İbrahim Akın: "Psikolojik baskı nedeniyle suçu kabul ettim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Akın: "Psikolojik baskı nedeniyle suçu kabul ettim"

Cevap: İbrahim Akın: "Psikolojik baskı nedeniyle suçu kabul ettim"

EVet arkadaşlar böyleylilkle İBrahim akın ın para aldığı ve at vs.. aldığı kamuoyunca bilinmiş oldu.

Şöyle ki!!

1. Suçunu itiraf edip içeri gireceğini bilmeyen adam gerizekalıdır.

2. Bir insan yapmadığı bir suçu asla kabul etmez.

Kısaca Fb ve BJK ye bankasya da başarılar =)

Kuştaki beyin bunda yoktur suçsuzluğunu biliyo ama evet bunları yaptım diyerek çıkacağını sanıyor bu insanlarla aynı havayı soluduğumuza inanamıyorum

Suçsuzsa bi insan ne kadar psikolojik baskı olursa olsun suçlamayı reddeder.Bana kalırsa.

Suçsuzsa bi insan ne kadar psikolojik baskı olursa olsun suçlamayı reddeder.Bana kalırsa.

Artı olrak bu adam suçları kabul edince çıkamayacağını aptal - gerizekalı bile olsa bilir.

Nedne dersesin.z olaylar başladıktan 10 gün sonra İbrahim Akın ifade vermeye geldi.

Bu sürede Avukatı ona her türlü bilgiyi ve şunu deme bunu deme gibi tüm taktikleri vermiştir.

İşin özü baskı hikaye İbrahim Akın o parayı aldı. Tel konuşmaları da var herşey net

fb - bjk byeeee

Su Ibrahim Akin'in kacirdigi pozisyon sonrasi yuz ifadesini gosteren video'yu birisi buraya ekleyebilir mi?

Olum İbo, sen neyin kafasısın lan diye sormazlar mı sana şimdi:D Ağzımla gülemedim öbür taraflarım da reddetti gülmeyi:D gülemiyorum lan:lol:

Bunlari ayni yere toplamayacaksin iste. Hepsi tilki bu heriflerin. Her saniye bir birine yeni tilkice fikirler soylettiriyorlar. Lan suclu degilsen, serbest kalmak icin hangi akilla olmayan seyi itiraf ettin demezle mi sana? Ortada yeterli delil yoksa, ya da hakikaten sucsuzsan zaten serbest kalacaksin.

İyi de sorgu sırasında hem ifadeleri kameraya alınmıştır,

Hemde sorgu, sanığın avukatı olmadan yapılamaz..

İtiraf ederken ne yapıyomuş avukatı :D

En azindan itiraf edildigi kesinlesmis oldu oldu. :) Fener'in ve BJK'nin isi daha da zorlasti.

Anladığım kadarıyla savcı İbo'nun canını acıtmış :( :asd:

hahahahahhahah ulan ibo sıkıştırdı dimi azizin adamları s*çmıştı şimdide sıvadı tam anlamıyla :D

Bu Aziz haysiyetsizi nasil bir insan yahu? Iceride bile bos durmuyor. Cikmak icin binbir numara, kafa bulandirmak icin disariya garip haber ucurtmalar falan, filan. Ulan kes sesini de, iki dakika otur iceride.

mehmetbaransu

Metris ziyaretleri sonrası İbrahim Akın ifade değiştirdi. İfade değiştirilmesi önemli değil, Akın'ın telefon görüşmelerinde olaylar net..

Benim anlamadığım adam şiketi kabul etmiş ama ANTU da bir bayram var. =) Bankasya kutlamaları olsa gerek.

Adam şiketi kabul etmiş şimdi Aziz beyin baskısı ile değiştirse de iş işten geçmiştir.

Ibrahim Akin'da kosturdugu beygirler kadar akil yok :Z3:

Savciya edilen itirafi sonradan degismek imkani var mi ki? Hukukcu arkadaslar cevap verse guzel olur. :) Benim bildigim itiraf itiraftir. Zaten itiraf etmesen de, dirensen de sucun delillerle sabitse, gidecegin yer hapistir.

Üst Alt