İbra Yok, Şimdi Ne Olacak? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbra Yok, Şimdi Ne Olacak?

Birazdan yazacagima yillardir karsiydim ama olay artik bu noktaya gelmistir.
Fatih terim cikip galatasaray baskanligina aday olmalidir liseli deden karaktersiz yuvasindan kurtulusumuzun anahtari budur

Yargıtay’ın “mali ibra - idari ibra” ayrımına ilişkin kararı: “Spor kulüplerinin her türlü işlem ve faaliyetlerinde önemli olan paranın hesabının verilmesi olup, mali yönden kusurlu bulunmayan yönetim kuruluna idari yöndende kusur izafe edilmesi hukuken mümkün bulunmamaktadır.”

Katilim duzgun olsaydi ve dogru kamuoyu yapilsaydi bugun ibrasizlik cikmazdi

Aslinda bu bir firsat da olabilir. Kulubumuz kaosu sevmistir her daim. Taraftar daha da kenetlenecek, oncelikle sampiyonluga odaklanacak, bu surecte Mustafa Cengiz guc toplayacaktir

Sezon sonunda yuksek katilimli bir secim olmasi halinda Mustafa Cengiz yine herkes tokatlayacak ozellikle de Dursun/Duygun cephesi bozguna ugrayip yakamizdan dusecektir

Katilim duzgun olsaydi ve dogru kamuoyu yapilsaydi bugun ibrasizlik cikmazdi

Aslinda bu bir firsat da olabilir. Kulubumuz kaosu sevmistir her daim. Taraftar daha da kenetlenecek, oncelikle sampiyonluga odaklanacak, bu surecte Mustafa Cengiz guc toplayacaktir

Sezon sonunda yuksek katilimli bir secim olmasi halinda Mustafa Cengiz yine herkes tokatlayacak ozellikle de Dursun/Duygun cephesi bozguna ugrayip yakamizdan dusecektir

Hocaya her anlamda büyük iş düşüyor.Şu an o da taraftarın içinde bulunduğu bir ruh halindeyse işimiz zor.

Bu kulüp lgs ile liseye giren başka takım taraftarı o.ç tarafından darbe ile yıkılmıştır. Bundan sonra benim için liseden çıkan her aday da her üyede geçersizdir. Diğer başlıkta liseliler alınsın diğerlerine yer kalmıyorsa kalmasın diyen adam ortada. 25 m taraftarı olan klübü kıçı kırık lise tayfası elinde oynatıyor. Koçların durumu ortadayken. Kıraç denen lavuk klübü yönetiyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Lisenize de Dursun Özbekinize de karisi Mesudeye de ayri ayri sokayim allah belanizi versin serefsiz herifler.

Galatasaray ilk 11'ini say desek sayamayacak insanlar gelip ibra gibi önemli bir olayda güle eğlene oy kullanıyorlar

Balık baştan kokar.en başta kulüp tüzüğünü değiştireceksin ki ne idüğü belirsiz kişiler üye olamasın.Sonra da liseyle kulübün ilişkisi ebediyen sona ermelidir.
Ülkedeki laiklik,başörtüsü,terör mevzusu neyse bizdeki liseli-lisesiz ayrımı da bi bitmedi.gönlümüzü verdiğimiz değer böyle içi boş kavramlar yüzünden kan kaybediyor ya ona yanıyorum

Üst Alt