Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bende de bir tane Scottish Straight cinsi var. Üç tane ismi var:D Yanlız ben kediler kadar temiz ve zekisini görmedim. Bir o kadar da bilinmez bir hayvan. Yahu sanki evladım. Geliyor yataktan kaldırıyor beni camı açtırıyor bana. :D
normalde benimki saldırır tırmalar ama ben uyurken bi şey isteyecek oluyor dışarı çıkmak yemek vs gelip patisiyle yüzüme pıt pıt dokunuyo:asd::love:

Kardeşim şunu diyim kedi besle. Ama bir sınır var aşma.:D Çünkü o zaman evi kedilerle doldurmak istiyorsun.:D Çocuk geliyor yoksa bir tane dişi alırdım.
abi o bahsettiğim kedim şubat başı vefat etti, ben 10-15 senedir hiçbir şeye bu kadar ağlayıp üzülmemiştim. çekirdek ailemden biri vefat etmiş gibi yıkılmıştım 2 hafta kendime gelemedim, sadece ben degil annem falan da durduk yere ağlıyodum. halen bendeki fotolarına videolarına bakıyorum gözlerim doluyor, tek tesellim ona çok iyi bir hayat sunmamdı

abi o bahsettiğim kedim şubat başı vefat etti, ben 10-15 senedir hiçbir şeye bu kadar ağlayıp üzülmemiştim. çekirdek ailemden biri vefat etmiş gibi yıkılmıştım 2 hafta kendime gelemedim, sadece ben degil annem falan da durduk yere ağlıyodum. halen bendeki fotolarına videolarına bakıyorum gözlerim doluyor, tek tesellim ona çok iyi bir hayat sunmamdı
Kardeşim başın sağolsun. Kedilerin ömürleri o kadar bahşedilmiş. Ama kediler aile bireyi oluyor bağlanınca.

Benim de bir zamanlar iki kopek iki de kedi yavrusu vardi. Kediciklerden biri komsunun kamyonetinin altina saklanmis. Kontagi cevirince bacagi kesilmisti. Vet 800 papel istedi vermedim. Sonra 400'e indiler diger yarisini bir baskasi ustlenecek dediler yine vermedim. En sevdigim hayvanlardan biriydi ama o kadar parayi vercek degildim. Neyse sonra bir baska kedi yavrumuz vardi onun da ustune bastim çatirt diye bi ses geldi. O da sizlere ömür. O hayvanciklardan hic biri kalmadi. Hepsini bir yerlere verdik.

Ümmet yolunda olman gözlerimin dolmasına neden oldu.

images

Dakikalar kaldi burada.
Orucu biraz uykuya tutturuyorum maalesef. Allah affetsin, 4'de uyuyup 15:30'da uyandim. 19:30 iftar saati zaten. :D

Üst Alt