How I Met Your Mother - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

How I Met Your Mother

Cevap: How I Met Your Mother

The Big bang theoryi bitirdim.

Bu geceden itibaren buna basliyorum. Onumde uzun bir yol var anlasilan:)

Bende okul tatil olunca başlamıştım.

Şu anda 3.sezonun 5.bölümündeyim.

Tek kelimeyle "Legen-dary"

Spartacüs'den sonra beni sürükleyen bir filmdir.Bu bitince breaking in diye bir dizi izledim foxla anlaşamayınca bitti (kesinlikle öneririm süper dizi) sonra Two and Half Men beni daha çok güldürdü ama hımym daha güzel filmin %50si Barney :)

MAA ya sormak istiyorum: "How I Met Your Mother" dan haberin var mı ?

Yani , biliyor musun bu diziyi?

İzleyenler en efsane sezonun ilk sezon olduğunu söylerler.

Fakat ben 2 sezonu da gayet mükemmel buldum. 3.sezonun 6.bölümünü izleyeceğim birazdan.Ve hala aynı tadı alıyorum.

Bu dizinin çok sıkı bir takipçisi olarak söyleyebilirim ki 3. sezonun ortasına kadar bana göre mükemmel bir diziydi. Ancak 3. sezonun sonlarına doğru temposu düştü. 4. sezonun başlangıcında "hah toparladılar" derken bir anda gene tempo gittikçe düşmeye başladı ve o günden bugüne bir türlü "bence" toparlayamadılar diziyi.

Uzun ramazan günlerinde seriyi 2nci kez izlemekteyim.

İzlemeyen varsa, 1nci sezon 10 ve 15nci bölümleri izlesinler. Pik yaptığım bölümler bunlardır.

6 sezonuda bitirdim müthiş Özellikle Barney reis :asd:

Şu sahnede sandalyeden düştüm.:asd:

Lily'nin doğum günüydü.Ted de kız arkadaşını getirmişti.Lily bunun sadece grup içi olmasını istiyordu.Sonradan kızıp Ted'in kız arkadaşını kovdu.Ted'de buna kızıp evi terketti.

Marshall da o ana kadar Lily'e yazdığı şarkıyı millete ezberletiyordu.Ama kimse söylemek istemiyordu tabi.

Ted gidip parti mahvolunca Barney reis bombayı patlattı :asd:

[video=youtube;xGMk1XU_4Kc]https://www.youtube.com/watch?v=xGMk1XU_4Kc[/video]

Ben de ilk iki sezondan sonra izlemeyi bırakanlardanım. Sürekli birbirini tekrar eden olaylar, fazla yapay ortamlar ve muhabbetler vs.

Üst Alt