Benim derdim kendimizi gelistirmeyisimiz. Bir istikrar yakalayamamis olmamiz.

Ben 20 senedir Galatasaray'ı ve bu ligi takip ediyorum. Son 20 yıldaki teknik direktörlerden hiçbiri Fatih Terim kadar başarılı olamadı. Bazı teknik direktörler çok iyi futbol oynatmıştı ama bunlar da uzun süreli ve kalıcı etki yaratmadı. Mesela Eric Gerets. Bir sezon boyunca takıma harika bir hücum futbolu oynattı ancak ertesi sezon aynı takımdan eser yoktu. Keza Skibbe, Rijkaard, Mancini, Hamza Hamzaoğlu, Riekerink, Tudor. Bu saydığım teknik direktörler de kısa süreli iyi ve pozitif futbol oynatmış ama devamını getirememiş isimlerdi. Fatih Terim hatalarından ders çıkarabilecek biri. Bir istikrar yakalayacak eğer bunu onunla başarabiliriz.

Adam bizim icin ceza aliyor dogru. O kismini cok takdir ettigimi soylemeliyim. Cansiperhane savunuyor hakkimizi. Yukarida bir arkadasin dedigi gibi Donk'u yeniden kesfetti, bir iki guzel hamlesi de oldu. Ama bu kadar kit futbol olmaz. Az bir seyler katsin artik. Kac mac oldu herkes bize karsi ayni oyunu oynuyor. Bunu gorup te bir sey yapmayisini anlamiyorum. Tek maclik bir sorun degil bu. Ne calisiyorlar antrenmanlarda cok merak ediyorum. Topcularin hepsi o bizim babamiz diyor. Eyvallah. Taktik? Strateji? Kac senedir Hasan, Umit yaninda. Onlar kendilerini gelistirebilmis mi? Yok. Eee o zaman hep ayni.

Sampiyon olalim helalleselim.

Bu ne ya efsanenin olan bir adama pas atma özürlü olan topcular yüzünden neler deniliyor. Bu takım bahsettiğin sezondaki kadar teknik ve asi ruhlu değil hatta bu takımla bir başkası bu sıralamada bile yer alamazdı.

Şut atacak durum yoktu zaten ortayı 6 ladı adamlar, biz orta açamıyoruz, dolayısıyla duran toplarda da durumumuz fecaat. Emre yi de bu yüzden aldı oynuna ama enteresan bir kıtlığımız var bu konuda. Bence diagne nin doğru pozisyonları almayışı da etkili tabi, stoperleri arasında kayıpları oynuyor sürekli, bu yüzden nokta ortalarda yapamıyoruz. Mitroglou tercihi belki de bir çok şeyi değiştirebilir ama bunu denemek için de yanlış zaman, haftaya bjk maçı var

Üst Alt