# Hürriyet Güçer - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hürriyet Gücer Cim Bom'da

Hacı sen ve ben çıksak daha iyidir zaten ,bu birşey ifade etmiyor. :eek:

yapma bunu ya.mustafadan,barıştan iyi olmak kriter olabilir mi?

ironiyse ve sazan arıyorsan,evet o sazan benim..

Bardagin bos tarafindan bakmayin, dolu tarafindan bakin. Orta sahamiz sinif atlamis oluyor bu transferle birlikte. :D Zaten kulübün vizyonu bu niye itiraz ediyorsunuzki. Ayhan'in yerinede Tjikuzu alinir ve transferi kapatiriz.

Tamam biri gitti kaldı geriye 2 oraya da fatih tekkeyle tabatayı aldık mı tamamdır

Hürriyet transferine neden bu kadar karşı çıkılıyor ki :)

Yönetimin vizyonuna uygun olarak getirilebilecek iyi futbolculardan biri :D

------------------Mustafa Sarp-------------------

Barış---------------Hürriyet--------------Ayhan

Orta sahamız çok çılgın olacak

Yılın transferi A.Sezginden.

----------Hürriyet------------

-Barış---------------M.Sarp-

Nirvanaya ulaşacğız.

Cevap: # Hürriyet Göçer

Şu Adnan Sezgin zerre kadar futboldan anlıyorsa ... Ya Galatasaray kim acaba onun gözünde . Her elini kolunu sallayan alınır mı koskoca takıma . Artık işi ihanet noktasına getirdiler . Yeminle ligte Bir çok Anadolu takımının orta sahası bizden daha kaliteli , Sen git Aslantepe'ye Hürriyet'i getir. Bu adamdan ne köy olur , ne kasaba ...

Yok daha neler Hürriyet ne ya ? Böyle adamlar gelecekse kapatın klübü adını kirletmeyin bari lan :mad:

Edit: Haber Zaytung haberi mi acaba ?

Kadro dışı , yaşlı , Bedava Hepsi Sezgin kriterlerine uygun. Eğer bu adam gerçekten transfer edilirse , Bu yönetim gidene kadar bir maçlarını izlersem insan degilim .

Sarı-Kırmızılı ekip ara transferdeki ilk hamlesini yaptı, Ankaragücü'nün orta saha oyuncusunu renklerine bağladı.

Sportif direktör Adnan Sezgin’in bir süredir bu oyuncunun transferi için mesai harcadığı ve dün gece geç saatlerde, son noktayı koyduğu ifade edildi.

Bozhan Memiş

:asd:

Cevap: # Hürriyet Göçer

doktor bu ne? :D

baktılar sağlık kurulunu değiştiriyoruz olmuyor yine de oyuncular sürekli sakatlanıyo. Nerede biçer döver var ligde çözüm olarak alıyorlar sanırım. Sakatlık az olacak seneye takımımızda. Bu transferi böyle yorumlamak lazım :D

İnşallah yalan haberdir. Yoksa gidişlerinin tuğrasını da basarak giderler seneye. :) Gerçi Cana'nın Türk versiyonu diyeceğim Cana'yı karıştırma diyeceksiniz. :p

Transfer önerilerine dalga amaçlı önermiştim galiba gerçek olucak:) bu yönetim akıllanmaz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt