İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Cevap: Son Dakika | İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Şuuru açıksa ve gerçekten sadece sıyırıp geçmediyse, ameliyatta uyuttuklarında muhtemelen tekrar uyandıramazlar.

Şuuru kapalı olsa durumunun daha şanslı olduğunu söyleyebilirdik. 2.ameliyat için kuvvetle muhtemel beyin filmi çekilmesini beklemişlerdir. Ve aynı zamanda yakınlarının ameliyata girmesi için imzasını beklemişlerdir. Büyük ihtimalle de oğlu sorumludur 18den büyükse...

Ne ile vuruldu bilmiyorum ama mantar tabancası ile vurulmadığı kesin olduğuna göre mercimek büyüklüğünde herhangi birşey bile girdiyse ve buna rağmen yaşasa bile beynin hangi bölgesinin isabet aldığı önemsiz birşekilde ağır ve tamir edilemez hasar bırakacağı nettir.

İbonun yan odasından tweet atan adamın son tweet'i:

Twitter / alişan alişan: ben kimseden korkmam korkm ...

Ali Aytaş sen adamın ibonun yan odasında yattığını bizzat gittin gördün galiba arkadaşım? Madem oraya kadar gittin yan odaya girip asıl hastayı da görseydin ve bu bilgileri sen verseydin ya!

Herif vınla giriyorum mesajları ordan atıyorum demiş, sonra cep telefonumu aldılar demiş ama maaşallah nasıl bir vınsa hala mesaj atabiliyor.

Bu ve bunun gibi adamlar kendi twetter sayfalarının fazla ziyaret edilmesinden ne tür bir zevk alyorlar bilmiyorum ama kesinlikle hit sayısını arttırmak için bunu yaptıklarına ve verdikleri bilgilerin bir çoğunun sallama olduğuna eminim. sizde bu adamlarn sayfalarını buraya taşıyarak bu maymunların ekmeklerine yağ sürüyorsunuz!

İbonun yan odasından tweet atan adamın son tweet'i:

Twitter / alişan alişan: ben kimseden korkmam korkm ...

Bu adam yüzde doksan bu hesabı da bu olayı duyduktan sonra açan bir açıkgözdür, çünkü insanların haber almak için onun yakın olduğu isimler üzerinden arama yapacaklarını Alişan ile de Tatlıses arasında olan sıkı ilişkiden dolayı da onun ismine açılan hesabın daha çok ilgi göreceğini düşünerek bu isim üzerinden mesaj atıyordur.

Beyler adamın fake oldugu belli düşünceleri fake bildikleri fake yani. Dalgamızı geçiyoruz adamla ekşiye bakın.

ntv de birazdan haber bülteni baslayacak, bakalim ne diyecekler, ibo'nun kisiligini zerre kadar sevmesem de, insan hayati bu arkadas, düsmanimin basina gelmesini istemem böyle bir olayin, acil sifalar diliyorum Ibrahim Tatlises'e

Bundan sonra akli dengesinin yerinde olacagini sanmiyorum. Kim vurdu diye sorsalar "vicdansiz sabuha vurdu" bile diyebilir.

3. ameliyat'a alinmis,hayati tehlikeyi büyük bir ihtimalle atlatmis, sol tarafinin felc olma ihtimali yüksekmis

kral tv genel yayin yönetmeni...

Yav ıraklıların sokaktaki karıncaya bile borcu var silah alıpta iboyu nasıl vuruyolar.

Olmezse 3. Dunya harbi basladi demektir. Olse bir dert, olmese bir...

3. ameliyat'a alinmis,hayati tehlikeyi büyük bir ihtimalle atlatmis, sol tarafinin felc olma ihtimali yüksekmis

kral tv genel yayin yönetmeni...

Adama seri ameliyat yapıyorlar heralde...Bi spinal bi genel bi lokal sal gitsin hocam.Bilgi teröristi olmuş millet.Her olayda daha da gün yüzüne çıkıyor.Daha vurulalı 4 saat olmuş...Uyutmadan mı yapıyorlarmış acaba? Muhtemelen 2.ameliyat dedikleri ilk ameliyat. 1.ameliyat dedikleride pansuman, sıyrıklara dikiş falandır.

Ard arda direkt ameliyata nasil alinacak ciddi baya ciddi birsey var.

3. ameliyat nasil olacak imkani yok vücut kadirmaz ard arda 3. ameliyat 4 saat icinde.

Ard arda direkt ameliyata nasil alinacak ciddi baya ciddi birsey var.

3. ameliyat nasil olacak imkani yok vücut kadirmaz ard arda 3. ameliyat 4 saat icinde.

Ameliyat numaralandırma yeni çıktı,türk basınının olayı abartma buluşu,adam vurulmuş işte hemde kafasından zaten durum ekstrem bir durumken 1 saatte bir ameliyatlara numara vererek olaya vehamet kattıklarını düşünüyorlar sanırım ;)

Adama seri ameliyat yapıyorlar heralde...Bi spinal bi genel bi lokal sal gitsin hocam.Bilgi teröristi olmuş millet.Her olayda daha da gün yüzüne çıkıyor.Daha vurulalı 4 saat olmuş...Uyutmadan mı yapıyorlarmış acaba? Muhtemelen 2.ameliyat dedikleri ilk ameliyat. 1.ameliyat dedikleride pansuman, sıyrıklara dikiş falandır.

Kesinlikle öyledir. Çünkü bir yaralı acil olarak getirildiğinde ani müşahade odasına alınır. Burda ilk bulgular incelenir. Pansumanlar vs, daha sonra röntgen tomografi artık neyse o işlemler yapılır. Ona göre doktorlar kritik yapip durumu değerlendirip napacaklarına karar verirler. Dediğin gibi bu ilk ameliyattır. 15dk da ilk ameliyatı yapacak degiller.

Ameliyat numaralandırma yeni çıktı,türk basınının olayı abartma buluşu,adam vurulmuş işte hemde kafasından zaten durum ekstrem bir durumken 1 saatte bir ameliyatlara numara vererek olaya vehamet kattıklarını düşünüyorlar sanırım ;)

aynen.bende öyle düsünüyorum. Tek Ameliyattir iste, 1,2,3 demeye gerek yok. Hos degil.

bir insan hayatinin senin icin ne kadar önemi var? biraz saygi göstersen? saka yapilacak bir konu mu burasi? kendini IDO'nun yerine koy, ne demek istedigimi belki daha iyi anlarsin..

insanlık adına bakarak kötü bir durumdur bu ido mido farketmez yalnız ibrahim tatlısesinde çok kişiye birçok acı yaşattığı kanaatindeyim.bunu şimdi yazmam ters oldu sonuçta ben dahi olaya duygusal bakıyoruz yaşasada yaşamasada benim için bi anlamı yok.ayrıca o resimi koymamın nedeni herkesin ağzında bir silah muhabbetidir dolaşıyo herkes gibi bende güldüm bu olaya ibrahim tatlısesin vurulmasına değil...

insanlık adına bakarak kötü bir durumdur bu ido mido farketmez yalnız ibrahim tatlısesinde çok kişiye birçok acı yaşattığı kanaatindeyim.bunu şimdi yazmam ters oldu sonuçta ben dahi olaya duygusal bakıyoruz yaşasada yaşamasada benim için bi anlamı yok.ayrıca o resimi koymamın nedeni herkesin ağzında bir silah muhabbetidir dolaşıyo herkes gibi bende güldüm bu olaya ibrahim tatlısesin vurulmasına değil...

Alper kardes, hos degil böyle seyler, ben ibo'yu zerre kadar sevmem, sanatciligina lafim yok, ama kisisel olarak hic sevmem ancak sonucta isin ucunda yasam mücadelesi var. Düsmanim olsa istemem böyle bir olayin basina gelmesini ve bence eger cok cok hasas olunacak bir konu varsa bu da sagliktir, bence böyle konularda saka yapmak, ironi yapmak, marc wahlberg'in resmini koymak, her ne kadar masumane bir yaklasim olsa da iyi degil, hos degil, yeri degil burasi bence.

Neyse arkadaslar, insallah sabah kalktigimda iyi haberler alirim, hepinize iyi geceler diliyorum, kendinize iyi bakin, acil sifalar diliyorum Ibo'ya...görüsmek dilegiyle..

Üst Alt