İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildi!


Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiİstanbul BŞB karşılaşmasında, yenilen golden sonra Diyarbakırspor taraftarı sahaya girerek rakip takım oyuncularını kovaladı.Maç tatil edildi.Haberturk SporHaber üzerine de "Uslanmıyorlar" şeklinde bir başlık atılmış.
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiDiyarbakır taraftarına yazık oluyor gerçekten.Pkk dışarı diye diye terörü maçlara soktuk.Olayları çıkaran Diyarbakırlı taraftar değil pkkdır.
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiFenerbahce ve Besiktas 2 puan geri verirmese diye birsey söz konusu olabilir mi DIyarbakirspor kume duserse???
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiDiyarbakır'da futbol provoke ediliyor maalesef.Ya düşürülecekler ya da kendi düşecek. Devlet o bölgeden bir takımın ligde olmasını istiyosa ŞanlıUrfa veya Mardin olabilir.Yeni stadıyla Urfa bu iş için daha ideal bence.
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiIstenen zaten bu;Hertürlü toplum aktivitesinden uzaklaştırmak,spor,sinema akla ne gelirse.Bir dalı da futbol takımı.Zamanında Galatasaray ile Diyarbakır arasındaki bağ mesela bir önemli adımdı bu konuda.Bir birliktelik kazandırıyordu bu ligde olması Diyarbakırspor'un, Güneydoğu ve Doğu Anadolu ile bir bağ bu.Ama istenen kopukluk yaratmak.Istenen bölmek.O yüzden bilmem kaç haftadır top oynatmıyorlar taraftarlar.Ama taraftarlar dediğime bakmayın.Gerçek spor seyircisi yada Diyarbakırspor destekcisi değil bunu yapanlar.Bu işi yapanlar artniyetli bölücü insanlar.Amaçlarına da ulaşıyorlar maalesef.Eğer bu forumlarda Diyarbakırspor ligden düşürülmeli deniyorsa hakikatten adamlar ulaşıyor hain emellerine..
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiyarım kalan 2 maçta hükmen sayılırsa direk düşüyormuş ligden diyarbakır...
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiIstenen zaten bu;Hertürlü toplum aktivitesinden uzaklaştırmak,spor,sinema akla ne gelirse.Bir dalı da futbol takımı.Zamanında Galatasaray ile Diyarbakır arasındaki bağ mesela bir önemli adımdı bu konuda.Bir birliktelik kazandırıyordu bu ligde olması Diyarbakırspor'un, Güneydoğu ve Doğu Anadolu ile bir bağ bu.Ama istenen kopukluk yaratmak.Istenen bölmek.O yüzden bilmem kaç haftadır top oynatmıyorlar taraftarlar.Ama taraftarlar dediğime bakmayın.Gerçek spor seyircisi yada Diyarbakırspor destekcisi değil bunu yapanlar.Bu işi yapanlar artniyetli bölücü insanlar.Amaçlarına da ulaşıyorlar maalesef.Eğer bu forumlarda Diyarbakırspor ligden düşürülmeli deniyorsa hakikatten adamlar ulaşıyor hain emellerine..Her kelimesine imzamı atarım.Çözüm o bölgeyi her türlü organizasyondan uzak tutmak olmamalı; çözüm bunları planlayanlara engel olmak, en ağır ceza sistemleriyle bu adi şerefsizlere gereken cezaları vermek olmalı.
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiLigden düşürülme kesinlikle olmaz ama lig bitene kadar seyircisiz oynamalı diyarbakırspor.
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiİstedikleride Diyarbakırın dışlanmasını sağlamak...

Provakasyonlara gelmemeli Federasyon...

Diyar ne olursa olsun cezalandırılmamalı...

Cezalandırırken Pkk gerçeğinide göz ardı etmemeliyiz...

istedikleri dışlanmış gösterilmek...
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiKendılerını dışlatıp(Her alanda)maduru oynamak ıstıyolar bu oyunlara gelmeyelım....:(
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiİstedikleride Diyarbakırın dışlanmasını sağlamak...

Provakasyonlara gelmemeli Federasyon...

Diyar ne olursa olsun cezalandırılmamalı...

Cezalandırırken Pkk gerçeğinide göz ardı etmemeliyiz...

istedikleri dışlanmış gösterilmek...Evet Milan kulubude aynı seyı dusunuyo:D
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiİstedikleride Diyarbakırın dışlanmasını sağlamak...

Provakasyonlara gelmemeli Federasyon...

Diyar ne olursa olsun cezalandırılmamalı...

Cezalandırırken Pkk gerçeğinide göz ardı etmemeliyiz...

istedikleri dışlanmış gösterilmek...Abi seni anlayabiliyorum haklı olduğun noktalar var ama hukuk kısa vadede zarar getiriyor görünse de uygulanmalı. Aksi takdirde adaletsizlik hukuk olmaya başlar.Sen bakma şu Bursa taraftarının aklandığına onlarda küme düşme hattına geldiklerinde ne de olsa Diyarbakır'a yapamadılar bizede yapamazlar diye çıkarmadıkları olay kalmaz. Ya da yarın Mardin yada Urfa yada Van süper lige çıksalar onlarda bu işlere kalkışırlar. Varsın olacağı olsun ama HUKUK uygulansın.
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiDiyarbakır'ın küme düşürülme gibi bir durumu olursa diğer takımlardan aldığı puanlar geri verilmez dimi?Fener havadan 2 puan almaz dimi?.Çünkü Fener ile berabere kalmışlardı.
 
Cevap: Son Dakika | İBB-Diyarbakırspor maçı tatil edildiHukuk uygulansın...

Tabiki Metin...

Ben demiyorumki ceza vermeylim...

Ceza verelim ama takıma şehire değil...

cezayı oyunlara gelmeyerek bölücü terör örgütüne verelim...

En ihtiyacımız olduğu zaman...

Sorun var ortada ve bu sorun artık federasyonu aşmaya başladı...

 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt