Hünkar Mutlu: "Belhanda hafta içi takımdan ayrılabilir" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hünkar Mutlu: "Belhanda hafta içi takımdan ayrılabilir"

Bana göre Giuliano 20 ye bile gitse Belhanda 3e 5e bakmadan yollanmalı . Ha maliyet- satış anlamında bi başarısızlık olur ama satışı doğru olur.
Böyle görüşlerinizi merak ettiğim için sorayım dedim işte .
Psikolojik olarak bence rakiplerin arkasına düşeriz pazarlamakta rakiplerin psikolojik etki altına alır bu yüzden şampiyon takımın oyuncusu en azından 3-5'e bakmayıp güzel fiyatlarla pazarlamalıyız bu sene olmaz seneye 15 m euro gibi rakamlara da satabiliriz biraz CL'de piyasa yaptırsak bu iş tamamdır :D

Psikolojik olarak bence rakiplerin arkasına düşeriz pazarlamakta rakiplerin psikolojik etki altına alır bu yüzden şampiyon takımın oyuncusu en azından 3-5'e bakmayıp güzel fiyatlarla pazarlamalıyız bu sene olmaz seneye 15 m euro gibi rakamlara da satabiliriz biraz CL'de piyasa yaptırsak bu iş tamamdır :D
Bedava bile olsa yollanmali.
Valla uğur bey ironi mi yaptın bilmiyorum ama ciddi ciddi ben gerekirse bedava gitmeli diye ekonomik anlamda burada izahınıda yaptım samimi söylüyorum gitmeli.
İnanılmaz bi zarardan kar ediyoruz gittiği zaman .

Ozan Bey biz zaten o treni kaçırdık burda aynı daha yeni ki konu gibi Fikret Ormanın bizi nasıl osurttuğunu anlatmıştım.
Biz Bruma transferine laf ettik ama Rodrigues 'e bile 10-12 'den yüksek teklif geldiğini ben sanmıyorum Beşiktaş 3 sene önce oynatmadığı genç stoperi 7 milyona satıyordu Fenerde bişeyler yapıp 17'ye araplara topçu kakalıyordu .
Ha onlar hala devam ediyor biz o işe hiç giremedik zaten.

Valla uğur bey ironi mi yaptın bilmiyorum ama ciddi ciddi ben gerekirse bedava gitmeli diye ekonomik anlamda burada izahınıda yaptım samimi söylüyorum gitmeli.
İnanılmaz bi zarardan kar ediyoruz gittiği zaman .

Ozan Bey biz zaten o treni kaçırdık burda aynı daha yeni ki konu gibi Fikret Ormanın bizi nasıl osurttuğunu anlatmıştım.
Biz Bruma transferine laf ettik ama Rodrigues 'e bile 10-12 'den yüksek teklif geldiğini ben sanmıyorum Beşiktaş 3 sene önce oynatmadığı genç stoperi 7 milyona satıyordu Fenerde bişeyler yapıp 17'ye araplara topçu kakalıyordu .
Ha onlar hala devam ediyor biz o işe hiç giremedik zaten.

Yok ciddi dedim.En son Burak icin boyle dusunuyordum.

Yok ciddi dedim.En son Burak icin boyle dusunuyordum.
Keşke...
Şöylede bir cenabetliğimiz var hiç bir şeyi takmayan arap Cl için bile gitmez kendini gösterme gayesi olduğundan falan da değil öyle bi bakıyım çıkıyım modunda gelir işte . Ben Belhanda arka arkaya 15 maç yedek kalsa da bi şeyin değişeceğini sanmıyorum oyuncu özelinde

Gerizekalı işte. Emre Akbaba ve Ndiaye'nin olduğu takımda ne yapsınlar seni. Oyun içinde 4-3-3'e dönebilen 4-2-3-1 oynatacak Terim. Ndiaye ve Fernando ortayı tutar ve onların önünde de Belhanda yerine Emre olur. Emre ve Belhanda birlikte oynamayacaktır eğer Badou gelirse boşa hayal kurmayın. Eğer geriye düştüysek Belhanda girer oyuna. Stoper çıkar Belhanda girer Fernando stopere kayar. Olacak olan bu yani.

Baskan ne yapsin yaw bu hainler tam yavsak cikti kesin Belhanda'ya da Gomis'e de Feghouli'ye de teklif var o yuzden yedek soyundurdular hoca hepsi gitsin istiyor ama hepsi paralarini ve Istanbul'u sevdiler gitmiyorlar

Bunlara mobbing uygulanmali gerekiyorsa taraftar sahaya inip dovmeli Galatasaray'in gelecegi icin

Ama oyuncular da oyuncak degil ki

Sen bir sozlesme imzaliyorsun , yonetim teknik ekip degisiyor "hadi gidin"

Para ve para disinda cogu sebeple oyuncu buna karsi cikabilir

Sen adamla kontrat sureni ona gore ayarlamak zorundasin eger senden sonra kurumu yonetmeye gelecek ekibi zora sokmak istemiyorsan , etik deniyorsa oyuncudan once yonetimler bunu yapmali

Tarik icin bile bu durum var . Adam hic bir sey yapmadan 1,6 milyon alacak , haksizca ama oyuncu neden bundan vazgecsin , oturmus anlasmis imzalamissin , oynatmiyorsun , o degerde gormuyorsan neden hala kadronda olacak uzunlukta sozlesme yaptin

Isteniyor ki "git git.." . Adamin kontrati garanti parasi istanbul ve Gs apoleti varken 1/3 paraya neden anadoluya gitsin

Üst Alt