İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

Cevap: İbrahim Tatlıses'e Silahlı Saldırı

her ne kadar sevmesemde sonucda oda insan gecmis olsun umarim biran önce sagligina kavusur !

Düzelir Cüneyt Tarkın da felç geçirdi adam şimdi aikido yapıyo.

Valla hiç "aslında sevmem ama geçmiş olsun" ayaklarına girmeye gerek yok.

Hiiiç üzülmedim.

Bi kac sayfa okudum da gecmis olsun gibi klasik mesajlar disinda cogu msj leş. Pek bi ahlak polisi kesilmissiniz. yok kro, kadin dusmani, bloblo. en metalci takilaniniz adamin en az 10 sarkisini gozu kapali soyler. Cool gorunelim diye zavalli durumuna dusmeyin. olurse cok uzulurum evet, bunu okuyan ve bos msj yazan herhangi biri olse daha az uzulurum, cunki sizi sevenlerinizin sayi bir elin parmagini gecmezken, bu adamin soyledigi sarkilar birileri icin belki donum noktasi, belki olunceye kadar iz birakacak cinsten, milyonlarca insanin sevdigi, en azindan saygi duydugu onemli birisi

pof :ays:

Bi kac sayfa okudum da gecmis olsun gibi klasik mesajlar disinda cogu msj leş. Pek bi ahlak polisi kesilmissiniz. yok kro, kadin dusmani, bloblo. en metalci takilaniniz adamin en az 10 sarkisini gozu kapali soyler. Cool gorunelim diye zavalli durumuna dusmeyin. olurse cok uzulurum evet, bunu okuyan ve bos msj yazan herhangi biri olse daha az uzulurum, cunki sizi sevenlerinizin sayi bir elin parmagini gecmezken, bu adamin soyledigi sarkilar birileri icin belki donum noktasi, belki olunceye kadar iz birakacak cinsten, milyonlarca insanin sevdigi, en azindan saygi duydugu onemli birisi

pof :ays:

Çok duygulandım.

Arkadaşlar sevmeyebilirsiniz, beğenmeyebilirsiniz veya nefret edebilirsiniz. Ama sonuçta o da bir insan. Ben konunun kapatılması taraftarıyım. Bende pek sevmem. Ama orada hepimiz olabilirdik. Bir arkadaşınız sizin arkanızdan bu şekilde konuşsa ve siz öğrenseniz kırılmaz mısınız? Üzülmez misiniz? Ayrıca ülkemize mâl olmuş değerli bir sanatçı, edilen hakaretlere bakın. Geçmiş olsun demek bu kadar mı zor? Yazılanları okudukça şaşırıyorum.

En azından resmi bir açıklama:

Tatlıses'in kardeşi, "Bundan sonra düzelse de artık İbrahim Tatlıses'in sahne hayatı bitti" dedi.

Çok duygulandım. Benim de milyonlarca salak bulmam zamanımı alır sanırım.

Duygusal bi sey yazmam hic ama cok agir yazarim dumur olursun. Milyonlarca insanin salak olma ihtimali bir kac bi sapa balta, bi baltaya sap olmayanin olma ihtimalinden daha guc. herseyi geciniz de 5 cocugu bilmem kac torunu var. kendi dedeni dusunsene bi onun yerine babani filan

İbrahim Tatlıses'in son durumu

İbrahim Tatlıses Maslak’ta uğradığı silahlı saldırı sonrası başından vuruldu. Doktorların yaptığı son açıklama şöyle:

Saldırının ardından Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama yapıldı. İşte hastaneden yapılan son açıklama:

"İbrahim Tatlıses, tarafımızdan uyutulmaktadır. Yarın sabah tomografi sonrasında, uyandırılıp uyandırılmayacağı ekibimiz tarafından değerlendirilecektir. Tek söz söylenecek olursa, ameliyat sonrası durumdan daha iyi bir yerdeyiz. Biz düzenli aralıklarla size bilgi vermeye devam edeceğim. Bu süreç içerisinde Acıbadem Maslak Hastanesi Yönetimi dışında, sizlere verilen sağlıkla ilgili bilgilere lütfen itibar etmeyin.

İbrahim Tatlıses'in son durumu - Mynet Haber

Üst Alt