Hukukçular Son Noktayı Koydu "Seçim Olacak" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hukukçular Son Noktayı Koydu "Seçim Olacak"

Cevap: Galatasaraylı Hukuk Profesörleri: "Seçim Olacak"

Ve ayrıca

ÜYELİĞİN SONA ERMESİ VE ÜYELİKTEN ÇIKARILMA NEDENLERİ

MADDE 20: Aşağıdaki hallerde üyelik sona erer:

20.1) Türk Medeni Kanunu ve Dernekler Kanunu hükümlerine göre üyelik koşullarının kaybedilmesi,

20.2) Üyelikten çıkma kararının yazılı olarak Yönetim Kuruluna bildirilmesi,

20.3) Ödeme yükümlülüğünün 6 (altı) yıl üst üste özür belirtmeksizin yerine getirilememesi

20.4) Ödeme yükümlülüğünü yerine getirmeme nedeniyle üyeliği sona eren kişinin yeni başvuru ile yeniden üyeliğe alınmasından sonra ödentisini 2 (iki) yıl üst üste ödememesi,

20.5) Önceden özür belirtmeksizin üst üste 8 (sekiz) Genel Kurula katılmaması,

20.6) Tüzük hükümleri uyarınca üyelikten çıkarılması.

Bu durumlarda üyelik kaydı Yönetim Kurulu kararı ile Sicil Kurulunca silinir.

Uyelikten atilma maddesi var mi Galatasray'da acaba? Basta Adnan Polat ve Isin Celebi olmak uzere Galatasaray'i SIKINTI'ya sokmaga calisan uyeleri derhal kulup uyeliginden atmak lazim.

F.B' li spor yazarları resmen dalga geçiyorlar artık....Adnan Polat günlerce malzeme çıkaracak kadar güçlü bir cephane verdi medyanın eline, yöneticisini dosyalarla Telegol' e yollayan başkandan ne beklersin ki!!

PES ARTIK ! şimdi bu haberin doğru olması için savcılık odasının dinlenmesi lazım ...bunu yapacak güçleri varsa eyvallah ! yoksa bukadar ATMASYON Olmaz be kardeşim PES...

Adnan Polat kendisi söyledi bunlari yahu. Cikista ikili bir dialogunu gösterdiler biriyle, aynen bu laflari söylüyor.

Dinledim bende.

ÜYELİĞİN SONA ERMESİ VE ÜYELİKTEN ÇIKARILMA NEDENLERİ

MADDE 20: Aşağıdaki hallerde üyelik sona erer:

20.1) Türk Medeni Kanunu ve Dernekler Kanunu hükümlerine göre üyelik koşullarının kaybedilmesi,

20.2) Üyelikten çıkma kararının yazılı olarak Yönetim Kuruluna bildirilmesi,

20.3) Ödeme yükümlülüğünün 6 (altı) yıl üst üste özür belirtmeksizin yerine getirilememesi

20.4) Ödeme yükümlülüğünü yerine getirmeme nedeniyle üyeliği sona eren kişinin yeni başvuru ile yeniden üyeliğe alınmasından sonra ödentisini 2 (iki) yıl üst üste ödememesi,

20.5) Önceden özür belirtmeksizin üst üste 8 (sekiz) Genel Kurula katılmaması,

20.6) Tüzük hükümleri uyarınca üyelikten çıkarılması.

Bu durumlarda üyelik kaydı Yönetim Kurulu kararı ile Sicil Kurulunca silinir.

Hayatımda ilk kez böyle birşey görüyorum.Başka kulüplerde var mıdır acaba yaşadığımızın bir benzeri?

Lig tv sitesi enteresan şekilde ligtv'de yayınlanan adnan polat'ın ''ne seçimi sözünün'' geçtiği haberi yayınlamıyor

CNN TURK' de Duygun Yarsuvat ve Türker Arslan' ın yaptığı açıklamalar hiç bir internet sitesine neden konmuyor sizce?

divan baskanligindan duyuru;

adnan polatin galatasaray degerlerini ve markasini ayaklar altina almasi sebebiyle üyeligi iptal edilmistir.

saygilarimla

irfan aktar

galatasaray spor kulübü

divan kurulu baskani

süper olurdu :)

Bi zibidi çıkıp Seçim olmaz,Olmayabilir,Olmamalı dese,

Flaş-Son dakika-Şok Şok

Başlıklarıyla sıkça görebilirdik.

her alanda adnan polat tarihe gecmisdir Galatasaray yakismayacak acilar yasatmisdir kendisi tarih adnan polati unutmayacakdir saygilar.

Üst Alt