Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
evet olmadı ondan ötürü dünya işçi sınıfı bu isimlerin görüşlerini benimsiyor
küpem de var dövmem de var forumdakiler biliyor zaten
Ben bilmiyordum ama insan sarrafıyız üns çünkü yokluk çektik ;) ayrıca dünya işçi sınıfı mı kaldı? Sen hiç beden işçileriyle aynı ortamda bulundun mu misal? Ben koğuşta yatıyorum da onlarla ranzalarda altlı üstlü?

Benimsedikleri görüşü duymak bile istemezsin :) Aynı zamanda dünya işçi sınıfı dediğin çin'deki yahut çinhindi'ndeki çocuk işçiler mi? Üretimi onlara yaptırıyor ya yoldaşların :) Hürmetler Üns... Tatlı rüyalar...

Ben bilmiyordum ama insan sarrafıyız üns çünkü yokluk çektik ;) ayrıca dünya işçi sınıfı mı kaldı? Sen hiç beden işçileriyle aynı ortamda bulundun mu misal? Ben koğuşta yatıyorum da onlarla ranzalarda altlı üstlü?

Benimsedikleri görüşü duymak bile istemezsin :) Aynı zamanda dünya işçi sınıfı dediğin çin'deki yahut çinhindi'ndeki çocuk işçiler mi? Üretimi onlara yaptırıyor ya yoldaşların :) Hürmetler Üns... Tatlı rüyalar...
sanayide hayatım geçti ;) türkiyenin işçi sınıfın bilinci yeterli değil zaten

sahi ya turanı ne zaman kuracaksınız en son ne zaman kurulmuştu ;)

@İsmail Enver Türk keneşi için ne düşünüyorsun üstat ? Ameliyattan sonra konuşuruz diyordun unuttuk. Sanki son zamanlarda daha bir aktif hale geldi Özbekistan da katıldı
O iş zor çünkü 1995'te Mehmet Ağar-Tansu Çiller Haydar Aliyev'i; 1997'de de Mesut Yılmaz-Ahat Andican, İslam Kerimov'u devirmeye çalıştı ve her ikisini de Süleyman Demirel engelledi. Rus yanlısı Türki Cumhuriyetlerdeki diktatörler Türkiye'den çok korkuyor asla bir birlik içine girmezler. Zaten bu hainlerle de işbirliğine girilmez. Ne zaman ki rahmetli Ebulfeyz Elçibey gibi muhalifler çıkar yeniden devirmeye çalışırız şu an zor üstat maalesef...

Lakin Atatürk'ün de dediği gibi; "ERGEÇ" !

O iş zor çünkü 1995'te Mehmet Ağar-Tansu Çiller Haydar Aliyev'i; 1997'de de Mesut Yılmaz-Ahat Andican, İslam Kerimov'u devirmeye çalıştı ve her ikisini de Süleyman Demirel engelledi. Rus yanlısı Türki Cumhuriyetlerdeki diktatörler Türkiye'den çok korkuyor asla bir birlik içine girmezler. Zaten bu hainlerle de işbirliğine girilmez. Ne zaman ki rahmetli Ebulfeyz Elçibey gibi muhalifler çıkar yeniden devirmeye çalışırız şu an zor üstat maalesef...

Lakin Atatürk'ün de dediği gibi; "ERGEÇ" !
Bazı toplantıları, Erdoğanın Türk devletlerini ziyaretini izledim. Diplomatik açıdan iyi bir birlik anlaşmalar felan yapılıyor bazi konularda birlikte hareket ediliyor ama Turkiye dışında hiçbiri birleşelim gibi bir arzuda değil sanki hareketleri biraz oyle gösteriyor. Ozbekistan bile o kadar ısrardan sonra katıldı, kesin orada da bir menfaat işi vardır. Pek samimi gelmiyorlar bana da . Bir de Nazarbayev Kazakistan ın daha bir ön planda olmasını istiyordu sanki biraz içten pazarlıklı geldi bana

Üst Alt