I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçti

Cevap: I.B.B Taraftarları Sabri'yle Dalga Geçti

Biz de lisede arkadaşlarımızla çok sağlam muhabbetler yapardık. Çok güzel dalga geçerdik, yaratıcı. Yer yer yaralayıcı. Özellikle bir arkadaşın üzerine çok yüklenirdik, sürekli uğraşırdık, severdik tabii.

Ama dışarıdan birisi dalga geçmeye kalktığında ilk cevabı yapıştıran da biz olurduk. Çünkü aile, arkadaş olmak bunun gerektirir. Sevmek bunu gerektirir. Gerisi boştur bana göre.

hagi bile röportajinda türkce sabri dogustan orta yapamiyor

sag bek oynuyor siz kiziyor orta saha oynuyor siz kiziyor demisti :D

Çok yaratıcı olmuş :D:D

Sabri'nin GALATASARAY'da oynayamayacağını herkes anladı bir tek biz anlayamadık :(

Sabri gibi bi topçu daha yok,

teknik var

hız var

şut var

isabet var

hırs var

yani kısaca sabri büyük topçu arkadaş. Niye millet dalga geçer anlamam :S

Sabri, abartısız söylüyorum dani alves ayarında topçudur.

Yakıştıramadım ibb lilere.

Sabri'yi savunan sabri kadar futboldan anlıyordur. Yıllardır yetenekesizliği, kalitesizliğine rağmen bişekilde takımda tutunmayı başardı.

Hayatımda gördüğüm "en beyin bedava" oyuncu. Bu adam yıllardır futbol oynar ama hala uzaktan şut atamaz, düzgün orta yapamaz.

Şut atamadığını bile bile uzaktan absuk şut atar, 20m farkla aut. Ve sonrasında suratında pis bir sırıtış. Adam nerde oynadığının farkında değil.

Üçlü çekirmek de iyiyse gitsin amigo olsun. Bizi eziyetten kurtarsın.

Sabri'yi savunan sabri kadar futboldan anlıyordur. Yıllardır yetenekesizliği, kalitesizliğine rağmen bişekilde takımda tutunmayı başardı.

Hayatımda gördüğüm "en beyin bedava" oyuncu. Bu adam yıllardır futbol oynar ama hala uzaktan şut atamaz, düzgün orta yapamaz.

Şut atamadığını bile bile uzaktan absuk şut atar, 20m farkla aut. Ve sonrasında suratında pis bir sırıtış. Adam nerde oynadığının farkında değil.

Üçlü çekirmek de iyiyse gitsin amigo olsun. Bizi eziyetten kurtarsın.

Sabriye itiraz eden çarpılır arkadaş. Adam yıllardır canını dişine takıp da oynuyor. Her attığı gol ve asist olmasa da %80-90 ı tehlike yaratıyor.

Sabri dani alves ayarında topçudur bence.

sabri çok kötü bir futbolcu değil kesinlikle

tek suçu fazla şut denemesi

sağbek olarak daha iyi bir Türk kimi öneriyosunuz mesela ???

gökhan gönülü mü alalım-imkansız

serkan balcı demeyin o da gelmez

evet türk sağbek önerisi bekliyorum ...

cok eglenceli bravo :)

futbolun zevk alınması gereken bir oyun oldugunu

bizlere tekrar hatırlattıkları için kendilerini kutluyorum...

sabriyle dalga geçiyorlarda akıl olsa belediyeyi tutmazlar 7-8 senelik geçmişi olan tek başarısı süer lige yükselmek olan ara ara iyi maçlar çıkararak izlemesi güzel bir takım olan istanbul belediyeyi desteklemek mantıksızdır. bir kere stadı yoktur. olimpiyat çilesini çekmek anlamsızdır. git taksimin göbeğindeki kasımpaşayı destekle o daha mantıklı.

takım tutmanın, taraftar olmanın başarı ile endeksli olduğunu düşünen zihniyette taraftarlarımızın olması düşündürücü...

:)

bozbaykuşları tanımayip IBB ve belediye calısanı yapan arkadasları siddetle kınıyorum :) gerci cogu spor yorumcusu bile öyle zannediyor :)

keske tüm taraftarlar Bozbaykuslar gibi olsa.. gayet yaratıcılar... küfür mü etmeleri gerekiyordu...

gayet esprili bir sekilde takılmıslar...

dogru 25 yasini gecmis, hala bir olumlu ortasi yok... dani alvesi görünce hep aglamak istiyorum.

Sabri gibi bi topçu daha yok,

teknik var

hız var

şut var

isabet var

hırs var

yani kısaca sabri büyük topçu arkadaş. Niye millet dalga geçer anlamam :S

Sabri, abartısız söylüyorum dani alves ayarında topçudur.

Yakıştıramadım ibb lilere.

:akansular::akansular::akansular::akansular::akansular::akansular:

altyapıda filan başka sabri var galiba:D

:)

bozbaykuşları tanımayip IBB ve belediye calısanı yapan arkadasları siddetle kınıyorum :) gerci cogu spor yorumcusu bile öyle zannediyor :)

keske tüm taraftarlar Bozbaykuslar gibi olsa.. gayet yaratıcılar... küfür mü etmeleri gerekiyordu...

gayet esprili bir sekilde takılmıslar...

boz baykuslar dedigin adamlar inci sözlükten çıkan adamlar küfür onların göbek adı.

Üst Alt