İbra Yok, Şimdi Ne Olacak? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbra Yok, Şimdi Ne Olacak?

Galatasaray ilk 11'ini say desek sayamayacak insanlar gelip ibra gibi önemli bir olayda güle eğlene oy kullanıyorlar
O orta parmağını kaldıranın o parmağını alır burun deliğinden sokup bir tarafından çıkartırım.
Galatasaray gibi bir kulübün yarınını riske atmak, kaderini belirleyecek bir şeyi bu vasıflarının ne olduğu belli olmayan, suratlarında tüy bitmemiş, Galatasaraylı oldukları bile muamma olan çocukların belirlemesi kadar saçma bir şey olabilir mi arkadaş?
Bu mu yani Galatasaray. Liseli olup olmama mevzusundan da öte bir şey bu durum.
Canlı yayını izleyen varsa görmüştür bunlar gibi kaç tanesi vardı salonda, konuşmacıları bile dinlemeyip kendi aralarında kümelenmiş sohbet ediyorlardı.

Arkadaşlar milliyette Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu üyekerinin ibra edilmemeleri sebebiyle aday olamayacakları ve yönetimde bulunamayacakları yazılmış. Bu doğruysa iş bitti Dursun kafalılar kulübün ırzına geçmiş oldular.

Arkadaslar,

Malumunuz, yonetim bugun ibra edilmedigi icin tekrar secim yapmak durumunda kaldik. Uzulmekle birlikte Mustafa Cengiz yonetimi bu secimide rahat alir diye dusunuyordum.

Ama Kralspor dan aldigim bilgiye gore tuzuk geregi Mustafa baskan artik aday olamiyormus? Yani Mustafa Cengiz devri simdilik kapandi??

Bu ne rezalettir.. Ben Mustafa baskanin secimden daha guclu bir sekilde cikacagini beklerken, tamamen isi birakmasi gerektigini duyunca buyuk hayalkirikligi yasadim.

Sampiyonluk gitti diyebiliriz

Üst Alt