House of the Dragon | HBO - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Güzel bir bölümle başladı. Giriş bölümü için gayet doyurucu. Yeni Daenerys' miz enteresan bir hanım. Yalnız her taraf gümüş renginde saç... Biraz gözüm yoruldu 🤣

ilk bolum begendim karakter secimlerine cok dikkat etmisler bu belli
ayrica hbo diger yapilmarda da kalitesine ozen gosteriyor cok ilginc diziler var bu sene

Fena değil. GoT sezon 1 kadar mükemmel olamaz, ama kötü de değil.

woke mevzuları olmasa iyi olurdu.

bı de daemoni oynayan aktör rol için yakışmamış

Beklentilerimin üzerinde bir acilis oldu. Özellikle
Rhaenyra Dracarys sahnesi
tüyleri diken diken etti. GOT'dan alisik oldugumuz seks ve vahset sahneleri de fantezileri doldurdu. Böyle devam

Yeni başrolü beğenmedim, Daemon daha başarılı. Eski konseye göre konsey de berbat. Otto gavatı biraz iyi gibi.

Şimdilik fena değil totalde.

İlk bölümü ben de beğendim. Bir prequel'e göre gayet iyi görünüyor. Ana hikaye veya yapım olan GOT'un finalini adam gibi yapabilselerdi bu evrene dair hevesimizi kırmasalardı şimdi böyle bir House Of The Dragon başlangıcından sonra ortalık yangın yerine dönerdi. Amma ve lakin kimsede heyecan bırakmadılar. Büyük bir heyecanla beklediğimden değil GOT'un ilk 6 sezonunun hatırına izleyeceğim.

Tekrardan Allah belanızı versin David Benioff & D.B. Weis 🤬

İlk bölümü ben de beğendim. Bir prequel'e göre gayet iyi görünüyor. Ana hikaye veya yapım olan GOT'un finalini adam gibi yapabilselerdi bu evrene dair hevesimizi kırmasalardı şimdi böyle bir House Of The Dragon başlangıcından sonra ortalık yangın yerine dönerdi. Amma ve lakin kimsede heyecan bırakmadılar. Büyük bir heyecanla beklediğimden değil GOT'un ilk 6 sezonunun hatırına izleyeceğim.

Tekrardan Allah belanızı versin David Benioff & D.B. Weis 🤬
:D

Herşey iyi güzelde; gece kıralı için şöyle korkunç böyle korkunç diyorlar ya hikayenin sonunda ( Bundan sonrası Spoiler içerir )
Bağcılar çocuğu Arya Stark tarafından meyva bıçağı ile hacamat edileceğini bilmek konsantrasyon bozuyor....

Herşey iyi güzelde; gece kıralı için şöyle korkunç böyle korkunç diyorlar ya hikayenin sonunda ( Bundan sonrası Spoiler içerir )
Bağcılar çocuğu Arya Stark tarafından meyva bıçağı ile hacamat edileceğini bilmek konsantrasyon bozuyor....
Yazar kitabı tamamlamadı henüz gerçek finali bilemiyoruz henüz

Üst Alt