İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İbrahim Üzülmez'in Sözleşmesi Fesh Edildi

Cevap: İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fesh edildi

bir çınar daha bitti:) şaka bir yana, soyunma odasında ne oldu bilmiyorum ama klupte efsane olmuş birine bu yapılmamalıydı diye düşünüyorum..

Emektar Kaptan İbrahim Üzülmezin Sözleşmesi Feshedildi!!!

Beşiktaş'ta şok gelişme... Takımın emektar kaptanı İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi ani bir kararla feshedildi.

Siyah beyazlıların resmi internet sitesinden yapılan açıklamada: "13 Şubat 2011 tarihinde oynanan MKE Ankaragücü - Beşiktaş müsabakasının devre arasında soyunma odasında futbolcumuz İbrahim Üzülmez'in sebebiyet verdiği sportmenliğe aykırı davranış neticesinde, teknik heyetimizin verdiği rapor ve durum Yönetim Kurulumuz'un bugün olağanüstü yaptığı toplantıda değerlendirilmiş ve İbrahim Üzülmez'in sözleşmesinin feshedilerek kulübümüz ile olan ilişkisinin kesilmesine oy birliği ile karar verilmiştir." denildi.

Öte yandan Üzülmez'in soyunma odasında İbrahim Toraman ve teknik direktör Bernd Schuster ile yaşadığı tartışma nedeniyle sözleşmesinin feshedildiği öne sürüldü.

Cevap: Emektar Kaptan İbrahim Üzülmezin Sözleşmesi Feshedildi!!!

Schustere bak be ne adammis, sene sonu tazminatini alipda gider sonra arkadan pis pis güler klübü ne hale soktum diye

Gökhan Zan, Serdar felan yalan. Besiktas'tan alinacak tek futbolcu Ibragam'dir, yönetim uyuma!

Bjkden böyle bir yıldızın kaybolmasına gerçekten çok üzüldüm.

Ertem Şener

sevgililer gününde bu nasıl bir ayrılık i.üzülmez kadar beşiktaşlısını az gördüm...içim titriyor

Aykut

Sabri-Served-Zan-Delibo

Mustafa

Ayhan-Barış

Aydın-Emre Çolak

Batdal​
:ask:

Bize VEFA'dan bahsedenlere bak ...

2 günlük Alman'a karşı 11 senelik emektardan vazgeçiyorlar . Bi teşekkür mesajı atmadan

Üst Alt