Hünkar Mutlu: "Belhanda hafta içi takımdan ayrılabilir" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hünkar Mutlu: "Belhanda hafta içi takımdan ayrılabilir"

Aynen. ;) Zaman darlığından ötürü normalde bu kadar fazla hamle yapacağımızı düşünmezdim ama başkanın açıklamaları her an her şeyin olabileceğini gösterdi.

Bir de Gomis ve Maicon bana göre gitmesi gereken ilk adamlar.

Fakat bu elamanların oynadığı mevkide alternatif sıkıntısı var.

Gitseler toplam 4 adam almamız gerekecek. 2 forvet, 2 stoper.

Bu yüzden kanat alternatifi bolluğundan yola çıkarsak Feghouli gitmesi uygun duruyor.

Yapma bunu. :red: Neyse ben duymamış olayım bunu bi şaka olarak algılıyorum

Abi azıcık da olsa futboldan anlarım geçen yıl 20 maçını canlı izledim.

Eksikleri hataları oluyor hatta bazen abartıyor ama takım oyununda önemli parça bu benim görüşüm.

Bu durum ölümüne Belhanda'yı savunuyorum gibi algılanmasın, gitmezse bu sene daha iyi olacak bakın görün.

Not alalım sezon sonu konuşuruz yine abi, buradayız çok şükür :red:

Abi azıcık da olsa futboldan anlarım geçen yıl 20 maçını canlı izledim.

Eksikleri hataları oluyor hatta bazen abartıyor ama takım oyununda önemli parça bu benim görüşüm.

Bu durum ölümüne Belhanda'yı savunuyorum gibi algılanmasın, gitmezse bu sene daha iyi olacak bakın görün.

Not alalım sezon sonu konuşuruz yine abi, buradayız çok şükür :red:
Ben normalde iddialı konuşmayı sevmem ama geçenlerde de söyledim belhanda konusunda 1 milyon dolarım olsa bahse girerim.ondan bi yol olmaz tamamen overrated bi adam

Arada iyi yaptığı şeyler de oldu ama , genel anlamda rezalet, ndiaye de gelirse hele

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt