İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!


Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!Düşürmeyecekler. Bu maçı devamını oynatacaklar. Bursa maçını hükmen verecekler.
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!Şimdi Galatasaray taraftarı olan bir 10-15 kişilik bir grup Eskişehir'de oynanacak ilk maç olan Eskişehirspor-Kasımpaşa maçına Eskişehir formaları, atkıları, flamalarıyla gitse ve sahaya dalsa olaylar çıkartsa iki hafta sonrasında da başka 10-15 kişilik grup Eskişehirspor-Ankaragücü maçında aynı şekilde sahaya dalsa ve bu maçlar tatil edilse Eskişehirspor küme düşmek zorunda kalsa Eskişehirspor'a 2 maçta 5 puan kaptıran Galatasaray'a 5 puan eklense adalet olur mu? Olmaz. O zaman Diyarbakırspor'un da oynadığı maçlardaki sonuçlar geçerli sayılmalı ve herhangi bir değişiklik yapılmamalı.Mantıklı olan budur..
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!Şimdi Galatasaray taraftarı olan bir 10-15 kişilik bir grup Eskişehir'de oynanacak ilk maç olan Eskişehirspor-Kasımpaşa maçına Eskişehir formaları, atkıları, flamalarıyla gitse ve sahaya dalsa olaylar çıkartsa iki hafta sonrasında da başka 10-15 kişilik grup Eskişehirspor-Ankaragücü maçında aynı şekilde sahaya dalsa ve bu maçlar tatil edilse Eskişehirspor küme düşmek zorunda kalsa Eskişehirspor'a 2 maçta 5 puan kaptıran Galatasaray'a 5 puan eklense adalet olur mu? Olmaz. O zaman Diyarbakırspor'un da oynadığı maçlardaki sonuçlar geçerli sayılmalı ve herhangi bir değişiklik yapılmamalı.Mantıklı olan budur..

hocam o zaman aziz yıldırım işi gücü bıraksın manisaspor ve i.b.b takımları maç yapacakken bir grup taraftar oluştursun ve manisa tribünlerine göndersin. taş attırsın olay çıkarttırsın sahaya girdirsin. 2 hafta arka arkaya yaptırsın sonra manisa i.b.b küme düşsün fenere 5 puan daha gelsin. ilk yarıda puan kaybettilermi bilmiyorum kaybettilerse 8-10 puan gelsin fenere havadan şampiyon olsun fener. böyle bir gerizekalılığı yapar mı sence tff? bir kuralın işleyişinin sonucu bunlara gider mi? bu doğrultuda olabilir mi? aziz yıldırım kurdurtur 20 kişilik bi taşkınlık grubu yollar anadolu tribünlerine olay çıkarttırır. hakemlere bişey atarlar hemen tatil olur sonra ayıkla pirincin taşını var mı böyle bir şey ya.

Aklın yolu bir emrah. Böyle bir saçmalığı benim de mantığım kabul edemiyor.
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!Aklın yolu bir emrah. Böyle bir saçmalığı benim de mantığım kabul edemiyor.Şimdi Galatasaray taraftarı olan bir 10-15 kişilik bir grup Eskişehir'de oynanacak ilk maç olan Eskişehirspor-Kasımpaşa maçına Eskişehir formaları, atkıları, flamalarıyla gitse ve sahaya dalsa olaylar çıkartsa iki hafta sonrasında da başka 10-15 kişilik grup Eskişehirspor-Ankaragücü maçında aynı şekilde sahaya dalsa ve bu maçlar tatil edilse Eskişehirspor küme düşmek zorunda kalsa Eskişehirspor'a 2 maçta 5 puan kaptıran Galatasaray'a 5 puan eklense adalet olur mu? Olmaz. O zaman Diyarbakırspor'un da oynadığı maçlardaki sonuçlar geçerli sayılmalı ve herhangi bir değişiklik yapılmamalı.Mantıklı olan budur..hocam o zaman aziz yıldırım işi gücü bıraksın manisaspor ve i.b.b takımları maç yapacakken bir grup taraftar oluştursun ve manisa tribünlerine göndersin. taş attırsın olay çıkarttırsın sahaya girdirsin. 2 hafta arka arkaya yaptırsın sonra manisa i.b.b küme düşsün fenere 5 puan daha gelsin. ilk yarıda puan kaybettilermi bilmiyorum kaybettilerse 8-10 puan gelsin fenere havadan şampiyon olsun fener. böyle bir gerizekalılığı yapar mı sence tff? bir kuralın işleyişinin sonucu bunlara gider mi? bu doğrultuda olabilir mi? aziz yıldırım kurdurtur 20 kişilik bi taşkınlık grubu yollar anadolu tribünlerine olay çıkarttırır. hakemlere bişey atarlar hemen tatil olur sonra ayıkla pirincin taşını var mı böyle bir şey ya.Beyler Allah aşkına böyle bi mantık olur mu? O söylediğiniz takımların hangisi küme düşmeyi kabul eder? Şampiyonluk bizim için neyse orada bulunan takımlar için de kümede kalmak onu ifade ediyor.. 3-5 puan için Bir takımı direk küme düşürmeyi göze alabilme, aldırabilme nasıl bi anlayış anlamadım.. Siz sadece kendi açımızdan bakıyosunuz olaya.. "Diyarbakır küme düşerse fenere 2 puan daha gider mi" yi düşünüyosunuz.. Yahu adamlar küme düşüyor.. O kadar futbolcunun emeği 3-5 kendini bilmezin yüzünden yokoluyor.. Sizce eskişehir ibb veya dünyanın herhangi bi takımı küme düşmeyi kabul eder mi bu durumda :allaalla6vr:
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!Beyler Allah aşkına böyle bi mantık olur mu? O söylediğiniz takımların hangisi küme düşmeyi kabul eder? Şampiyonluk bizim için neyse orada bulunan takımlar için de kümede kalmak onu ifade ediyor.. 3-5 puan için Bir takımı direk küme düşürmeyi göze alabilme, aldırabilme nasıl bi anlayış anlamadım.. Siz sadece kendi açımızdan bakıyosunuz olaya.. "Diyarbakır küme düşerse fenere 2 puan daha gider mi" yi düşünüyosunuz.. Yahu adamlar küme düşüyor.. O kadar futbolcunun emeği 3-5 kendini bilmezin yüzünden yokoluyor.. Sizce eskişehir ibb veya dünyanın herhangi bi takımı küme düşmeyi kabul eder mi bu durumda :allaalla6vr:küme düşmeyi kabul ederler diyen kim? herhangi bir kulüp başkanı diyelim X olsun. ''ulan i.b.b benden 5 puan aldı. diyar olayları ortada, 10 kişilik bi taşkın team kurayım i.b.b forması giydireyim biletlerini cebimden alıp bunlara vereyim göndereyim tribüne. taş atsınlar hakeme hepsi sallasa biri denk gelir zaten al sana tatil. 2 hafta yaptımmı al sana küme'' diyecek. bu olayı hayata geçirdikten sonra zaten i.b.b'nin ya da söz konusu herhangi takımın düşmeyi isteyip istememesi önemli değilki. bizim bahsettiğimiz başka bir şey, kurban konumundaki takımın isteyip istememe lüksü yok bu durumda.
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!küme düşmeyi kabul ederler diyen kim? herhangi bir kulüp başkanı diyelim X olsun. ''ulan i.b.b benden 5 puan aldı. diyar olayları ortada, 10 kişilik bi taşkın team kurayım i.b.b forması giydireyim biletlerini cebimden alıp bunlara vereyim göndereyim tribüne. taş atsınlar hakeme hepsi sallasa biri denk gelir zaten al sana tatil. 2 hafta yaptımmı al sana küme'' diyecek. bu olayı hayata geçirdikten sonra zaten i.b.b'nin ya da söz konusu herhangi takımın düşmeyi isteyip istememesi önemli değilki. bizim bahsettiğimiz başka bir şey, kurban konumundaki takımın isteyip istememe lüksü yok bu durumda.

Biz mi çok akıllıyız millet mi çok saf.. Sizce onu yapanlar eşşek gibi sırıtmaz mı.. iBB nin taraftarı yok zaten kasıtlı yapıldığı gün gibi ortaya çıkar.. Eskişehir taraftarı da stadda böyle bişe yaptırmaz.. Bugün bizim adamı aşşağı attığımız ne çabuk unuttunuz.. Türkiyede hiç bi stadda bunu yaptıramazsın.. Yaptırtmazlar.. Yaptığın şey şikeye girer zaten.. Onu yapacağına git maç satın almaya bak kavgaya gürültüye karışmadan daha iyi..
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!Tamam Yusuf sen haklısın biz haksızız öyle bir şey olmaz yapamazlar. Diyarbakır olaylarını da Diyarbakırspor yönetimi bizzat bilerek yaptırıyor zaten canları düşmeyi istiyor. Başka güçlerin hesapları sonucu olan şeyler değil yani bizzat diyarbakır'ın isteği bu olaylar. sen yendin ben pes ediyorum.
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!Tamam Yusuf sen haklısın biz haksızız öyle bir şey olmaz yapamazlar. Diyarbakır olaylarını da Diyarbakırspor yönetimi bizzat bilerek yaptırıyor zaten canları düşmeyi istiyor. Başka güçlerin hesapları sonucu olan şeyler değil yani bizzat diyarbakır'ın isteği bu olaylar. sen yendin ben pes ediyorum.Kardeşim olay senin benim kazanmam değil.. Biz Türk Futbolundan önce Galatasaray kazansın mantığıyla baktığımız için hep kaybedenin Türk Futbolu; dolayısıyla Galatasaray olacağını unutuyoruz bi noktada.. İşin içine siyaset giriyor bu saatten sonra neyse.. Elbette futbolumuzun üzerinde kirli eller var ama artık kamuoyu yemiyor.. Neyse sizin demek istediğinizi anladım ama umarım kendimi de ifade etmişimdir..
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!abicim haklı çıkmak için tartışıyorsun gibi geliyor. Yapılamaz diyorsun kimse onu yapamaz diyorsun yahu işin yapılmaz edilmezi kalmamış diyarbakırspor'da yapılıyor işte. yapıyorlar yani senin olamaz öyle bir şey dediğin şeyi 2 maçtır yaptılar buna ne diyeceksin. diyarbakırspor kulüp olarak bu olayların yaşanmasını istemediği halde, bu olaylar bir şekilde birileri tarafından yapıldı. teorin çürüdü yani yapılıyor bu kardeşim. bunu uzatmaya gerek yok evet yapılıyor yapıladabilir. burda asıl önemli olan bu komplo yapıldıktan sonra tff'nin yaptırımlarıyla bu olaylara prim vermemesidir. bu kadar ya.
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!olayları kimin çıkardığı belli.diyarbakırspor maçlarında kan gövdeyi götürürken malum örgütün desteklediği diskispor un hiçbir maçında olay çıkmaması hayli manidardır.
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!Boşuna tartışmayın Diyarbakır küme düşürülmeyecek.2 maçın en az 1 tanesi kaldığı yerden devam ettirelecek.Bu iş artık futbol federasyonunu aştı,dün akşam istanbul valisi televizyonda açıkladı;biz önceden provakotörlerin geleceğini biliyorduk ve ona göre önlem aldık bu işi yapanlar diyarbakırspor taraftarı değiller dedi.Devletin valisi böyle bir açıklama yapıyorsa federasyonun gücü yetmez maçları hükmen saymalarına.

Başbakan,ardu komutanları nasıl sezonun ilk yarısında bursa maçı sonrası araya girdilerse şimdi yine araya girerler..
 
Cevap: İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!İbb maçı 1-0 tescillenir , Bursa maçı başka bir şehirde seyircisiz olarak oynanır , diyarda maçlarını sezon bitene kadar başka şehirde seyircisiz oynar yani her türlü küme düşerler
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt